Fortuna I liga: 3. kolejka
12 wrz 2020 12:40
90+2'

Ależ strata Stomilu przed włąsnym polem karnym. Strzał Sekulskiego głową wybija z linii bramkowej jeden z obrońców.

3
4
1
90+1'

Druga połowa potrwa o dwie minuty dłużej.

2
3
1
1
1
90'

Piłka w siatce po strzale Sekulskiego, ale okazało się, że był tam wcześniej faul Dąbrowskiego.

2
1
1
1
2
89'

Przewrócił się Dąbrowski. Gra przerwana. Ale będzie powtórka rzutu rożnego.

1
1
88'

Biedrzycki zablokował strzał Gryszkiewicza. Będzie rzut rożny.

1
87'

Jeszcze pressingiem podchodzą ełkaesiacy, głównie ci, którzy weszli z ławki. Ale i tak widać chęci.

1
1
1
2
3
86'

Strzał Dąbrowskiego prosto w mur.

1
1
85'

Sekulski faulowany na 30. metrze. Wciąż ŁKS bliżej czwartego gola niż Stomil pierwszego.

1
1
84'

Centra Trąbki z rzutu wolnego... poradzili sobie z nią obrońcy.

1
1
1
1
1
83'

Dośrodkowanie Gryszkiewicza za mocne, nie dotarło do kolegi. "Piotrek! Do góry głowa!" - krzyczy Wojciech Stawowy. Ale chyba nie chodziło o pocieszanie zawodnika, a o to, by spojrzał, gdzie ma zagrać piłkę.

1
1
81'

Sekulski-Srnić-Pirulo... miało być trochę finezji i było, ale nie przełożyło się to na strzał, choć akcja miała miejsce blisko pola karnego.

1
1
79'

Klimczak do Gryszkiewicza... piłka w siatce, ale był spalony. Mamy jednak wrażenie, że to nie koniec strzelania przy al. Unii w Łodzi.

1
1
1
1
1
77'

Kudrjavcevs zatrzymał Trąbkę, który wychodził po czwartą bramkę dla ŁKS-u.

1
1
75'

Hinokio nie dał rady się przedrzeć. W odpowiedzi kontra Srnicia, ale przyblokowane podanie do Klimczaka.

74'

Ucierpieli Tosik i bodaj Straus, ale obaj już są w grze po interwencji medycznej.

72'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Nikita Kovalonoks.

71'

Posiadanie piłki:

ŁKS 64%

Stomil 36%

2
2
70'

I kolejna szansa. Teraz próba Pirulo z daleka. Kudrjavcevs ma piłkę w rękawicach.

1
1
68'

Strzał Dąbrowskiego po ziemi. Mało brakowało. Stomil w opałach.

2
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Samu Corral. Asystował mu Adrian Klimczak.

Pirulo wyprowadzał piłkę na 20. metrze. Dostrzegł Klimczaka uciekającego lewą stroną, zagrał mu piłkę, a ten kapitalnie wyłożył ją Corralowi. Obrona Stomilu nie miała nic do powiedzenia.

7
7
1
2
4
64'

Pirulo na głowę Corrala... mało brakowało.

1
1
63'

Piękna akcja na jeden kontakt łodzian. Corral zagrał świetnie w tempo do Ratajczyka. Uderzenie młodzieżowca blokował wślizgiem obrońca. Będzie rzut rożny.

1
1
62'

Centrował Carolina, do główki skakało trzech olsztynian, ale nic z tego nie wyszło.

1
61'

Dośrodkowanie Bucholca, Wolski uprzedził Hinokio. Będzie rzut rożny.

1
60'

Są jednak też momenty, w których to obrońcy Łódzkiego Klubu Sportowego grają trochę niepewnie. Stomil chce to wykorzystać, lecz na razie nie za bardzo wie, jak to zrobić.

1
59'

Po rzucie rożnym dla Stomilu wybijają piłkę obrońcy ŁKS-u.

1
58'

Ładne zagranie piętką Caroliny do Strausa, ten strzela z narożnika pola karnego, świetnie odbija Malarz.

1
56'

Wysokim pressingiem podchodzą ełkaesiacy, kłopoty z wyprowadzeniem piłki mają olsztynianie.

55'

Klimczak leżał na murawie, ale zdołał wstać i wejść wślizgiem w Jarosza. Kartek nie ma póki co.

54'

Najlepsza szansa Stomilu w tym meczu! Dośrodkowanie Caroliny z lewej strony na szósty metr, Nikita Kovalonoks minął się jednak z piłką...

1
53'

Nikita Kovalonoks odebrał piłkę rywalowi, ale chwilę później z odsieczą ruszył Jan Sobociński i zatrzymał ten atak.

51'

Kolejna świetna szansa ŁKS-u. Wolski wyłożył piłkę na szósty metr do Corrala, ten nie trafił w piłkę. Chwilę potem Rozwandowicz próbuje z dystansu, łapie Kudrjacevs.

1
1
50'

Szarżuje prawą stroną Wolski, jakimś cudem zatrzymują tę akcję olsztynianie.

1
1
1
48'

Dąbrowski w roli skrzydłowego tym razem. Świetna szybkość, dośrodkowanie i... znów mało brakowało.

47'

Rzut rożny dla ŁKS-u, główkę Dąbrowskiego odbija Kudrjavcevs, a dobitka Rozwandowicza trafia w poprzeczkę!

2
1
47'

To powinno być 3:0! Kapitalna okazja Corrala po tym, jak Szota "przedłużył" podanie Klimczaka.