Żółtą kartkę otrzymał Alvaro GonzalezMusiał faulować, żeby nie było groźnej kontry.

2
2
2
89'

Kalimuendo mocno, ale obok bramki... Powtarzalność strzałów Lens aż nadto widoczna.

1
2
2
89'

Olympique Marsylia. Schodzi: Florian Thauvin. Wchodzi: Luis Henrique.

wchodzi Wchodzi
Luis Henrique #18
schodzi Schodzi
4
3
1
82'

RC Lens. Schodzi: Steven Fortes. Wchodzi: Loic Bade.

3
82'

RC Lens. Schodzi: Gael Kakuta. Wchodzi: Tony Mauricio.

Tony Mauricio #19
1
1
1
1
1
82'

RC Lens. Schodzi: Simon Banza. Wchodzi: Corentin Jean.

Simon Banza #10
1
2
2
81'

Olympique Marsylia. Schodzi: Boubacar Kamara. Wchodzi: Cheick Souare.

2
81'
1
1
1
1
81'

Przedziera się Fofana, mocno strzela, ale znowu piłka ląduje na trybunach...

1
1
78'

Bomba Kakuty z dystansu, ale wysoko nad bramką.

1
1
2
1
75'

Sotoca, jak bezczelnie wszedł w pole karne, Sotoca strzela, ale obok bramki. Obrona Marsylii dziurawa jak ser.

1
2
3
1
74'

Sprytny strzał Fofany, ale piłka minęła bramkę OM.

2
2
3
1
72'

Lens ma już więcej strzałów od OM: 12 do 11.

1
2
7
2
71'

Groźne dośrodkowanie Sotoki, ale koledzy mijają się z piłką. Idzie kontra OM... zaprzepaszczona, Germain z faulem w ataku.

1
2
1
67'

Spokojniejszy fragment gry, nikt nie chce podejmować teraz ryzyka.

3
3
4
4
3
63'

4
61'

Gol! Strzelił Facundo Medina. Asystował mu Jonathan Clauss. Bardzo dobre, niskie dośrodkowanie, Medina włożył nogę między rywali i zmylił Mandandę. Mamy remis!

34
60'
60'

Żółtą kartkę otrzymał Pol Lirola.

1
1
1
4
2
57'

Kamara mocno z dystansu, ale prosto w rywali. Idzie kontra, ale w porę powstrzymują ją goście.

1
3
55'

Sotoca znowu, płaski strzał, ale prosto do rąk Mandandy. On jest największym zagrożeniem dla OM.

1
3
1
52'

Mocno dośrodkowuje Sotoca, wybija to Sakai. Przejście na 4 obrońców dużo daje Lens.

2
1
4
49'

THauvin, Milik, oddaje Thauvinowi, ten strzela i... nie ma jakimś cudem gola! To powinno być 3:1, miał do siatki kilka metrów, był czysty!

4
3
7
9
17
48'

5
46'

Gol! Strzelił Florian Sotoca. Asystował mu Simon Banza. Dośrodkowanie z prawej strony, Banza przedłuża piętą, a Sotoca z woleja pakuje piłkę pod poprzeczkę! Ale start Lens po przerwie!

31
46'

RC Lens. Schodzi: Clement Michelin. Wchodzi: Arnaud Kalimuendo.

czas Druga połowa
45+2'

Gol! Strzelił Arkadiusz Milik. Asystował mu Alvaro Gonzalez. Payet na głowę Germaina, ten zgrywa do Alvaro, obrońca uderza z woleja, a Milik jeszcze dokłada nogę, żeby skierować pikę do siatki. Wciąż ma Polak ten instynkt!

691
258
59
12
20
45+1'

Spóźniony wślizg Fofany w nogi Kamary, powinna być za to kartka. Wtedy Fofana wyleciałby z boiska i Lens grałoby w 10 całą drugą połowę, ale sędzia się wstrzymał od kary.

1
2
9
4
11
45'

Doliczono 2 minuty.

5
2
3
4
2
45'

OM ma przewagę, tymczasowy trener wzięty z akademii OM, Nasser Larguet, może być zadowolony.

4
4
4
1
7
43'

Żółtą kartkę otrzymał Seko Fofana. Symulacja i wymuszenie rzutu karnego.

1
3
3
2
1
41'

Świetna wrzutka Payeta, jet Germain i o centymetry jego strzał głową mija bramkę!

1
3
1
5
39'

Milik znowu chce grać koronkowo z Payetem, ale wpada na rywala bez piłki. Mowy o karnym jednak nie ma. Należy chwalić Polaka za dużą aktywność, jest głód gry.

27
21
1
7
6
37'

Gol! Strzelił Florian Thauvin. Asystował mu Alvaro Gonzalez. Było spokojnie, OM grało wysokim pressingiem. Przejęło piłkę pod polem karnym rywala, zgarnął ją Thauvin i z półwoleja nie dał szans bramkarzowi na interwencję. Marsylia prowadzi!

61
33
8
4
10
32'

Uwaga, Clauss z woleja i odbija Mandanda piłkę! Nie ma gola, klasa bramkarza OM!

11
4
3
1
3
29'

Ładna akcja Lens, dośrodkowanie i Alvaro tak interweniuje, że prawie wbił gola samobójczego! Będzie korner dla gospodarzy.

4
3
3
7
27'

Thauvin na głowę Milika, ale potrójnie kryty Polak nie trafia w nią czysto, strzał niecelny.

3
5
2
9
7
25'

5
22'

Kapitalny wykop Mandandy, pędzi Milik do piłki i zderzył się z bramkarzem... Na szczęście Polak jest w stanie sam się podnieść, golkiper Lens ma jednak z tym problemy. U Milika będzie co najwyżej siniak na udzie.

11
11
4
10
6
19'

Niezły strzał Milika prawą nogą, ale łapie piłkę bramkarz. Wcześniej Polak ładnie pograł z Payetem, koronkowo.

28
10
3
4
6
17'

Niezła wrzutka Payeta, zamieszanie, jest Perrin, ale posyła piłkę w trybuny.

1
5
3
1
3
16'

Ciekawostka - OM szuka trenera, w spekulacjach często pada nazwisko byłego trenera BVB, Luciena Favre'a. Jednak ten miały przyjść dopiero po sezonie.

1
2
2
14'

Przerwa w grze, jakieś problemy zdrowotne Alvaro po wybiciu piłki głową. Nie trafił w nią czołem, ale jej środkiem, na wysokości płatu ciemieniowego móżgu.

1
1
4
2
2
12'

Piłka w siatce Marsylii, wystarczył jedna kontra gospodarzy! Ale - sędziowie dopatrzyli się spalonego u Banzy.

7
3
11
2
1
8'

Lens na razie nie jest w stanie wyjść z własnej połowy.

6
5
2
3
5'

Milik zmusił do błędu rywala, piłka pod nogami Kamary, ale jego płaski strzał łapie bramkarz.

9
16
7
1
2
3'

Słówko o arbitrze. Sędziuje dziś Willy Delajod.

4
3
3
2
1
3'

Błąd defensora Lens, Milik w polu karnym, chce grać na wbiegającego Thauvina, ale obrońca to przecina i wybija na rzut rożny.

11
2
4
6
2'

Od razu mocno zaczęła Marsylia, brakuje jej dokładności przed polem karnym. Dodajmy, że w ostatnich dniach był w klubie duży wstrząs. Przyszedł Milik, odwołano mecz przez kiboli, którzy zdewastowali ośrodek treningowy, a trener Andre Villas-BOas zrezygnował z funkcji.