Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Jan Sobociński za przewinienie ratunkowe.

1
1
1
90+2'

Aż dziewięć rzutów rożnych wykonywanych przez łodzian od początku spotkania. Aktualnie są to cenne stałe fragmenty gry, ponieważ pozwalają przytrzymać futbolówkę bliżej bramki Mateusza Kuchty niż Arkadiusza Malarza.

2
90'

Doliczone cztery minuty.

1
89'

Piłka w bramce przyjezdnych, jednak nie ma gola z powodu przewinienia walczącego o pozycję Jakuba Tosika. Niezmiennie skromna zaliczka na koncie podopiecznych Wojciecha Stawowego.

1
1
2
1
88'

Trener Dietmar Brehmer wprowadził z ławki rezerwowych na boisko czterech podopiecznych. Odra Opole wygląda na naładowaną energią do wyrównania, jednak brakuje jej pomysłu na przeprowadzenie składnego ataku. ŁKS spędza czas na połowie przeciwnika, a czas pracuje na jego korzyść.

1
1
2
86'

Odra Opole w bezpiecznej dla łodzian odległości od bramki strzeżonej przez Arkadiusza Malarza. ŁKS stara się grać rozsądnie na utrzymanie futbolówki. Przed momentem Jan Sobociński przytomnie sprowokował przeciwnika do popełnienia przewinienia.

1
82'

Odra Opole. Schodzi: Rafał Niziołek. Wchodzi: Michał Surzyn.

wchodzi Wchodzi
Michał Surzyn #17
schodzi Schodzi
79'

Zablokowane uderzenie wprowadzonego z ławki rezerwowych Dawida Czaplińskiego. Piłka wytraciła prędkość i stała się banalnym łupem dla Arkadiusza Malarza. Bramkarz z Łodzi już nie zachowa czystego konta, ale pracuje nad utrzymaniem zaliczki swojego zespołu.

1
77'

Ekwilibrystyczna próba pokonania uderzeniem Mateusza Kuchty. Ricardinho chciał przypomnieć o sobie mocnym akcentem na polskich boiskach, jednak było to chyba odrobinę zbyt skomplikowane i piłka zakończyła lot w rękawicach bramkarza.

1
1
76'
75'

Żółtą kartkę otrzymał Jan Sobociński za odłożone w czasie przewinienie.

74'

Odra Opole szuka sposobu na doprowadzenie do remisu i tym samym zapunktowanie na terenie wicelidera. Po dość niespodziewanym trafieniu kontaktowym przyjezdni są odważniejsi, ale z drugiej strony nie można powiedzieć, że często kreują stuprocentowe sytuacje podbramkowe.

1
72'

Odra Opole. Schodzi: Arkadiusz Piech. Wchodzi: Dawid Czapliński.

Dawid Czapliński #11
70'

Nieporozumienie przyjezdnych w polu karnym przeciwnika i wznowienie zostało przyznane Arkadiuszowi Malarzowi. Doświadczony bramkarz nie kwapił się do szybkiego wznowienia rywalizacji swoim wykopem, ponieważ zauważył, że konfrontacja wymknęła się spod kontroli jego kompanów z pola.

1
1
67'

Maciej Wolski uruchomił swoim podaniem Mikkela Rygaarda. Dośrodkowanie sprowadzonego w zimowym oknie transferowym zawodnika zostało zablokowane. ŁKS Łódź musiał zadowolić się pozostaniem z futbolówką na połowie przeciwnika.

1
65'

Konrad Nowak, tu w barwach Puszczy Niepołomice, przywrócił gościom wiarę w możliwość zapunktowania.

62'

Odra Opole. Schodzi: Adam Żak. Wchodzi: Dawid Kort.

62'

Gol! Strzelił Konrad Nowak.

Trafienie kontaktowe i będzie jeszcze interesująco w czasie pozostałym do ostatniego gwizdka! Konrad Nowak wykorzystał karygodne zachowanie w obronie łodzian. Piłka została przechwycona po nonszalanckim podaniu w kierunku Arkadiusza Malarza i po chwili skierowana strzałem do pustej bramki. Odra Opole walczy o odwrócenie rezultatu i jest uskrzydlona poprawieniem rezultatu.

4
4
3
60'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Janczukowicz za ostre przewinienie.

56'

Szarpane tempo po wznowieniu rywalizacji, a także sporo przewinień. Tak gospodarze, jak również goście mieli możliwość pokonania bramkarza przeciwnika uderzeniem z rzutu wolnego, jednak piłka nie została kopnięta z odpowiednią energią oraz dokładnością.

1
54'

ŁKS Łódź. Schodzi: Pirulo. Wchodzi: Michał Trąbka.

52'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Żemło za przewinienie na Łukaszu Sekulskim.

50'

Kompletnie nieudane rozegranie rzutu wolnego w wykonaniu Odry Opole. Stojąca piłka została kopnięta w Pirulo. Jeszcze możliwość wykonania dobitki, jednak uderzenie kompletnie nieudane i piłka poleciała daleko od bramki strzeżonej przez Arkadiusza Malarza.

1
1
48'

Wymiana podań z udziałem Łukasza Sekulskiego. Zorientowali się podopieczni Dietmara Brehmera i tym razem nie pozwolili swoim przeciwnikom na wykreowanie możliwości strzelenia gola.

1
1
1
46'

Rozpoczęła się druga połowa konfrontacji w Łodzi. Sytuacja gospodarzy jest wygodna, a ich założeniem jest spokojne kontrolowanie sytuacji na boisku. Odra Opole musi odważniej zaatakować i poszukać najpierw gola kontaktowego, a ewentualnie później wyrównania.