1
1
86'

Gol! Strzelił Martin Zeman.

Nie zrezygnowali z atakowania niecieczanie i wydaje się, że to oni postawili na swoim. Triumfuje Mariusz Lewandowski, ponieważ to wprowadzony przez niego z ławki rezerwowych Martin Zeman odzyskał prowadzenie dla Bruk-Betu Termaliki. Uderzenie rezerwowego napastnika po zbiegnięciu ze środka ze skrzydła. Maciejowi Gostomskiemu utrudnił interwencję rykoszet od Pawła Baranowskiego.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
4
3
3
3
4
82'

Żółtą kartkę otrzymał Przemysław Banaszak za faul na Piotrze Wlazło.

Przemysław Banaszak #19
Górnik Łęczna
80'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Tymosiak za ostre przewinienie na Mateuszu Grzybku.

1
79'

Roman Gergel miał możliwość pokonania swoim uderzeniem Macieja Gostomskiego po raz drugi w meczu, jednak tym razem nie udało mu się zgrabnie opanować futbolówki i oddać równie dobrego uderzenia jak w 51. minucie. Odetchnęli z ulgą łęcznianie, ponieważ gospodarze byli bliziutko odzyskania prowadzenia.

1
74'

Pozostało kilkanaście minut na rozstrzygnięcie tego spotkania. Górnik Łęczna jest podbudowany swoim wyrównaniem i zamierza nie po raz pierwszy w sezonie zagwarantować sobie komplet punktów na finiszu. Zanosi się na pasjonującą końcówkę konfrontacji.

1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Wlazło za protestowanie.

1
70'

Gol! Strzelił Przemysław Banaszak.

Roszady przeprowadzone przez trenera Kamila Kieresia okazują się skuteczne. Właśnie Przemysław Banaszak zameldował się golem po wejściu na boisko z ławki rezerwowych. W sytuacji sam na sam poradził sobie z Tomaszem Loską, a akcja została rozegrana na połowie Bruk-Betu Termaliki przez Tomasza Tymosiaka oraz Bartosza Śpiączkę.

7
7
1
1
66'

Górnik Łęczna. Schodzi: Serhij Krykun. Wchodzi: Przemysław Banaszak.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Serhij Krykun #22
3
1
64'

Sytuacja na boisku kontrolowana przez podopiecznych Mariusza Lewandowskiego. Piłka sunie w bezpiecznej odległości od bramki Tomasza Loski, ale nie można oczywiście powiedzieć, że skromna zaliczka gwarantuje Bruk-Betowi Termalice zdobycie kompletu punktów.

62'

Trener Kamil Kiereś przeprowadził liczne zmiany personalne w swoim zespole. Górnik Łęczna nie dość, że nie potrafił potwierdzić przewagi liczebnej prowadzeniem, to na domiar złego dla siebie pozwolił gospodarzom na przeprowadzenie skutecznego ataku. Mało czasu pozostało na odpowiedź beniaminkowi. Jeżeli tego nie zrobi, poniesie pierwszą porażkę w sezonie.

1
1
56'

Żółtą kartkę otrzymał Karol Struski za faul krótko po pojawieniu się z ławki rezerwowych na boisku.

53'

Roman Gergel na 1:0 dla niecieczan!

1
1
1
51'

Gol! Strzelił Roman Gergel.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza na prowadzeniu po kilku minutach drugiej połowy. Dziesięciu gospodarzy zdołało umieścić piłkę w bramce jedenastu przeciwników. Roman Gergel jest w tym sezonie niezawodnym snajperem. Znalazł się ponownie w odpowiednim miejscu pola karnego i wykonał dobitkę strzału obronionego przez Macieja Gostomskiego. Koniec długiej passy golkipera Górnika Łęczna.

4
3
2
2
3
48'

Pierwsze ataki po przerwie i w tej części spotkania można spodziewać się wyraźnych zmian w statystyce posiadania piłki. Bruk-Bet Termalica Nieciecza pozwala częściej rozgrywać będącym z przewagą zawodnika podopiecznym Kamila Kieresia.

1
46'

Rozpoczęła się druga połowa konfrontacji Bruk-Betu Termaliki Nieciecza z Górnikiem Łęczna. Do momentu wykluczenia Jonatana de Amo lepsze wrażenie sprawiali gospodarze, ale nie zdołali tego udokumentować golem, a gra z przewagą zawodnika może dodać pewności siebie Górnikowi Łęczna.