Strzelcy dubletów. Najlepsi I-ligowcy 29. kolejki

Trzech pierwszoligowców strzeliło po dwa gole i zapewniło swoim klubom zwycięstwo w 29. kolejce. Wszyscy znaleźli się w najlepszej jedenastce. Najwięcej przedstawicieli mają w niej Resovia oraz Arka Gdynia.

Sebastian Szczytkowski
Sebastian Szczytkowski

Grzegorz Drazik (GKS 1962 Jastrzębie, 1*)

Drużyna z Jastrzębia-Zdroju wykonała kroczek w kierunku utrzymania dzięki remisowi 1:1 z ŁKS-em Łódź. Do równowagi doprowadziła w końcówce meczu, mimo konieczności długiego grania w osłabieniu. Na powierzchni utrzymał ją Grzegorz Drazik, który nie pozwolił podopiecznym Ireneusza Mamrota na wykorzystanie żadnej z szans na podwojenie prowadzenia.

* - liczba nominacji do "11" kolejki

Czytaj także: ŁKS wystartował znakomicie, ale później pogubił się

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!

Kto był najlepszym piłkarzem 29. kolejki Fortuna I ligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
WP SportoweFakty
Zgłoś błąd
Komentarze (0)