Lechia strzeliła na 2:2, zrzuca Śląsk z czwartego miejsca!

1
6
3
90+3'

Gol! Strzelił Maciej Jankowski. Asystował mu Mateusz Mak. Miękka wrzutka, wolej, bramkarz zmylony i gol! Stal na pewno się utrzyma!

29
20
3
5
9
90+2'

Uwaga, Pich sam na sam i.... NIE TRAFIA! Niewiarygodne!

4
3
2
1
4
90'

Jeszcze doliczone 4 minuty.

2
3
1
89'

Żółtą kartkę otrzymał Andreja Prokić.

1
2
1
85'

Stal chce rzucić się do ataku. Nie wie chyba, co się dzieje w Warszawie. Śląsk zachowuje spokój.

3
81'

Końcówka meczu, oba zespoły jeszcze walczą, ale ewidentnie widać, że uszło z nich sporo sił.

2
1
4
78'

Żółtą kartkę otrzymał Bożidar Czorbadżijski.

4
4
2
5
5
76'

Intensywna gra, akcja za akcję z obu stron, ale brakuje wykończenia.

4
1
1
1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Jonathan de Amo.

1
1
6
1
69'

Przerwa w grze, ucierpiał Domański w jednym ze starć.

1
1
3
66'

Ewidentnie lepiej chodzą skrzydła Stali. Kolejna centra, ale dobrze przecina piłkę Poprawa.

4
1
64'

Jeszcze jeden rzut rożny, kolejny strzał i centymetrów zabrakło do gola!

4
5
1
64'

Jest korner dla Stali, strzał głową i.... słupek!

5
1
2
6
4
63'

Kapitalnie Flis do Maka, urywa się rezerwowy Stali, strzela, ale broni to Szromnik! Świetny mecz bramkarza!

4
1
2
61'

Dadok zaryzykował z dystansu i nieźle to wyglądało. Posłał piłkę nad poprzeczką.

2
1
60'

Pierwszy kwadrans drugiej części za nami, czekały na celny strzał.

1
1
57'

Sobota, ładnie podciął piłkę, ale posłał ją nad bramką! To była obiecująca próba.

1
1
55'

Znowu Exposito szuka lewej nogi, ale przecina jego rajd de Amo. Perfekcyjna interwencja.

1
53'

Zaskakujący strzał Exposito, ale mija bramkę Stali. Posłał takiego szczura zza pola karnego. Wydaje się jednak, że Strączek zdążyłby do piłki, gdyby leciała w światło bramki.

1
2
51'

Przerwa w grze, Janasik ma jakieś problemy, chyba będzie zmiana.

1
1
1
50'

Dobre podanie Picha do Exposito, Hiszpan pokręcił rywalem, ale posłał piłkę w trybuny...

2
1
49'

Stal w ofensywie, próbuje czegoś szukać ze stałych fragmentów gry. Obrona Śląska jednak czujna.

1
2
46'
czas Druga połowa
45+2'

Tak wyglądała bramka Śląska. No, cudeńko!

2
3
1
2
45'

Doliczono 2 minuty. A teraz kocioł pod bramką Śląska. Kolew główkuje, ale nad poprzeczką!

1
2
43'

Piast przegrywa już 1:3. Śląsk jakieś 50 minut od pucharów!

1
42'

Rajd Exposito, jest mocny strzał, ale dobrze odbija to Strączek!

38'

Kontra Śląska, centra na Exposito, ale ten myli się głową z bliska!

1
2
37'

Exposito wypuszcza Sobotę, ale gra za mocno. Od bramki Strączek.

1
36'

Stal pod polem karnym. Jest centra pod bramkę, ale wybita piłka. Ponawiają to z rzutu rożnego, ale rezultat ten sam. Idzie z akcją Śląsk.

1
33'

Kolejna przerwa w grze, Stiglec starł się ze Zjawińskim, ucierpiał napastnik Stali.

31'

Śląsk nie rusza się z połowy Stali. Chociaż teraz strata, idzie kontra... Puerto przejmuje piłkę, a do tego sędzia gwiżdże spalonego Stali.

2
29'

Kolew dalej opatrywany. Przytomny, ale za boiskiem. Nie wiadomo, czy wróci do gry.

A Piast nie wykorzystuje rzutu karnego!

1
26'

Przerwa w grze, Kolew, pędząc do piłki, potknął się i impetem wleciał w Szromnika. Ucierpiał też Bejger. Na murawie są lekarze, opatrują Bułgara.

4
24'

Ważne info dla kibiców Śląska i Stali:

Piast znowu PRZEGRYWA z Wisłą, jest 2:1 dla krakowian. Lechia dalej PRZEGRYWA z Jagiellonią 0:1.

Podbeskidzie PRZEGRYWA z Legią 0:1.

To oznacza, że Śląsk może zagrać w eliminacjach Ligi Konferencji, a Stal się utrzyma!

6
22'

Matras ze skraju pola karnego, ale spokojnie łapie ten strzał Szromnik.

4
19'

Dadok mięciutko w pole karne, Kolew niekryty strzela głową i broni to Szromnik! Jeszcze Zjawiński to poprawia i znowu Szromnik górą! Cenna interwencja bramkarza Śląska! Świetny refleks.

3
1
1
17'

Sobota, pokręcił rywalami, Sobotaaa.... tuż obok okienka! Ładne, techniczne uderzenie, ale nie dokręcił wystarczająco dobrze tej piłki.

1
15'

Niezła centra na Exposito, ten prawie tyłem do bramki strzela głową i.... piłka ląduje na górnej siatce! Niewiele brakowało.

1
12'

Niezła piłka z prawej strony w pole karne, czyszczą to obrońcy. Jeszcze nie koniec. Sobota na Stigleca, ale ten nieczysto strzela głową.

10'

Świetny powrót Picha pod własne pole karne, zatrzymał napędzającą się Stal.

1
1
9'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Matras.

2
1
7'

Gol! Strzelił Krzysztof Mączyński. Centra Stigleca wybita przez Tomasiewicza, a Mączyński huknął z woleja z 30 metrów pod samą poprzeczkę! Strączek jeszcze musnął piłkę palcami, ale nic nie mógł zdziałać. ALE URWAŁ MĄCZINHO! Śląsk w tej chwili ma czwarte miejsce!

29
14
1
7
6
6'

Dobra centra Janasika, ale Strączek wybija piłkę w stylu supermena.

4'

Przerwa w grze, ucierpiał Janasik w jednym starciu.

2'

Sprytne teraz zagranie Lewkota w pole karne, ale zbyt sprytne dla kolegów.

2
1
1'

Śląsk musi dziś wygrać i liczyć na wpadki Lechii Gdańsk i Piasta Gliwice, jeśli chce skończyć sezon na czwartym miejscu.

1
czas Start meczu
17:26

Czekamy na start. Wszystkie 8 meczów musi rozpocząć się równo.

17:26

Na trybunach są kibice! Jest te kilka tysięcy osób obecnych.

1
17:26

Obecny jest też wóz VAR.

17:26

Aby Stal się utrzymała, musi zapunktować. Jeśli przegra, musi liczyć na to, że Podbeskidzie Bielsko-Biała nie wygra z Legią.

1
1
2
17:26

Sędziować będzie Tomasz Kwiatkowski.

17:26

Czy Śląsk wskoczy na czwarte miejsce i do kwalifikacji do europejskich pucharów? Czy Stal się utrzyma? Śląsk Wrocłąw kontra Stal Mielec na koniec ligi. Dzień dobry, zapraszamy na relację!