1
1
1
90+4'

Jeszcze dośrodkowanie Sekulskiego do Klimczaka, ten odwdzięcza się dośrodkowaniem, ale nie udało się oddać mocnego strzału.

3
90+3'

Kolejne dośrodkowanie wybija Tzimopoulos.

2
2
2
90+2'

Spokojnie rozgrywają piłkę łodzianie. To już chyba wyczekiwanie na ostatni gwizdek.

4
5
90+1'

Rozpoczęła się pierwsza z trzech doliczonych minut.

5
1
90'

Strzał Sekulskiego z rzutu wolnego broni Marek Kozioł.

1
1
1
1
1
89'

Kolejne zagranie Klimczaka po ziemi, ale teraz lepiej broni Kozioł. Po chwili Klimczak odzyskuje i jest faulowany.

2
1
1
1
2
88'

Dośrodkowanie Klimczaka na siódmy metr, tam jest Nawotka i gol! Ale zdaniem arbitra był spalony...

1
87'

Maciej Firlej uderza nad poprzeczką.

4
4
1
1
2
86'

Jest faul na Łysiaku. Kolejna szansa dla Korony z rzutu wolnego.

1
85'

Podanie na dobiegnięcie do Sekulskiego, tym razem dobra interwencja Kozioła na przedpolu.

1
1
85'

2
85'

Przemysław Szarek nie jest w stanie kontynuować gry, a nie ma już zmian trener Bartoszek.

1
84'

Centrostrzał Lisowskiego wyłapuje Malarz.

1
1
1
1
1
83'

Firlej na lewej stronie przyspiesza, zagrywa do Lisowskiego, ale bardziej nabija na niego piłkę niż podaje mu. Koniec akcji. Od bramki Malarz.

1
82'

Pirulo z rzutu wolnego po ziemi przed pole karne, tam był Nawotka, ale nie mógł dojść do pozycji strzeleckiej skrzydłowy ŁKS-u.

1
1
1
1
1
81'

Starcie Szarka i Nawotki przy chorągiewce narożnej na połowie Korony. Obaj ucierpieli przy tym.

1
80'
79'

Uderzenie z rzutu wolnego Jacka Kiełba leciało w okienko bramki Arkadiusza Malarza, ale golkiper ŁKS-u świetnie się spisał.

3
1
1
1
2
78'

Zostawił nogę Moros, przewrócił się o nią Łysiak. Będzie rzut wolny.

76'

Kontratak ŁKS-u. Pirulo biegł centralnie na bramkę, potem zbiegł na lewo i chyba nie bardzo wiedział, co zrobić. Strzelił, ale bardzo lekko i prosto w Kozioła.

1
1
2
75'

Dobre wyjście z bramki Malarza. Zdjął piłkę z głowy Lisowskiemu. ŁKS w obronie wystawiony na próbę.

2
74'

I znów Moros ratuje ŁKS przed Firlejem. Dobre krycie hiszpańskiego obrońcy.

3
1
1
1
1
73'

Firlej świetnie uprzedzony przez dobrze ustawionego Morosa.

1
72'
73'
71'

Oba zespoły sprawdziły jeszcze czujność bramkarzy rywali. Kozioł i Malarz trzymają koncentrację.

70'

Centra prosto w rękawice Arkadiusza Malarza.

69'

Uderzenie Kiełba blokowane, jeszcze wybija piłkę Jakub Tosik na rzut rożny.

1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Jan Sobociński za faul na Długoszu.

67'

Ależ się zabawili teraz Dominguez, Corral i Pirulo! Fantastyczna wymiana piłki na jeden kontakt zgubiła obronę. Gdyby tylko Pirulo trafił na pustą bramkę, mielibyśmy akcję sezonu...

4
1
1
2
65'

Teraz Łysiak wrzucał piłkę z narożnika boiska, ale gęsto było tam w polu karnym od białych koszulek piłkarzy ŁKS-u.

1
1
1
1
1
64'

Centra Łysiaka na 16. metr, ale zbyt niska.

62'

Żółtą kartkę otrzymał Samu Corral za faul na Kordasie na połowie Korony.

ŁKS Łódź
1
1
1
2
1
61'

Przypalił akcję gości Wiktor Długosz.

60'

Żółtą kartkę otrzymał Przemysław Sajdak.

1
1
59'

Trąbka wyszedłby sam na sam, gdyby dostał bardziej dokładną piłkę. Mało brakowało. Dobre wyjście Kozioła.

2
56'

Strzał Corrala nad bramką.

1
1
2
1
1
55'

Rzut wolny dla ŁKS-u po faulu Kaczmarskiego. Znów dość blisko bramki.

2
54'

Gol! Strzelił Samu Corral. Asystował mu Pirulo.

Przeważała Korona, a gola zdobył ŁKS. Pirulo dostał piłkę zagraną ze środka pola, wyszedł do niego Tzimopoulos i... zostawił Corrala. Piłka po ziemi do napastnika gospodarzy, czysta pozycja i... 2:0.

ŁKS Łódź
13
9
1
1
1
52'

I znów Podgórski. Miał miejsce, zszedł bliżej pola karnego, uderzył i... został zablokowany.

1
1
51'

Aktywny od początku drugiej połowy Podgórski uderza nad poprzeczką.

1
50'

Zbyt mocne zagranie w pole karne ŁKS-u. Spokojnie odprowadza piłkę wzrokiem Malarz za linię końcową.

49'

... a chwilę później Podgórskiemu.

48'

Dobra interwencja Kamila Dankowskiego pozwala zatrzymać akcję Szarkowi.

1
47'

Wrzutka w pole karne ŁKS-u bez efektu w postaci jakiegokolwiek zagrożenia.

46'

Moros potraktował trochę za ostro Długosza. Będzie rzut wolny.

1
czas Druga połowa
Czy w drugiej połowie padną bramki?
Tak, dla ŁKS-u
Tak, dla Korony
Tak, dla obu ekip
45'

Za mocne podanie Podgórskiego do Marcela Gąsiora i na tym akcja kielczan się skończyła.

44'

Aktywny z przodu jest Thiakane. Właśnie wywalczył aut blisko pola karnego ŁKS-u.

1
1
1
1
2
43'

Dankowski na lewej stronie chciał zrobić to samo, co Thiakane. Szarek nie dał się oszukać.

1
42'

Doskonała szansa dla Thiakane! Wygrał pojedynek z Morosem, minął Malarza, ale... - jak mawiają niektórzy trenerzy - boisko mu się skończyło.

2
1
2
1
1
40'

Próbowali uśpić czujność rywali łodzianie, po czym Trąbka przyspieszył i wbiegł w pole karne. Dobra interwencja Gąsiora ustrzegła go.

1
2
38'

Szarża Jacka Kiełba przerwana wybiciem piłki na aut.

1
1
2
1
1
37'

Uspokoili grę gospodarze i mogą rozgrywać piłkę na połowie przeciwnika.

1
36'

Kolejna prostopadła piłka do przodu w wykonaniu ełkaesiaków. Kozioł uprzezdza tym razem Trąbkę.

2
1
2
2
1
35'

To samo chcieli teraz zagrać goście, lecz i tu dobre wyjście bramkarza zakończyło akcję.

1
34'

Długie zagranie na dobiegnięcie do Pirulo, wychodzi z bramki Kozioł i tym razem interweniuje dobrze.

2
2
2
1
1
33'

Arbiter upomina słownie trenera Macieja Bartoszka.

1
32'

Wolski odebrał piłkę rywalowi, ale po chwili ją stracił. Piłka zagrana przez Gąsiora do przodu trafia w sędziego i... dzięki temu zmienia lot tak, że mogła zacząć się kontra Korony. Sędzia przerywa grę, rozpoczniemy od rzutu sędziowskiego.

1
30'

Żółtą kartkę otrzymał Themistoklis Tzimopoulos.

1
1
1
2
1
30'

Kiełb nie dał za wygraną. Jego strzał broni Malarz. Jeszcze akcję chciał pociągnąć Podgórski, lecz stracił piłkę.

1
29'

Dośrodkowanie Kordasa w stronę nadbiegającego Kiełba zatrzymane.

28'

Wszystko kończy się faulem Kordasa na Corralu. Zacznie ŁKS.

1
27'

Korona przedostała się z piłką na 20. metr od bramki ŁKS-u, ale nie wie, co ma dalej z tym fantem zrobić.

1
2
1
1
26'

Jeszcze w tej akcji strzału próbował Pirulo. Skończyło się na rzucie rożnym. Piłkę wybili obrońcy z Kielc.

2
1
2
1
25'

Znakomicie urwał się Trąbka, nie było spalonego, co sygnalizowali kielczanie. Wyłożył piłkę na 11. metr do Corrala, ale ten minął się z piłką.

1
1
1
1
25'

Zagranie Długosza do Kaczmarskiego, ale chyba tylko ten pierwszy wierzył, że kolega z drużyny do tego zdąży dobiec.

1
1
1
24'

Antonio Dominguez wślizgiem przerywa akcję Korony. Ale robi to w środkowej strefie boiska, więc bez konsekwencji.

2
1
23'

Świetne podanie Pirulo do wybiegającego Wolskiego, lecz w ostatniej chwili zdążył interweniować wślizgiem Szywacz.

2
1
1
1
22'

Wolski ponownie centruje z prawej strony. Tym razem w stronę Sajdaka, ale chyba młodzieżowiec ŁKS-u źle trafił w piłkę.

2
2
1
21'

Tzimpopoulos zawalczył o piłkę przy linii bocznej i utrzymał ją w grze.

1
1
1
1
1
20'

Kolejne dośrodkowanie Wolskiego w szesnastkę Korony. Tym razem zostało przecięte.

2
1
1
1
19'

1
18'

Faul Kordasa na Tosiku.

1
2
1
17'

Ełkaesiacy rozgrywają piłkę na połowie Korony, choć byli o krok od straty. Dobrze zachował się Kamil Dankowski.

2
1
1
1
16'

Już w odpowiedzi piłka Długosza w pole karne, ale czujnie wyszedł z bramki Arkadiusz Malarz.

3
1
1
2
1
14'

Gol! Strzelił Pirulo. Asystował mu Michał Trąbka.

Błąd Kozioła, który wyszedł na 25. metr do wysokiej piłki granej przez Trąbkę. Bramkarz Korony zaliczył tzw. pusty przebieg, a Hiszpan trafił na pustą bramkę.

16
6
2
4
6
12'

Zanosiło się na dobrą szansę dla gości, ale na spalonym Długosz.

2
3
3
1
1
11'

Malarz łapie piłkę dośrodkowywaną z lewej strony.

3
1
3
2
3
10'

Krąży piłka wokół pola karnego Korony. Pirulo zagrywa w szesnastkę, ale dobrze broni tam Jacek Kiełb.

3
2
1
1
1
9'

Znów bardzo wysoko kielczanie, Malarz musiał ratować się podaniem do Sobocińskiego przy linii końcowej.

1
1
2
1
2
8'

Wrzutka na Sobocińskiego, lecz pewnie łapie piłkę Kozioł.

1
1
2
1
7'

Strzał Pirulo blokowany, będzie rzut rożny dla łodzian.

1
1
1
6'

Faulowany Pirulo, ale piłka daleko od bramki jednego lub drugiego zespołu.

2
1
1
1
1
5'

W ekipie z Łodzi dziś brak m.in. kontuzjowanych Dąbrowskiego, Rozwandowicza i Gryszkiewicza.

2
1
1
1
1
4'

ŁKS jest jedyną niepokonaną drużyną w tym sezonie Fortuna I Ligi. Do weekendu tym tytułem mógł się jeszcze pochwalić Górnik Łęczna.

2
1
1
1
3'

Wysoki pressing Korony, Tosik zmuszony do wycofania piłki do Malarza.

1
1
2
1
2'

Pierwszą akcję wykonali gospodarze, ale skończyło się na niezamierzonym podaniu do Kozioła.

2
1
1
1
1'

Już piłka na połowie ŁKS-u, prawą stroną szukali szczęścia kielczanie, ale szczelnie bronią ełkaesiacy.

17:52

Przed meczem oczywiście cztery zwrotki hymnu narodowego z okazji Święta Niepodległości.