Dodajmy tylko, że arbiter dorzucił cztery minuty do drugiej części gry.

3
3
90+2'

Gol! Strzelił Stevan Jovetić.

Przepiękny gol z rzutu wolnego! Mocny strzał nad murem blisko lewego okienka bramki Mandandy! Trzy punkty zostaną w Księstwie!

8
3
5
10
21
90+1'
90'

3
90'

Fofana faulowany przed polem karnym.

5
1
1
89'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandr Gołowin.

13
2
2
4
89'

Jovetić powalczył przy chorągiewce narożnej, ukradł parę sekund.

4
5
88'

Ale i Marsylia na razie nie szarżuje za wszelką cenę. Ataki kończą się w okolicach środkowej strefy boiska.

5
1
4
87'

Aut na wysokości pola karnego dla Monaco, ale faul w ataku jednego z graczy gospodarzy.

1
3
2
3
86'

Nie spieszy się gospodarzom z prowadzeniem akcji, co zresztą jest zrozumiałe.

1
1
2
8
85'

Faulowany Milik w środkowej strefie boiska. Szybko wznawiają grę jego koledzy.

13
5
5
2
3
84'

Papa Gueye szukał chyba jakiegoś podania w stronę bramki Monaco, ale niedokładnie je zaadresował.

2
2
5
83'

Dośrodkowanie z prawej strony przeleciało całe pole karne Marsylii. Ciągle przy piłce Monaco.

2
1
4
82'

Żółtą kartkę otrzymał Saif-Eddine Khaoui.

Saif-Eddine Khaoui #24
1
1
2
81'

Zaostrzyła się gra w tym fragmencie spotkania.

4
2
1
3
80'

Żółtą kartkę otrzymał Krepin Diatta za faul na Balerdim.

Krepin Diatta #27
AS Monaco
1
1
2
2
79'

Tymczasem Marsylia próbuje się otrząsnąć po stracie gola, ale idzie opornie w kreowaniu z przodu.

1
2
3
3
78'

To też o zachowaniu Polaka przy rzucie rożnym.

2
4
5
77'

Inna sprawa, że piłkarze OM próbują przekonać arbitra, że rzut rożny, po którym padł gol, został podyktowany niesłusznie. Teraz już jednak na to za późno...

1
2
6
76'

Olympique Marsylia. Schodzi: Michael Cuisance. Wchodzi: Saif-Eddine Khaoui.

1
75'

Gol! Strzelił Aurelien Tchouameni. Asystował mu Aleksandr Gołowin.

Kolejny gol po rzucie rożnym bitym przez Gołowina i podczas którego zaspała obrona z Marsylii. Wrzutka na niepilnowanego Tchouameniego, wychodzi z bramki Mandanda i to była zła decyzja. Gol dla Monaco i prowadzenie gospodarzy 2:1!

74'

Żółta kartka dla asystenta Andre Villasa-Boasa, Ricardo Carvalho.

1
1
1
1
2
73'

Germain doskoczył do Ben Yeddera przy chorągiewce narożnej. Rzut rożny.

3
72'

Henrique starł się z Payetem, ten drugi padł w polu karnym. Gwizdek sędziego milczał, więc na strzał zdecydował się Lirola. Piłka poleciała obok bramki.

1
1
1
4
71'

Zagranie z głębi pola do Vollanda. Byłoby całkiem niezłe, gdyby tylko Niemiec wiedział, że to do niego.

1
3
4
1
70'

Arbiter odgwizduje przewinienie Fofany. Mamy wątpliwości.

1
1
2
3
69'

Milik na prawo do Liroli, ten chciał mu się odwdzięczyć dośrodkowaniem, lecz przeczytali to obrońcy z Monaco.

11
6
16
8
10
68'

AS Monaco. Schodzi: Sofiane Diop. Wchodzi: Krepin Diatta.

1
1
3
2
3
67'
67'

Wrzutka w pole karne OM, ale łapie Mandanda. Na raty, ale jednak.

6
1
4
4
3
66'

Za bardzo rozpychał się Milik w starciu z Tchouamenim. Faul Polaka.

8
7
14
7
10
65'

Dośrodkowanie na Tchouameniego, ale radzą sobie obrońcy Monaco.

1
2
5
8
10
64'

Thauvin długo holował piłkę na prawym skrzydle. Szukał dośrodkowaniem Milika, ale został zablokowany.

4
3
5
1
5
64'

Dośrodkowanie Fofany wybija Alvaro Gonzalez. Marsylia broni się całym zespołem.

2
3
9
3
4
63'

Cuissance fauluje Tchouameniego w środku pola, ale Monaco szybko wznawia grę.

2
2
5
62'

Tym razem na spalonym Kevin Volland. Kilkanaście centymetrów, ale jednak.

2
1
2
61'

Widzimy ten uśmiech też u was...

27
19
2
1
60'

Zagranie w kierunku Ben Yeddera, który przymierzał się do tego, by akcję zamknąć, ale zrobił to bardzo nieudolnie.

1
3
2
1
59'
166
68
13
5
6
58'

Arkadiusz Milik wezwany przez Andre Villasa-Boasa. Wiemy, co to oznacza.

63
41
10
2
4
57'

Zagranie z prawej strony do Benedetto, ale ten nie sięgnął piłki. To chyba pierwszy raz w meczu, gdzie zwracamy uwagę na napastnika Marsylii.

1
4
55'

Na razie nie widać, jakby Marsylia rzuciła się do tego, by raz jeszcze wyjść na prowadzenie.

3
53'

Sidibe i Sakai. Zatrzeszczały kości. Piłka dla Monaco.

1
2
1
1
52'

Volland podaniem z linii końcowej chciał znaleźć Ben-Yeddera. Przeczytali to obrońcy.

1
52'

Sakai nie opanował piłki zagranej przez Caletę-Cara.

1
2
2
51'

Dośrodkowanie z narożnika do Tchouameniego, lecz znów łapie bramkarz OM.

1
50'

Ben Yedder uruchomiony przez Fofanę. Szybki strzał, ale broni Mandanda.

1
2
49'

Żółtą kartkę otrzymał Hiroki Sakai.

2
2
49'

Na rozgrzewkę udał się Arkadiusz Milik.

26
9
3
1
48'

Gol! Strzelił Guillermo Maripan. Asystował mu Aleksandr Gołowin.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego na głowę środkowego obrońcy Monaco i mamy 1:1! Maripan wygrał przepychankę z Alvaro Gonzalezem.