Faulowany Stępiński przez Carolinę. I tyle z tego rzutu wolnego.

1
90'

Co najmniej trzy minuty dłużej pogramy w Olsztynie.

90'

Faul Poczobuta pod linią boczną, blisko pola karnego. To może być jedna z ostatnich szans dla gospodarzy.

1
89'

Mosakowski prześcignął dwóch rywali, dośrodkował ale prosto na górną siatkę bramki Widzewa.

1
88'
ZMIANA
87'

Tomczyk przejął piłkę po kopaninie w środku pola, wbiegł w szesnastkę, ale piłka zaplątała mu się między nogami i się przewrócił.

3
86'

Kolejna centra w pole karne gości, ale łapie pewnie piłkę Jakub Wrąbel.

2
85'

Próba dośrodkowania Szabaciuka zatrzymana przez Gacha głową. Chwila przerwy, bo obrońca Widzewa musi dojść do siebie.

1
1
84'

Na razie Stomil nie próbuje zaryzykować i zagrozić bramce Jakuba Wrąbla.

1
83'

Ładna ruletka Poczobuta, wziął na plecy Carolinę i dał się sfaulować.

1
1
1
82'
ZMIANA

Stomil Olsztyn. Schodzi: Damian Sierant. Wchodzi: Filip Szabaciuk.

wchodzi Wchodzi
Filip Szabaciuk #14
schodzi Schodzi
1
1
1
81'

Grzegorz Kuświk na pozycji spalonej. Za szybko chciał się urwać w kierunku bramki.

2
80'

Znów Samiec-Talar do Tanżyny, lecz piłka leci obok bramki.

1
79'

Wrzutka na Tanżynę, piłka odbija się od pleców Sieranta i wychodzi na kolejny rzut rożny.

1
78'

Wrzutka Kuna spod linii końcowej przeleciała całe pole karne.

1
77'

Faul w ataku jednego z widzewiaków. Leszczyński rozpocznie od rzutu wolnego.

76'

Groźny strzał Robaka, piłka jeszcze odbita od jednego z obrońców.

3
74'

Ręką zagrywa Ameyaw. Rzut wolny dla Stomilu.

73'

Kolejna interwencja Daniela Tanżyny.

1
72'
ZMIANA

Stomil Olsztyn. Schodzi: San van Huffel. Wchodzi: Hubert Szramka.

Hubert Szramka #37
San van Huffel #24
1
1
71'
ZMIANA
70'

Sierant przedarł się prawą stroną, płasko dośrodkował, do strzału doszedł Straus, ale uderzył prosto we Wrąbla.

2
1
1
1
1
69'

Znów wrzutka na Robaka, ten uderza z półwoleja, lecz nie w światło bramki.

2
1
1
68'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Szczutowski.

1
67'

Próba podania prostopadłego na dobiegnięcie Robaka do Michalskiego, znów powrócił Carolina.

1
66'

Zablokowany strzał Robaka z ośmiu metrów. Gęsto tam było od obrońców Stomilu.

1
65'

Próba długiej piłki do Robaka, lecz zagęścili środek olsztynianie.

1
64'

Pomocnik Widzewa wstał i wrócił do gry.

63'

Zderzenie Ameyawa z Caroliną. Ten pierwszy leży na murawie, ale sędzia każe grać dalej.

1
1
62'

Rozegranie w poprzek, daleki wrzut w pole karne w stronę Michalskiego, lecz bardzo niedokładne.

61'

Ameyaw ruszył lewą stroną, ale był popychany przez Byrtka. Rzut wolny.

1
60'

Przewracany Kita w polu karnym, ale faulu zdaniem sędziego Jakubika nie ma.

1
59'

Michalski ruszył prawą stroną, dośrodkowuje. Carolina po raz kolejny wybija piłkę na rzut rożny.

1
2
58'

Zablokowana próba dośrodkowania Ameyawa.

57'

Pojedynek Sieranta z Ameyawem. Ucierpiał obrońca gospodarzy.

1
56'

Zrobił się mały pinball w polu karnym Widzewa. Strzelał Byrtek, ale piłka poleciałą wysoko ponad bramką, wręcz w miasto.

1
1
54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michael Ameyaw.

Rozpoczęło się od autu dla Widzewa. Piłkę dostał Kita, dośrodkował, odbił piłkę Leszczyński, ale Ameyaw był tam, gdzie być powinien. 1:0 dla gości!

Widzew Łódź
16
13
1
2
4
53'

Robak uciekł Carolinie, ściął w pole karne, szukał podaniem Ameyawa, lecz zdążył wrócić Sierant.

1
1
1
52'

Jeszcze rzut rożny dla Stomilu, lecz Rafał Remisz był na pozycji spalonej, gdy została do niego zagrana piłka.

1
1
51'

Kapitalna okazja Stomilu! Wyłożona piłka z prawej strony Łuczakowi, ten strzela po ziemi w światło bramki, lecz piłka odbiła się od nogi jednego z obrońców.

2
50'

Agresywna wrzutka Skrzypczaka, główka van Huffela, lecz piłka odbija się od Kacpra Gacha.

1
49'

Faulował w ataku Michael Ameyaw. Dobrze zastawił się Damian Sierant.

48'

Kolejna dobra interwencja Łuczaka, po czym pomocnik Stomilu zdecydował się na strzał z 30 metrów, ale była to próba bardzo niecelna.