Ligue 1: 2. kolejka
10 wrz 2020 21:00
90+2'

Dwie minuty doliczonego czasu upłynęło. Paryżanie już chyba pogodzili się z porażką.

1
1
1
2
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
1
89'

Szarpana gra w końcówce. Gospodarze sprytnie kradną kolejne sekundy.

87'

Już tylko niewiele ponad trzy minuty pozostały graczom PSG na doprowadzenie do remisu.

1
1
84'

Paris Saint-Germain. Schodzi: Juan Bernat. Wchodzi: Mitchel Bakker.

wchodzi Wchodzi
Mitchel Bakker #25
schodzi Schodzi
84'

RC Lens. Schodzi: Issiaga Sylla. Wchodzi: Ismael Boura.

Ismael Boura #33
Issiaga Sylla #3
83'

RC Lens. Schodzi: Cheik Doucoure. Wchodzi: Tony Mauricio.

Tony Mauricio #22
Cheik Doucoure #28
80'

Do dośrodkowania doszedł Sotoca, ale strzał głową minął bramkę.

79'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Bernat.

Paris Saint-Germain
78'

Bez okazji, bez spięć, bez większych emocji. PSG nie zamierza rzucać się do ataku czy może nie jest w stanie?

1
74'

Paris Saint-Germain. Schodzi: Arnaud Muinga. Wchodzi: Jesse Rodriguez.

Jesse Rodriguez #35
Arnaud Muinga #29
74'

Minuty płyną, a mistrzowie Francji bez pomysłu na atak.

1
72'

RC Lens. Schodzi: Ignatius Ganago. Wchodzi: Corentin Jean.

Ignatius Ganago #10
71'

RC Lens. Schodzi: Gael Kakuta. Wchodzi: Yannick Cahuzac.

Yannick Cahuzac #18
70'

Żółtą kartkę otrzymał Florian Sotoca.

Florian Sotoca #7
RC Lens
1
68'

Paris Saint-Germain. Schodzi: Kays Ruiz-Atil. Wchodzi: Colin Dagba.

Kays Ruiz-Atil #36
1
68'

Mistrzowie Francji nie mają pomysłu na zmuszenie do błędu obrony Lens.

1
1
65'

RC Lens. Schodzi: Simon Banza. Wchodzi: Florian Sotoca.

Andre Horta #23
1
63'

Do dośrodkowania w pole karne PSG doszedł Banza, ale uderzył wprost w Bułkę.

1
1
1
61'

Po pechowej stracie gola paryżanie starają się ruszyć do ataku, ale brakuje im z przodu dokładności.

1
2
1
1
58'

Gol! Strzelił Ignatius Ganago. Koszmarny błąd Bułki, który podał piłkę rywalowi. Ganago ruszył z futbolówkę i mimo asysty obrońcy uderzył do bramki. 1:0!

RC Lens
8
13
2
3
13
56'

Do dogrania z rogu doszedł Kurzawa, ale uderzył wysoko ponad bramką.

1
2
54'

Cały czas niewiele się dzieje. Piłkarze nie potrafią wykreować sobie dogodnej okazji bramkowej.

1
1
1
1
1
51'

Zagranie do Banzy, ten jednak na spalonym.

1
1
1
1
1
51'

Szukają swojej szansy piłkarze Lens. Przed momentem udało się im przedostać pod pole karne, ale dośrodkowanie przejęli goście.

1
1
48'

Po zmianie stron obraz gry nie ulega zmianie. Przewaga należy do gości, ale niewiele z niej wynika.

1
1
46'

Sędzia wznowił grę po przerwie!

1
1
44'

Żółtą kartkę otrzymał Cheik Doucoure.

RC Lens
44'

Ja do ciebie, ty do mnie i od nowa. Tak wygląda gra paryżan. Rywalom widać to odpowiada.

1
41'

Gościom wyraźnie brakuje jakości z przodu. Muinga nie jest w stanie oddać uderzenia na bramkę Lens, mimo że miał ku temu okazję.

2
38'

Żółtą kartkę otrzymał Pablo Sarabia.

34'

Przerwa coraz bliżej, a piłkarze mogą się "pochwalić" JEDNYM godnym odnotowania uderzeniem. Cały czas gra toczy się w środku pola.

2
1
31'

Dwa kwadranse za nami. Mamy nadzieję, że kolejne cztery będą dużo, dużo bardziej emocjonujące.

2
2
1
1
2
28'

Podanie do Banzy, ten jednak na spalonym.

1
1
27'

Cały czas emocje jak na rybach. Obraz gry nie ulega zmianie. Optyczna przewaga należy do gości.

1
23'

Kays Ruiz-Atil przeprowadził indywidualną akcję. Uderzenie z dystansu minęło jednak bramkę Lens.

1
20'

Jak się okazuje strzał w słupek Ganago to był krótki zryw. Cały czas w meczu niewiele się dzieje.

2
1
17'

Szczęście mieli Bułka i spółka! Z piłką wzdłuż pola karnego ruszył Ignatius Ganago, strzał zatrzymał się na słupku!

5
4
3
1
2
16'

Do dogrania doszedł Kurzawa, strzał poszybowała wysoko ponad bramką gospodarzy.

1
14'

Cały czas sporo podań między sobą wymieniają goście. Jeśli chcą zmęczyć rywala to obrali dobrą strategię. Z boiska na razie wieje nudą.

1
1
2
1
1
11'

Przypomnijmy, że dla Lens to drugi mecz w sezonie. W 1. kolejce gospodarze 2:1 przegrali na wyjeździe z Niceą. Potyczka paryżan została przełożona.

1
9'

Cały czas bez szans bramkowych. Więcej z gry mają mistrzowie Francji.

1
6'

Uaktywnili się gospodarze. Brakuje im jednak dokładności w grze.

2
1
3'

Od początku spotkania częściej przy piłce znajdują się goście. Jak na razie jednak bez okazji.