1:0
Zakończony
Arka Gdynia
90+3'

To mogła być groźna akcja gdynian, ale sędzia przerwał grę dopatrując się spalonego.

4
1
1
1
90+2'

To już końcowe sekundy. "Na chaos" stara się grać Arka. Przyniesie to efekt?

1
1
90'

Po dograniu z rogu uderzał Marcus Vinicius da Silva, ale wprost w Jałochę.

2
1
1
1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
88'

Żółtą kartkę otrzymał Kacper Piątek.

Kacper Piątek #77
GKS Tychy
85'

Groźna próba Rosołka, piłka jednak minęła bramkę tyszan.

1
85'

Coraz mniej czasu mają gdynianie na doprowadzenie do wyrównania. Tyszanie w defensywie jednak nie mylą się.

1
83'

Żółtą kartkę otrzymał Fabian Hiszpański.

1
1
80'

Mógł zrehabilitować się Wolsztyński, ale uderzenie głową minęło bramkę tyszan.

1
78'

Gdynianie cały czas starają się atakować, ale grają dość chaotycznie. GKS w kontrach szuka zamknięcia meczu.

2
1
75'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Łukasz Wolsztyński! Rezerwowy Arki zmarnował rzut karny. Wolsztyński uderzył w poprzeczkę. Wciąż 1:0!

9
11
1
1
4
74'

Rzut karny dla Arki Gdynia! Moneta podciął rywala!

4
4
2
72'
72'
70'

Skóra starał się coś zdziałać, ale bez wsparcia kolegów nie przyniosło to skutku. Wchodzimy w decydujący fragment gry.

2
1
68'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Maciej Mańka.

66'

Dobrze bronią się przed atakami rywala tyszanie. A czas płynie.

1
63'

GKS Tychy. Schodzi: Kamil Kargulewicz. Wchodzi: Kacper Piątek.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Kamil Kargulewicz #27
1
61'

Nie zmienia się obraz gry. Goście w ataku, GKS nastawiony na grę z kontrataku.

komentarz

1
58'

Tyszanie skupieni na własnej połowie. Arka szuka okazji na doprowadzenie do remisu.

55'

W końcu pokazała się w ofensywie Arka. Do strzału doszedł Wolsztyński, piłka poszybowała wprost w Jałochę.

1
1
1
2
1
53'

Wydawało się, że po przerwie Arka rzuci się na rywala. Tak się jednak nie stało. Niewiele się dzieje na boisku.

2
1
1
1
50'

Kolejna próba Nowaka, tym razem sprzed pola karnego. Dość wysoko ponad bramką Arki.

1
1
2
47'

Dobrze mogli rozpocząć 2. połowę tyszanie. Niepewnie zachowali się obrońcy gości, ale Nowak szansy nie wykorzystał.

1
1
46'

Sędzia wznowił grę po przerwie!

17:32

1
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
1
43'

Żółtą kartkę otrzymał Oskar Paprzycki.

1
3
41'

Gol! Strzelił Wiktor Żytek. GKS Na prowadzeniu. Mocny strzał z dystansu Żytka. Bramkarz powinien się w tej sytuacji zachować lepiej. 1:0!

7
3
1
3
5
40'

1
39'

Na początku przeważał GKS, później Arka. Teraz ponownie tyszanie szukają premierowego trafienia.

2
36'

W końcu przebudzili się tyszanie. Jednak gospodarze poważniej gdynianom nie są w stanie zagrozić.

33'

Na strzał zdecydował się Aleman. Jednak uderzył wyraźnie niecelnie.

1
1
1
30'

Gol dla gdynian wisi w powietrzu. Teraz Jałocha ryzykownym wyjściem uratował tyszan!

1
29'

Aktywny jest w czwartek Aleman. Zawodnik gości przed momentem uderzył z ok. 15 metrów, ale nie trafił w bramkę.

1
26'

Strzelał Skóra, uderzenie młodego gracza Arki Gdynia minęło jednak bramkę.

1
1
26'

Nie zmienia się obraz gry, cały czas trwa napór Arki Gdynia. GKS broni się.

3
1
1
1
1
23'

I kolejny strzał gdynian. Próbę Memicia obronił Jałocha.

2
2
2
1
22'

Zamieszanie pod bramką tyszan. Jałocha był w sporych opresjach, ale ostatecznie zdołał zażegnać niebezpieczeństwo. Goście coraz bliżej gola.

3
2
3
20'

Dobre dogranie z kornera Alemana, strzelał Kasperkiewicz, ale dobrze ustawiony był Jałocha.

1
2
1
1
19'

Po dośrodkowaniu gospodarze wybili piłkę na rzut rożny.

1
1
1
1
18'

Będzie rzut wolny dla gdynian z boku pola karnego.

1
1
1
1
1
15'

Tyszanie już nie atakują z taką lekkością jak w pierwszych minutach. Gdynianie znaleźli sposób na rywala i sami starają się coś skonstruować.

3
1
1
2
12'

Wyrównało się spotkanie. Coraz więcej niedokładności w grze obu drużyn.

9'

Groźnie pod bramką Jałochy. Rosołek do Żebrowskiego ten uderzył, ale w ostatnim momencie został przyblokowany! To powinien być gol.

3
2
8'

Zaczynają odgryzać się miejscowym gdynianie. Jednak piłkarzom Arki brakuje dokładności. Goście jeszcze bez okazji.

2
1
1
5'

Początek należy do gospodarzy. Gdynianie na razie spokojnie, nie potrafią zagrozić tyszanom.

2
1
2'

Mocno rozpoczęli tyszanie. Steblecki uderzył z okolic linii pola karnego. Bramkarz gdynian nie dał się jednak zaskoczyć.