GKS Tychy
41' Wiktor Żytek 43' Oskar Paprzycki 68' Maciej Mańka 88' Kacper Piątek
Arka Gdynia
40' Adam Deja 83' Fabian Hiszpański
1:0

Koniec. GKS Tychy 1:0 pokonał Arkę Gdynia.

To mogła być groźna akcja gdynian, ale sędzia przerwał grę dopatrując się spalonego.

To już końcowe sekundy. "Na chaos" stara się grać Arka. Przyniesie to efekt?

Po dograniu z rogu uderzał Marcus Vinicius da Silva, ale wprost w Jałochę.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Żółtą kartkę otrzymał Kacper Piątek.

Groźna próba Rosołka, piłka jednak minęła bramkę tyszan.

Coraz mniej czasu mają gdynianie na doprowadzenie do wyrównania. Tyszanie w defensywie jednak nie mylą się.

Żółtą kartkę otrzymał Fabian Hiszpański.

Mógł zrehabilitować się Wolsztyński, ale uderzenie głową minęło bramkę tyszan.

Gdynianie cały czas starają się atakować, ale grają dość chaotycznie. GKS w kontrach szuka zamknięcia meczu.

Nie ma gola! Łukasz Wolsztyński! Rezerwowy Arki zmarnował rzut karny. Wolsztyński uderzył w poprzeczkę. Wciąż 1:0!

Rzut karny dla Arki Gdynia! Moneta podciął rywala!

GKS Tychy. Schodzi: Damian Nowak. Wchodzi: Szymon Lewicki.

GKS Tychy. Schodzi: Bartosz Biel. Wchodzi: Łukasz Moneta.

Skóra starał się coś zdziałać, ale bez wsparcia kolegów nie przyniosło to skutku. Wchodzimy w decydujący fragment gry.

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Maciej Mańka.

Dobrze bronią się przed atakami rywala tyszanie. A czas płynie.

GKS Tychy. Schodzi: Kamil Kargulewicz. Wchodzi: Kacper Piątek.

Nie zmienia się obraz gry. Goście w ataku, GKS nastawiony na grę z kontrataku.

Tyszanie skupieni na własnej połowie. Arka szuka okazji na doprowadzenie do remisu.

W końcu pokazała się w ofensywie Arka. Do strzału doszedł Wolsztyński, piłka poszybowała wprost w Jałochę.

Wydawało się, że po przerwie Arka rzuci się na rywala. Tak się jednak nie stało. Niewiele się dzieje na boisku.

Kolejna próba Nowaka, tym razem sprzed pola karnego. Dość wysoko ponad bramką Arki.

Dobrze mogli rozpocząć 2. połowę tyszanie. Niepewnie zachowali się obrońcy gości, ale Nowak szansy nie wykorzystał.

Sędzia wznowił grę po przerwie!

Przerwa. Jak na razie GKS Tychy prowadzi 1:0. Jednak gdynianie w meczu nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Żółtą kartkę otrzymał Oskar Paprzycki.

Gol! Strzelił Wiktor Żytek. GKS Na prowadzeniu. Mocny strzał z dystansu Żytka. Bramkarz powinien się w tej sytuacji zachować lepiej. 1:0!

Żółtą kartkę otrzymał Adam Deja.

Na początku przeważał GKS, później Arka. Teraz ponownie tyszanie szukają premierowego trafienia.

W końcu przebudzili się tyszanie. Jednak gospodarze poważniej gdynianom nie są w stanie zagrozić.

Na strzał zdecydował się Aleman. Jednak uderzył wyraźnie niecelnie.

Gol dla gdynian wisi w powietrzu. Teraz Jałocha ryzykownym wyjściem uratował tyszan!

Aktywny jest w czwartek Aleman. Zawodnik gości przed momentem uderzył z ok. 15 metrów, ale nie trafił w bramkę.

Strzelał Skóra, uderzenie młodego gracza Arki Gdynia minęło jednak bramkę.

Nie zmienia się obraz gry, cały czas trwa napór Arki Gdynia. GKS broni się.

I kolejny strzał gdynian. Próbę Memicia obronił Jałocha.

Zamieszanie pod bramką tyszan. Jałocha był w sporych opresjach, ale ostatecznie zdołał zażegnać niebezpieczeństwo. Goście coraz bliżej gola.

Dobre dogranie z kornera Alemana, strzelał Kasperkiewicz, ale dobrze ustawiony był Jałocha.

Po dośrodkowaniu gospodarze wybili piłkę na rzut rożny.

Będzie rzut wolny dla gdynian z boku pola karnego.

Tyszanie już nie atakują z taką lekkością jak w pierwszych minutach. Gdynianie znaleźli sposób na rywala i sami starają się coś skonstruować.

Wyrównało się spotkanie. Coraz więcej niedokładności w grze obu drużyn.

Groźnie pod bramką Jałochy. Rosołek do Żebrowskiego ten uderzył, ale w ostatnim momencie został przyblokowany! To powinien być gol.

Zaczynają odgryzać się miejscowym gdynianie. Jednak piłkarzom Arki brakuje dokładności. Goście jeszcze bez okazji.

Początek należy do gospodarzy. Gdynianie na razie spokojnie, nie potrafią zagrozić tyszanom.

Mocno rozpoczęli tyszanie. Steblecki uderzył z okolic linii pola karnego. Bramkarz gdynian nie dał się jednak zaskoczyć.