3
1
86'

Gol! Strzelił Wiktor Żytek.

GKS Tychy ponownie na prowadzeniu w Legnicy! Nie nacieszyli się gospodarze remisem. Niefortunnie wybita z pola karnego piłka trafiła na stopę Wiktora Żytka, po którego uderzeniu z dystansu odbiła się od Daniego Pinillosa i zmyliła Pawła Lenarcika.

1
2
1
4
7
84'

Gol! Strzelił Michał Bednarski.

Miedź Legnica doprowadziła do remisu w końcówce podstawowego czasu. Zrobiło się gorąco na trybunach. Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła strzelił Michał Bednarski. Nie popisał się Konrad Jałocha, po którego dłoniach piłka wtoczyła się do siatki. GKS Tychy musi zapomnieć o swoim prowadzeniu.

6
5
2
83'

Krótka przerwa w grze była spowodowana bolesnym zderzeniem z udziałem Szymona Lewickiego. Piłka została jednak przyznana Miedzi Legnica, a za wykonanie rzutu wolnego ponownie zabrał się Marcin Garuch.

81'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Grzeszczyk za ostre przewinienie na Macieju Śliwie.

77'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Zieliński za ostre przewinienie.

75'

Energicznie zabierają się piłkarze do rywalizacji w ostatnim kwadransie podstawowego czasu. Miedź Legnica poczuła krew i wywiera presję na pozostającym na prowadzeniu przeciwniku. GKS Tychy zauważył, że kunktatorska postawa nie jest najszczęśliwszym rozwiązaniem.

71'

Rewelacyjne szanse na doprowadzenie do remisu. Przynajmniej dwóch zawodników miało możliwość pokonania uderzeniem Konrada Jałochy. Z ogromnymi problemami, ale wybronili się przyjezdni i nie pozwolili sobie na wypuszczenie z rąk zaliczki.

1
70'

Nemanja Mijusković na 1:2. Przywrócił wiarę gospodarzom!

1
67'
67'

GKS Tychy. Schodzi: Jakub Piątek. Wchodzi: Sebastian Steblecki.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Jakub Piątek #7
1
67'

GKS Tychy. Schodzi: Kacper Piątek. Wchodzi: Łukasz Norkowski.

Kacper Piątek #77
1
66'

Gol! Strzelił Nemanja Mijusković. Asystował mu Marcin Garuch.

Pogubili się przyjezdni po wrzutce z rzutu wolnego i jest trafienie kontaktowe. Powinno ono dodać Miedzi Legnica energii do atakowania w końcówce meczu. Długo szybowała piłka, przeleciała obok zdezorientowanych Łukasza Sołowieja oraz Oskara Paprzyckiego i została skierowana strzałem do bramki przez Nemanję Mijuskovicia.

64'

Również Artur Derbin przygotowuje do wprowadzenia na boisko zmienników.

61'

Żółtą kartkę otrzymał Ruben Hoogenhout za ostre przewinienie na Szymonie Lewickim.

Ruben Hoogenhout #87
Miedź Legnica
60'

Kwadrans po przerwie nie przyniósł żadnego przełomu. GKS Tychy umiejętnie zarządza wynikiem i pozwolił gospodarzom na przeprowadzenie tylko jednego niebezpiecznego ataku po powrocie z szatni na boisko.

57'

Niebezpieczne wykonanie rzutu rożnego przez Marcina Garucha. Bita przez zmiennika futbolówka szybowała w kierunku Patryka Makucha. W ostatnim momencie interweniowali przyjezdni i nie pozwolili na zatrudnienie Konrada Jałochy.

1
52'

Ładna wymiana podań na skraju pola karnego z udziałem Łukasza Grzeszczyka. Nie została ona zakończona dobrym dograniem. Futbolówka została przyblokowana i GKS Tychy musiał zadowolić się wywalczeniem rzutu rożnego. Po dośrodkowaniu spod chorągiewki interweniował Marcin Garuch.

50'

GKS Tychy poskromił szarżę przeciwnika na początku drugiej połowy spotkania. Podopieczni Artura Derbina ponownie wymienili podania w okolicy pola karnego Pawła Lenarcika, a wszystkim kierował Łukasz Grzeszczyk.

1
46'

Rozpoczęła się druga połowa na stadionie w Legnicy. Po aż trzech zmianach personalnych zaatakowała Miedź i Patryk Makuch mógł szybko odzyskać dla całego zespołu wiarę w zanotowanie pozytywnego wyniku.