Resovia
32' Maksymilian Hebel 45' Radosław Adamski 79' Josip Soljić 90+1' Przemysław Zdybowicz
Widzew Łódź
42' Michael Ameyaw 51' Bartłomiej Poczobut 54' Łukasz Kosakiewicz
2:0

Koniec spotkania! Resovia Rzeszów pokonuje Widzew Łódź na swoim stadionie. Łodzianie mają już tylko matematyczne szanse na awans do baraży.

Gol! Strzelił Przemysław Zdybowicz. Świetna kontra Resovii Rzeszów. Piłkę przed polem karnym dostał Przemysław Zdybowicz. Zawodnik gospodarzy pokonał Wrąbla strzałem przy lewym słupku.

Jaroch przegrał pojedynek jeden na jeden z Robakiem. Doświadczony napastnik Widzewa próbował dogrywać z ostrego kąta jednak bez rezultatów.

Indywidualna akcja Radosława Adamskiego na lewej stronie. Piłkarz Resovii zatrzymany przez defensorów Widzewa. Rzut rożny dla gospodarzy.

Widzew Łódź. Schodzi: Paweł Tomczyk. Wchodzi: Karol Czubak.

Z ostrego kąta próbował Wróbel, jednak znów przegrywa pojedynek z Wrąblem.

Dośrodkowanie Nowaka z prawej strony odbiło się od jednego z defensorów Resovii. Piłkę łapie Dybowski.

Żółtą kartkę otrzymał Josip Soljić.

Dobra akcja Widzewa Łódź jednak przerwana przez arbitra spotkania. Faulował w ataku Marcin Robak.

Bardzo słaby strzał Kacpra Gacha zza pola karnego. Od bramki rozpocznie golkiper Resovii.

I broni jedenastkę Jakub Wrąbel. Golkiper Widzewa dobrze wyczuł zamiary Wróbla.

Rzut karny dla Resovii! Patryk Stępiński faulował w swoim polu karnym Radosława Adamskiego.

. Schodzi: Maksymilian Hebel. Wchodzi: Rafał Mikulec.

. Schodzi: Karol Twardowski. Wchodzi: Przemysław Zdybowicz.

Dobre ostatnie minuty w wykonaniu Widzewa ale dalej nie widać rezultatów.

Tym razem dobre dośrodkowanie Patryka Stępińskiego, które przedłużył Marcin Robak. Akcję zamykał Daniel Tanżyna jednak nie trafił do bramki.

Zbyt głęboka centra Patryka Stępińskiego z rzutu rożnego. Do piłki na prawej stronie dobiegł jeszcze Dominik Kun. Piłkarz gości przedryblował rywala i dośrodkował. Dobrze ustawieni defensorzy Resovii wybijają futbolówkę.

Przedryblował dwóch rywali Dominik Kun jednak zatrzymał się na trzecim. Mimo to przy piłce wciąż zawodnicy Widzewa.

Dobrze zapowiadająca się kontra została przerwana przez Patryka Muchę. Zawodnik Widzewa nie dostał jednak żółtej kartki.

Brzydki faul Karola Twardowskiego. To mogła być żółta kartka.

Rzut wolny dla Resovii Rzeszów. Dośrodkowanie Maksymiliana Hebla zbyt krótkie i dobrze ustawiony Marcin Robak wybija piłkę.

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Kosakiewicz.

Żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Poczobut.

Ciekawa akcja Widzewa Łódź. Poczobut podawał prostopadle w kierunku Kuna, który ostatecznie nie dobiegł do piłki.

Sporo zamieszania na początku drugiej połowy. Faul na Marcinie Robaku, który przed chwilą pojawił się na boisku.

Rozpoczynamy drugą połowę!

I mamy przerwę! Resovia po pierwszej połowie wygrywa z Widzewem 1:0. Goście mogą mieć do siebie pretensje, ponieważ nie wykorzystali świetnych okazji do strzelenia gola!

Sędzia doliczył dwie minuty.

Znów faulował Michael Ameyaw. Zawodnik Widzewa musi uważać, bo ma już na koncie żółtą kartkę.

Żółtą kartkę otrzymał Radosław Adamski.

Żółtą kartkę otrzymał Michael Ameyaw.

Dobra szansa Resovii Rzeszów. Od autu rozpoczęli gospodarze. Z lewej strony w pole karne łodzian dobrze dośrodkowywał Hebel. Piłki nie sięgnął jednak Twardowski.

Zbyt krótkie dośrodkowanie Maksymiliana Hebla z rzutu rożnego. Defensorzy Widzewa Łódź wybijają piłkę.

Dobry pressing Resovii. Widzew ma problem z wyprowadzeniem piłki ze swojej połowy.

Brzydko faulował Tanżyna w środku pola.

Gol! Strzelił Maksymilian Hebel. Mimo, że Widzew nacierał w ostatnich minutach, to Resovia wychodzi na prowadzenie. Centrostrzał Maksymiliana Hebla z rzutu wolnego. Zaskoczony Jakub Wrąbel nie zareagował w porę i mamy 1:0.

Mocne uderzenie Kosakiewicza zza pola karnego! Tuż obok bramki.

Wznowienie od autu Widzewa Łódź. Świetne zachowanie Pawła Tomczyka, który mimo presji obrońcy, zdołał się obrócić i oddać strzał. Ten odbił się od poprzeczki.

Kolejna świetna akcja Widzewa Łódź! Piłka po rzucie rożnym wpadła pod nogi Michaela Ameyaw. Niepilnowany 20-latek nie trafił z jedenastego metra.

Atak pozycyjny Widzewa Łódź. Jaroch wybił piłkę za linię końcową. Rzut rożny dla łodzian.

Świetne dośrodkowanie Maksymiliana Hebla. Dobrze do piłki wyskoczył Josip Soljić jednak jego strzał przeleciał daleko od bramki.

To powinno być 1:0 dla Widzewa! Daniel Tanżyna wyskoczył niepilnowany do piłki. Jego strzał głową z bliskiej odległości obronił Dybowski.

Próbował uderzenia z dalekiej odległości Paweł Tomczyk. Dobra interwencja Dybowskiego. Rzut rożny dla gości.

Kontra zawodników Widzewa Łódź. Źle piłkę zagrywał Michael Ameyaw, ale ta po chwili wpadła pod nogi Dominika Kuna. Dośrodkowanie piłkarza gości zostało zablokowane. Rzut rożny dla łodzian.

Krystian Nowak wybija futbolówkę za linię boczną. Rozpoczną gospodarze od autu.

Dobre, mocne dośrodkowanie z rzutu rożnego Maksymilian Hebela i jeszcze lepsze zachowanie obrońców Widzewa.

Próbował indywidualnej akcji Michael Ameyaw na lewej stronie. 20-latek zszedł na prawą nogę i oddał strzał ale mocno niecelny.

Tym razem centrą zaskoczyć chciał Patryk Mucha. Znów dobre zachowanie defensorów rzeszowian.

Z kontry Widzewa zrobił się atak pozycyjny. Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy. Jednak zbyt wysokie i Dominik Kun nie sięgnął piłki.

Fauluje przy linii bocznej Bartłomiej Poczobut. Rzut wolny dla Resovii.

Dominik Kun próbował przedrzeć się w pole karne rywali. Zawodnik gości zatrzymany przez defensorów Resovii.

Fauluje w środku pola Paweł Tomczyk.

Z dobrej pozycji rzut wolny wykonywał Łukasz Kosakiewicz. Jego strzał przeleciał obok lewego słupka.