1
87'

Marcin Robak rozstrzygnął pojedynek? Pozostało kilka minut.

84'

Widzew Łódź stara się utrzymywać piłkę na połowie przeciwnika. Przeszkodził w tym, ale zgodnie z literą piłkarskiego prawa sędzia asystent. Zasygnalizował on spalonego Daniela Tanżyny w momencie zagrania z rzutu wolnego.

3
82'

Ruszyli głogowianie do przodu, a czas pokaże, czy aby nie za późno to atakowanie. Jakub Wrąbel poradził sobie z zagraniem Patryka Bryły, które długo szybowało w kierunku bramki Widzewa Łódź.

3
1
1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Bryła za ostre przewinienie.

Chrobry Głogów
78'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Kosakiewicz za ostre przewinienie.

1
1
77'

Gol! Strzelił Marcin Robak.

Zgodnie z zapowiedziami, właśnie Marcin Robak znalazł sposób na otwarcie wyniku. Trochę późno drgnął rezultat, ale lepiej późno niż wcale. Widzew Łódź objął prowadzenie dzięki uderzeniu swojego rezerwowego napastnika z rzutu karnego.

Widzew Łódź
10
5
2
1
76'

Rzut karny przyznany Widzewowi Łódź za zagranie ręką!

3
2
3
1
75'

Na zakończenie przedostatniego kwadransa meczu otworzyła się szansa na zagrożenie Rafałowi Leszczyńskiemu zagraniem z rzutu wolnego. Pozycja tym razem nie nadawała się do oddania uderzenia, a do posłania dośrodkowania.

1
1
70'

Być może Marcin Robak zostanie kluczowym zawodnikiem w końcówce meczu.

1
1
1
68'

Akcja gospodarzy między odrobinę zdezorientowanymi przeciwnikami. Mateusz Możdżeń próbował uruchomić swoim podaniem Przemysława Kitę. Zabrakło porozumienia łodzianom i Chrobry Głogów nie dostał kary za moment zawahania.

1
65'

Po przeciwnej stronie boiska szarżuje, również zwiążany w przeszłości z Pogonią Szczecin, Mikołaj Lebedyński. Ostatnia akcja doświadczonego napastnika została przerwana przez sędziego asystenta, który zasygnalizował spalonego.

62'

Marcin Robak stara się dać impuls gospodarzom po wbiegnięciu na boisko z ławki rezerwowych. Weteran wyłuskał piłkę na połowie Chrobrego Głogów i do w pełni udanego ataku zabrakło tylko dokładnego uderzenia. Na pewno Marcina Robaka stać na lepsze przymierzenie niż przed momentem.

1
60'

Minęła godzina konfrontacji i można ponownie powtórzyć, że ataki obu drużyn nie wyglądają przekonująco. Bardzo sporadycznie otwierają się szanse na otwarcie wyniku, a ostatni gwizdek Łukasza Kuźmy jest już bliżej niż dalej.

57'

Jako pierwszy na wprowadzenie zmiennika zdecydował się szkoleniowiec przyjezdnych. Ivan Djurdjević postanowił wprowadzić młodszego Dominika Piłę za doświadczonego, ale zneutralizowanego w trwającym meczu Damiana Piotrowskiego. Niebawem na murawie zamelduje się również Mateusz Michalski.

1
1
54'

Była szansa na pokonanie bramkarza Widzewa Łódź z rzutu wolnego. Pozycja całkiem dogodna, jednak piłka kopnięta przez Maksymiliana Banaszewskiego zatrzymała się na murze ustawionym pieczołowicie przez Jakuba Wrąbla.

1
53'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Grudniewski za przewinienie na Dominiku Dziąbku blisko własnego pola karnego.

1
1
50'

Łukasz Kosakiewicz pognał w kierunku bramki przyjezdnych. Jego dośrodkowanie zostało powstrzymane przez Rafała Leszczyńskiego. Były bramkarz Podbeskidzia Bielsko-Biała niezmiennie nie pozwala żadnemu przeciwnikowi na pokonanie się.

1
1
49'

Złe zachowanie Pawła Tomczyka po płaskim dograniem Michaela Ameyawa. Napastnik, sprowadzony po okresie gry w Stali Mielec, przepuścił futbolówkę, jednak za jego plecami nie było odpowiednio ustawionego Przemysława Kity.

1
46'

Rozpoczęła się druga połowa konfrontacji w Łodzi. Piłkarze mieli możliwość porozmawiania ze szkoleniowcami i obmyślenia lepszego planu na atakowanie niż ten zaprezentowany przed przerwą. Na razie bez zmian personalnych, ale rezerwowi odesłani na rozgrzewkę.

komentarz

Spójrzmy na statystyki trwającego spotkania w Łodzi. Przez 45 minut drużyny było stać na zaledwie trzy uderzenia. Nawet można przypomnieć wszystkich ich autorów. Pokonać bramkarza gospodarzy próbował Dominik Dziąbek, a przyjezdnych Przemysław Kita i Michał Grudniewski. Aż 65 procent posiadania piłki po stronie Widzewa.