2:0
Zakończony
Widzew Łódź
90+1'

Gol! Strzelił Przemysław Zdybowicz. Świetna kontra Resovii Rzeszów. Piłkę przed polem karnym dostał Przemysław Zdybowicz. Zawodnik gospodarzy pokonał Wrąbla strzałem przy lewym słupku.

15
8
5
3
4
90'

Jaroch przegrał pojedynek jeden na jeden z Robakiem. Doświadczony napastnik Widzewa próbował dogrywać z ostrego kąta jednak bez rezultatów.

3
87'

Indywidualna akcja Radosława Adamskiego na lewej stronie. Piłkarz Resovii zatrzymany przez defensorów Widzewa. Rzut rożny dla gospodarzy.

1
84'

Widzew Łódź. Schodzi: Paweł Tomczyk. Wchodzi: Karol Czubak.

wchodzi Wchodzi
Karol Czubak #13
schodzi Schodzi
82'

Z ostrego kąta próbował Wróbel, jednak znów przegrywa pojedynek z Wrąblem.

80'

Dośrodkowanie Nowaka z prawej strony odbiło się od jednego z defensorów Resovii. Piłkę łapie Dybowski.

1
79'

Żółtą kartkę otrzymał Josip Soljić.

1
1
77'

Dobra akcja Widzewa Łódź jednak przerwana przez arbitra spotkania. Faulował w ataku Marcin Robak.

75'

Bardzo słaby strzał Kacpra Gacha zza pola karnego. Od bramki rozpocznie golkiper Resovii.

1
72'

I broni jedenastkę Jakub Wrąbel. Golkiper Widzewa dobrze wyczuł zamiary Wróbla.

2
1
5
71'

Rzut karny dla Resovii! Patryk Stępiński faulował w swoim polu karnym Radosława Adamskiego.

2
1
68'

. Schodzi: Maksymilian Hebel. Wchodzi: Rafał Mikulec.

68'

. Schodzi: Karol Twardowski. Wchodzi: Przemysław Zdybowicz.

Karol Twardowski #6
67'

Dobre ostatnie minuty w wykonaniu Widzewa ale dalej nie widać rezultatów.

1
65'

Tym razem dobre dośrodkowanie Patryka Stępińskiego, które przedłużył Marcin Robak. Akcję zamykał Daniel Tanżyna jednak nie trafił do bramki.

1
1
63'

Zbyt głęboka centra Patryka Stępińskiego z rzutu rożnego. Do piłki na prawej stronie dobiegł jeszcze Dominik Kun. Piłkarz gości przedryblował rywala i dośrodkował. Dobrze ustawieni defensorzy Resovii wybijają futbolówkę.

1
61'

Przedryblował dwóch rywali Dominik Kun jednak zatrzymał się na trzecim. Mimo to przy piłce wciąż zawodnicy Widzewa.

2
58'

Dobrze zapowiadająca się kontra została przerwana przez Patryka Muchę. Zawodnik Widzewa nie dostał jednak żółtej kartki.

1
56'

Brzydki faul Karola Twardowskiego. To mogła być żółta kartka.

1
55'

Rzut wolny dla Resovii Rzeszów. Dośrodkowanie Maksymiliana Hebla zbyt krótkie i dobrze ustawiony Marcin Robak wybija piłkę.

54'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Kosakiewicz.

51'

Żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Poczobut.

50'

Ciekawa akcja Widzewa Łódź. Poczobut podawał prostopadle w kierunku Kuna, który ostatecznie nie dobiegł do piłki.

1
47'

Sporo zamieszania na początku drugiej połowy. Faul na Marcinie Robaku, który przed chwilą pojawił się na boisku.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

1
45+1'

Sędzia doliczył dwie minuty.

45+1'

Znów faulował Michael Ameyaw. Zawodnik Widzewa musi uważać, bo ma już na koncie żółtą kartkę.

2
1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Radosław Adamski.

42'

Żółtą kartkę otrzymał Michael Ameyaw.

Widzew Łódź
1
40'

Dobra szansa Resovii Rzeszów. Od autu rozpoczęli gospodarze. Z lewej strony w pole karne łodzian dobrze dośrodkowywał Hebel. Piłki nie sięgnął jednak Twardowski.

2
1
2
39'

Zbyt krótkie dośrodkowanie Maksymiliana Hebla z rzutu rożnego. Defensorzy Widzewa Łódź wybijają piłkę.

1
36'

Dobry pressing Resovii. Widzew ma problem z wyprowadzeniem piłki ze swojej połowy.

3
3
1
2
34'

Brzydko faulował Tanżyna w środku pola.

1
1
1
1
2
32'

Gol! Strzelił Maksymilian Hebel. Mimo, że Widzew nacierał w ostatnich minutach, to Resovia wychodzi na prowadzenie. Centrostrzał Maksymiliana Hebla z rzutu wolnego. Zaskoczony Jakub Wrąbel nie zareagował w porę i mamy 1:0.

18
4
1
5
4
29'

Mocne uderzenie Kosakiewicza zza pola karnego! Tuż obok bramki.

1
28'

Wznowienie od autu Widzewa Łódź. Świetne zachowanie Pawła Tomczyka, który mimo presji obrońcy, zdołał się obrócić i oddać strzał. Ten odbił się od poprzeczki.

1
27'

Kolejna świetna akcja Widzewa Łódź! Piłka po rzucie rożnym wpadła pod nogi Michaela Ameyaw. Niepilnowany 20-latek nie trafił z jedenastego metra.

1
1
1
26'

Atak pozycyjny Widzewa Łódź. Jaroch wybił piłkę za linię końcową. Rzut rożny dla łodzian.

1
23'

Świetne dośrodkowanie Maksymiliana Hebla. Dobrze do piłki wyskoczył Josip Soljić jednak jego strzał przeleciał daleko od bramki.

21'

To powinno być 1:0 dla Widzewa! Daniel Tanżyna wyskoczył niepilnowany do piłki. Jego strzał głową z bliskiej odległości obronił Dybowski.

1
20'

Próbował uderzenia z dalekiej odległości Paweł Tomczyk. Dobra interwencja Dybowskiego. Rzut rożny dla gości.

1
19'

Kontra zawodników Widzewa Łódź. Źle piłkę zagrywał Michael Ameyaw, ale ta po chwili wpadła pod nogi Dominika Kuna. Dośrodkowanie piłkarza gości zostało zablokowane. Rzut rożny dla łodzian.

2
1
17'

Krystian Nowak wybija futbolówkę za linię boczną. Rozpoczną gospodarze od autu.

15'

Dobre, mocne dośrodkowanie z rzutu rożnego Maksymilian Hebela i jeszcze lepsze zachowanie obrońców Widzewa.

13'

Próbował indywidualnej akcji Michael Ameyaw na lewej stronie. 20-latek zszedł na prawą nogę i oddał strzał ale mocno niecelny.

11'

Tym razem centrą zaskoczyć chciał Patryk Mucha. Znów dobre zachowanie defensorów rzeszowian.

10'

Z kontry Widzewa zrobił się atak pozycyjny. Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy. Jednak zbyt wysokie i Dominik Kun nie sięgnął piłki.

1
9'

Fauluje przy linii bocznej Bartłomiej Poczobut. Rzut wolny dla Resovii.

7'

Dominik Kun próbował przedrzeć się w pole karne rywali. Zawodnik gości zatrzymany przez defensorów Resovii.

6'

Fauluje w środku pola Paweł Tomczyk.

4'

Z dobrej pozycji rzut wolny wykonywał Łukasz Kosakiewicz. Jego strzał przeleciał obok lewego słupka.