1
4
9
90'

Gol! Strzelił Mario Rodriguez. Asystował mu Robert Janicki. Akcja rezerwowych, Janicki do Rodrigueza, a ten płaskim strzałem na 2:3!

19
5
3
3
21
89'
88'

Sprzed pola karnego płasko uderzył Kuzdra, ale daleko od słupka.

1
4
1
2
86'

Strzał Ivanova zatrzymał się na poprzeczce, poprawkę Nawrockiego na korner wybił bramkarz!

4
2
4
5
7
82'

Gol! Strzelił Robert Pich. Asystował mu Erik Exposito. Już po emocjach. Z prawej strony dogrywał Exposito, a Pich z pięciu metrów trafił do bramki. 1:3!

Śląsk Wrocław
33
16
4
4
12
82'
79'

Mączyński dogrywał z rogu, głową daleko od celu uderzył Puerto.

2
1
1
1
78'
77'
75'

Zagranie do Kuzimskiego, ten jednak został złapany na spalonym.

2
3
1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Jakóbowski.

2
2
1
1
1
69'

Warta stara się atakować, ale błędów nie popełniają gracze Śląska. Dobrze w defensywie prezentuje się Lewkot.

4
4
1
2
65'

Wrocławianie zwalniają grę, oni swoje zrobili. Warta nie ma pomysłu na zaskoczenie Śląska.

2
2
1
1
2
62'

Po rzucie wolnym zamieszanie pod bramką Śląska. Jednak zabrakło uderzenia w światło bramki.

1
2
2
1
3
60'

Dwa kwadranse ma Warta na zmianę swojej sytuacji. Śląsk prowadzi i wciąż może marzyć o pucharach.

1
59'

Gol! Strzelił Erik Exposito. Asystował mu Robert Pich. Trzy podania wystarczyły. Dalekie zagranie do Picha, ten w pole karne do Exposito, który pod brzuchem bramkarza do siatki. 1:2!

25
13
3
7
15
59'

Ciasno jest w środkowej strefie boiska. Jednak pod bramkami już miejsca jest dużo więcej.

2
3
3
2
2
56'

A teraz Grzesik omal nie wbił piłki do własnej bramki. Piłka przeleciała obok bramki na korner.

2
3
4
2
2
55'

Sprytnie miejsce do oddania strzału wypracował sobie Baku, ale przymierzył metr obok słupka.

2
1
2
2
3
54'

Z rzutu wolnego z ok. 30 metrów uderzył Ivanov. Piłka przeleciała obok słupka.

5
1
1
1
1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Israel Puerto.

2
3
1
1
52'

Po golu dla Śląska niewiele dzieje się na boisku. Remis nikogo tutaj zadowalać nie może.

1
1
1
2
49'

Gol! Strzelił Erik Exposito. Asystował mu Patryk Janasik. Janasik włączył się do akcji Śląska, z prawej strony dograł do Exposito, a ten z ok. dziesięciu metrów do bramki Warty na 1:1!

24
8
4
6
21
48'

Gra toczy się w środku pola, podobnie jak na początku spotkania.

2
2
1
1
46'

Pierwsze podanie zawodnika Warty i... piłka wywalona w aut.

1
2
1
1
46'

2
43'

Po stracie gola Śląsk zaatakował. Jednak to Warta mogła podwyższyć prowadzenie. W ostatnim momencie Puerto zablokował Kuzimskiego.

4
5
6
5
7
40'

Gol! Strzelił Maik Nawrocki. Asystował mu Jan Grzesik. Jakie to proste. Grzesik z aut na przedpole, a Nawrocki strzałem głową do siatki na 1:0!

44
22
9
4
9
38'

Kuzimski zagrywał piłkę do Jakóbowskiego, ale dwa metry przed bramką wybił ją Lewkot.

2
1
4
1
1
37'

Sobota ruszył prawą stroną, ale nie porozumiał się z partnerem. Piłka dla Warty.

5
2
2
3
1
34'

Warta cały czas na połowie Śląska, ale nie potrafi zagrozić Szromnikowi. Ustały próby wrocławian.

3
3
3
5
2
31'

Warcie udało się przetrwać zły czas i oddalić grę od własnej bramki. Teraz to gospodarze w ataku.

1
29'

W końcu Warta. Trałka dogrywał z rzutu wolnego. Piłkę wybili obrońcy.

3
1
2
3
3
27'

Stiglec doszedł do piłki z boku pola bramkowego. Strzał odbił Lis. Będzie rzut rożny.

6
6
3
3
2
26'

Śląsk szuka premierowego trafienia. Warta nie potrafi wydostać się z własnej połowy.

4
4
3
3
4
23'

"Karnego by chcieli gracze Śląska strzelać". Sędzia nic nie widział. Gramy dalej.

7
4
4
1
3
22'

Mączyński uderzył z rzutu wolnego, trafił jednak w mur.

7
2
1
2
21'

Sobota dość przypadkowo znalazł się naprzeciwko Lisa, ale trochę pospieszył się ze strzałem i trafił w bramkarza. Śląsk przycisnął.

4
2
1
2
19'

I znowu Lis dobrze w bramce. Strzał z pola karnego Exposito bramkarz wybił na korner!

4
2
1
1
1
17'

Lewkot znalazł się z piłką w polu karnym, strzał z pola bramkowego nogami odbił Lis!

4
4
3
1
1
15'

Kwadrans za nami. Nie był dobry. Szybko o nim zapomnimy.

1
1
1
13'

Sporo chaosu w poczynaniach ofensywnych. Czekamy na pierwsze uderzenia.

3
1
2
3
10'

Śląsk wysoko zaatakował Wartę, odzyskał piłkę, ale po chwili Puerto zagrał w aut.

5
2
1
1
3
8'

Pierwszy korner dla Warty. Po dograniu główkował Kupczak, ale obrońca wybił piłkę.

4
4
2
7'

Częściej gra toczy się na połowie Śląska, Warta aktywniejsza, ale jeszcze bez okazji.

9
4
2
1
4'

Zagranie do Kuzimskiego za plecy obrony, ale zbyt mocno. Od bramki Szromnik.

5
3
3
3
2
3'

Piękna pogoda do gry. Piękna murawa, piękny spiker, wszystko piękne. Czekamy na piękną grę. Na razie niewiele się dzieje.