Spotkanie potrwa o minimum dwie minuty dłużej.

2
1
5
90'

Dobra okazja dla gości, ale Szysz strzelił nad poprzeczką. Po chwili mieliśmy jednak gwizdek arbitra - był w tej sytuacji spalony.

1
1
6
88'

Pewnie na przedpolu interweniował Szromnik.

7
1
1
88'

Kolejny stały fragment gry dla Zagłębia. Śląsk sam prowokuje zagrożenie pod własną bramką.

1
1
5
86'

Faul w ataku Balicia.

4
1
1
1
85'

Ostatnie kilkadziesiąt sekund upływa pod znakiem dominacji Zagłębia. Kolejny rzut rożny dla gości.

3
3
7
84'

Korner dla gości.

3
3
2
3
6
83'

Dośrodkowanie Mączyńskiego w pole karne, ale świetną interwencją popisał się Balić.

1
1
2
1
3
81'

Musonda za daleko wypuścił sobie piłkę i nie dogonił jej przed linią końcową boiska. I tak właśnie to spotkanie wygląda. Jakości nie ma w nim zbyt wiele.

1
3
1
79'

Starzyński oddał strzał z dystansu, ale nie dał się zaskoczyć Szromnik i pewnie złapał piłkę.

1
78'

Dośrodkowanie Drazicia, ale w polu karnym był osamotniony Podliński i nie wygrał walki z obrońcami Śląska.

2
1
1
75'

Przedzierał się prawą stroną Piasecki, początkowo wyglądało to przyzwoicie, ale rezerwowy zawodnik Śląska za daleko wypuścił sobie piłkę i skasowali tę akcję goście.

2
73'

Zaskakujący strzał Starzyńskiego zza pola karnego. Zabrakło jednak przynajmniej półtora metra, by piłka wpadła do siatki.

73'

Niezła akcja gości, Chodyna podawał do Drazicia, ale ten pogubił się w polu karnym Śląska. Ponownie zawiodło przyjęcie piłki.

1
71'

Dwadzieścia minut do końca meczu. Gra toczy się głównie w środku pola. Piłki w piłce jest bardzo mało.

67'

Tamas wślizgiem wygarnął piłkę spod nóg szarżującego Szysza. Zagłębie ma rzut rożny.

1
2
66'

Obraz gry po przerwie nie uległ zmianie. W dalszym ciągu oglądamy kiepski jakościowo mecz.

1
1
64'

Bardzo niecelny strzał Janasika z dystansu.

63'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Starzyński. Za przerwanie kontrataku.

KGHM Zagłębie Lubin
3
1
3
63'

Mocny strzał Baszkirowa z trzydziestu metrów, ale prosto w obrońcę Śląska.

62'

Żółtą kartkę otrzymał Sasa Balić. Za faul na Exposito.

5
1
1
60'

Żółtą kartką ukarany trener Martin Sevela. To efekt zbyt głośnych protestów po jednej z decyzji sędziego.

4
2
58'

Pich walczył w powietrzu z Baliciem, ale Słowak faulował kapitana Zagłębia.

1
57'

W odpowiedzi mieliśmy strzał Janasika, ale bardzo, bardzo niecelny.

1
1
56'

Tymczasem pod stadionem zabawa trwa w najlepsze

3
1
55'

Wreszcie mieliśmy moment, który mógł dać gola Zagłębiu. Szysz świetnie wypatrzył w polu karnym Drazicia, ten miał przed sobą tylko bramkarza, ale nieczysto trafił w piłkę! To powinno być 1:0 dla gości.

2
2
1
53'

Sporo fauli w środkowej strefie boiska, akcje tracą przez to na płynności. Żadna z drużyn nie może złapać odpowiedniego rytmu.

2
2
52'

Praszelik zagrał na wolne pole do Exposito, ten urwał się Krukowi, ale sędzia uznał, że napastnik Śląska faulował swojego rywala.

1
50'

Kolejna kiepska centra Mączyńskiego, a po chwili pewnie interweniował Hładun.

49'

Ciekawie rozegrali rzut wolny piłkarze Śląska, ale dośrodkowanie Mączyńskiego zostało zablokowane. Wrocławianie mają jeszcze korner.