komentarz

1
1
89'

Znakomicie spisał się Mickey van der Hart, który obronił strzał Prochazki z kilkunastu metrów.

2
2
5
87'
86'

Z dystansu strzelał Tymoteusz Puchacz. Znów dobrze spisał się bramkarz Górnika.

7
3
3
2
85'

Dogranie w pole karne Górnika, gdzie sytuacyjny strzał oddał Pedro Tiba. Znakomicie obronił Martin Chudy.

5
3
3
3
85'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Górnika. Piłkę wybił jeden z obrońców drużyny z Zabrza.

2
5
83'
82'

Fantastycznie z obrońcami Lecha w polu karnym Kolejorza "zabawił się" Bartosz Nowak. Jego strzał w ostatniej chwili znakomicie obronił Mickey van der Hart.

5
1
2
78'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tymoteusz Puchacz.

8
4
4
77'

Gol! Strzelił Bartosz Nowak.

1:1 w Poznaniu! Na strzał z około 20 metrów zdecydował się Bartosz Nowak - tym razem uderzenie było celne, a futbolówka przy słupku wpadła do bramki Lecha. Mamy remis!

Górnik Zabrze
27
18
2
7
15
76'

Znów pojedynek Aron Johannsson - Martin Chudy. I znów lepszy bramkarz Górnika Zabrze.

5
1
2
1
2
76'

Aron Johannsson przypadkowo dopadł do piłki w polu karnym Górnika. Oddał strzał z ostrego kąta, ale dobrze interweniował Martin Chudy. Po rzucie rożnym zamieszanie przed bramką zabrzan, lecz dobrze w ostatniej chwili piłkę wybili obrońcy drużyny gości.

7
2
1
1
1
74'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Lecha. Tam piłkę pewnie złapał Mickey van der Hart.

4
4
1
2
71'

Bartosz Nowak oddał niecelny strzał z dystansu. Uderzenie mocne, ale piłka przeleciała obok bramki Kolejorza.

3
3
1
2
2
71'

Zamieszanie przed bramką Górnika. Było groźnie, ale ostatecznie zabrzanie zdołali się wyratować. Dobra odpowiedź Lecha na akcje Górnika.

6
3
4
2
70'

Górnik stara się grać wysokim pressingiem i utrudniać Lechowi rozgrywanie piłki.

1
69'

Sporo gry w środkowej strefie boiska, z lekką przewagą Górnika. Nie jest to ciekawe spotkanie.

1
1
1
3
3
67'

Kolejne uderzenie z dystansu na bramkę Lecha. Znów rykoszet i będzie rzut rożny dla zabrzan.

4
2
2
65'
65'
63'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego dobrą okazję miał Jesus Jimenez. Niepilnowany piłkarz Górnika oddał jednak niecelny strzał głową.

3
1
2
2
2
60'

Górnik szuka okazji na gola. Zabrzanie starają się uderzać z dystansu, lecz wynik cały czas bez zmian.

1
58'

Przerwa w grze. Na boisku leży jeden z zawodników Górnika.

3
2
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
55'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dani Ramirez.

Lech Poznań
1
2
4
4
5
54'

Z rzutu wolnego strzelał Dani Ramirez. Dobrze piłkę wybił Martin Chudy. Po chwili dobitka w wykonaniu Bartosza Salamona i piłka odbiła się od słupka!

4
4
2
53'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Alasana Manneh.

4
1
1
53'

Środkiem boiska przedzierał się Dani Ramirez i wywalczył rzut wolny. Dobra okazja na strzał na bramkę Górnika.

1
1
1
1
49'

Gra już wznowiona. Przy piłce Lech.

4
2
49'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku ucierpiał Jimenez.

47'

Z pola karnego mocny strzał na bramkę Lecha oddał Wojtuszek. Pewnie piłkę złapał bramkarz Lecha.

1
2
46'

Początek drugiej połowy.

3
45'

Doliczona jedna minuta.

1
2
2
43'

Miał swoją szansę Jesus Jimenez. Po prostopadłym podaniu Hiszpan strzelał z ostrego kąta. Dobrze obronił Mickey van der Hart.

4
2
1
1
2
41'

Nie jest to porywające widowisko. Brakuje ciekawych, szybkich akcji ofensywnych.

4
1
1
1
2
40'

Z dystansu niecelnie strzelał Roman Prochazka.

2
1
1
1
38'

Aron Johannsson wpadł w pole karne Górnika, przed sobą miał tylko bramkarza Górnika, lecz Martin Chudy nie dał się zaskoczyć.

4
1
3
3
36'

Miękka wrzutka Manneha w pole karne, piłka wybita, a zza pola karnego niecelnie uderzył Norbert Wojtuszek.

1
1
1
1
35'

Zbyt mocna wrzutka w pole karne Lecha. Ale będzie jeszcze rzut rożny dla zabrzan.

1
1
2
3
33'

Chudy daleko wyszedł z bramki i przerwał akcję Lecha. Dobrze spisał się bramkarz Górnika Zabrze.

2
2
3
32'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Górnika. Piłkę wypiąstkował Martin Chudy.

3
2
2
16:34

1
29'

Po podaniu Kamińskiego z ostrego kąta niecelnie strzelał Dani Ramirez. Po rykoszecie piłka przeleciała obok bramki Górnika.

1
1
1
27'

Dośrodkowanie Puchacza w pole karne Górnika. Jeszcze zgranie piłki przed samą bramkę, gdzie niecelnie główkował Thomas Rogne.

2
2
2
24'
22'

Zaglądamy na trybuny, a tam protest kibiców, którzy domagają się odejścia dyrektora sportowego Tomasza Rząsy i trenera przygotowania fizycznego Andrzeja Kasprzaka

6
2
2
2
1
19'

Alasana Manneh miękko wrzucił piłkę w pole karne Lecha. Tam niepewne interweniował Mickey van der Hart, lecz ostatniego gospodarze uchronili się przed stratą gola.

5
1
4
19'

Ładne dośrodkowanie Nowaka w pole karne Lecha. Piłka jednak wybita przez gospodarzy.

5
1
1
1
2
17'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Lecha. Zabrakło już jednak strzału na bramkę w wykonaniu zabrzan.

2
1
1
16'

Swojej szansy szukał Aron Johannsson. Wynik jednak bez zmian.

1
2
2
13'

Spokojniejsze tempo meczu i sporo gry w środkowej strefie boiska.

1
2
4
9'

Gol! Strzelił Dani Ramirez. Asystował mu Jan Sykora. Górnik lepiej wszedł w mecz, ale na prowadzeniu Lech Poznań. Jan Sykora wygrał przebitkę w polu karnym zabrzan, piłka trafiła do Ramireza, a ten oddał mocny strzał, po którym futbolówka wpadła do bramki Górnika.

49
25
5
5
15
9'

Teraz częściej do głosu dochodzi Lech.

10
6
1
1
6'

Uderzenie z dystansu na bramkę Górnika. Dobrze ten strzał zablokował jeden z zawodników drużyny z Zabrza.

2
1
1
3
4'

Górnik spokojnie rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

2
1
3
2'

Ofensywnie rozpoczął zespół z Zabrza. Gra toczy się na połowie Lecha.

4
3
2
1'

Od razu ciekawa, ofensywna akcja Górnika Zabrze. Wstrzelenie piłki w pole karne Lecha, gdzie jednak dobrze interweniowali obrońcy Kolejorza.

6
16:34

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.

1
16:34

Już tylko jedna kolejka dzieli nas od zakończenia sezonu 2020/2021 w PKO Ekstraklasie, ale emocji będzie jeszcze mnóstwo. Niemal połowa stawki wciąż ma o co walczyć

1
1
16:34

Tylko o pieniądze powalczy Lech Poznań w ostatniej kolejce PKO Ekstraklasy, ale dla trenera Macieja Skorży mecz z Górnikiem Zabrze ma dodatkowe znaczenie. To ma być pierwszy krok do sukcesu w nowym sezonie.