2
1
1
88'

Karol Angielski zameldował się na boisku strzałem po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Futbolówka została strącona prosto w bramkarza bełchatowian. Jeszcze ma możliwość zapunktowania GKS, ale mało wskazuje na jakikolwiek zwrot akcji.

2
1
87'

Beznadziejne dośrodkowanie z prawego skrzydła Michała Pawlika. Trudno powiedzieć, co autor miał na myśli po crossowym podaniu Valerijsa Sabali.

1
1
85'

Radomiak. Schodzi: Meik Karwot. Wchodzi: Karol Angielski.

84'

Niefortunnie wybita piłka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i trafiła ona pod nogi Miłosza Kozaka. Odrobinę rozpaczliwe uderzenie skrzydłowego i nie stanowiło ono zagrożenia dla Brunatnych.

1
1
82'

Meik Karwot dostał podanie przed polem karnym przeciwnika. Jego uderzenie było co prawda mocne, ale prosto do koszyczka centralnie ustawionego między słupkami Daniela Niźnika. Nie ma dubletu pierwszoplanowego zawodnika meczu.

1
1
78'

W ostatnim momencie interweniował Mariusz Magiera i nie pozwolił na pokonanie bramkarza bełchatowian Mateuszowi Radeckiemu. Wprowadzony niedawno na boisko zawodnik starał się wykorzystać dogranie ze skrzydła Miłosza Kozaka.

1
1
77'

Mniej niż kwadrans podstawowego czasu pozostał na poprawienie rezultatu gospodarzom. GKS Bełchatów nie ma pomysłu na przejęcie inicjatywy na boisku i po wprowadzeniu z ławki rezerwowych czterech zawodników niezmiennie nie zatrudnia niebezpiecznymi uderzeniami Mateusza Kochalskiego.

1
1
75'

Radomiak. Schodzi: Dominik Sokół. Wchodzi: Mateusz Radecki.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Dominik Sokół #97
3
73'

GKS Bełchatów. Schodzi: Maciej Mas. Wchodzi: Jakub Bator.

Maciej Mas #11
72'

Mateusz Szymorek poderwał się do ataku na lewej stronie boiska. Jego dośrodkowanie nie okazało się problematyczne dla obrońców Radomiaka. Ponownie wyręczyli oni praktycznie bezrobotnego między słupkami we własnej bramce Mateusza Kochalskiego.

1
1
1
70'

Po przewinieniu na Damianie Gąsce możliwość powiększenia prowadzenia Radomiaka i zamknięcia spotkania. Mocne wstrzelenie w kierunku Raphaela Rossiego, któremu nie udało się przymierzyć z niewygodnej pozycji w bramkę podopiecznych Marcina Węglewskiego.

1
67'

Po podwójnej zmianie w drużynie z Bełchatowa ponownie poderwali się do ataku podopieczni Dariusza Banasika. Rajd widocznego po przerwie Miłosza Kozaka został podsumowany uderzeniem zza pola karnego obok słupka w bramce Daniela Niźnika. Tylko kolejne ostrzeżenie dla gospodarzy.

1
1
65'

GKS Bełchatów. Schodzi: Patryk Winsztal. Wchodzi: Maciej Koziara.

Patryk Winsztal #9
65'

GKS Bełchatów. Schodzi: Kajetan Kunka. Wchodzi: Dawid Flaszka.

Kajetan Kunka #69
64'

Nie klei się gra gospodarzom mimo przewagi zawodnika w polu.

1
61'

Piłka przed polem karnym Brunatnych pod nogami Miłosza Kozaka. Płaskie uderzenie dynamicznego skrzydłowego zostało zablokowane i Radomiak musiał zadowolić się wywalczeniem wznowienia od rzutu rożnego.

1
2
59'

Prostopadłe podanie Damiana Hilbrychta nie sprawiło problemu radomianom. Czujnie i starannie rozstawieni w obronie są podopieczni Dariusza Banasika.

3
57'

Radomiak. Schodzi: Leandro Rossi. Wchodzi: Michał Kaput.

Michał Kaput #11
55'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Hilbrycht za przewinienie na Damianie Gąsce.

1
55'

Radomiak pozostaje na połowie przeciwnika i nie dopuszcza go do głosu. GKS Bełchatów ma problem z przeprowadzeniem jakiegokolwiek ataku zakończonego strzałem niebezpiecznym dla Mateusza Kochalskiego.

3
1
1
54'

Przyjezdni mają czego bronić.

2
1
52'

Meik Karwot dał prowadzenie Radomiakowi! 1:0.

2
1
1
49'

Gol! Strzelił Meik Karwot. Asystował mu Dominik Sokół.

Dziesięciu piłkarzy Radomiaka na prowadzeniu w Bełchatowie! Wielka radość zmotywowanych w przerwie przyjezdnych. Po płaskim dośrodkowaniu Dawida Abramowicz świetnie zagrał na ścianę Dominik Sokół. Po odegraniu napastnika Meik Karwot oddał precyzyjne uderzenie w kierunku dalszego narożnika w bramce.

6
46'

Rozpoczęła się druga połowa na stadionie w Bełchatowie. Trochę już trwa to pierwszoligowe popołudnie i wypada mieć nadzieję, że drużyny ubarwią je również golami po przerwie.

1

Żółtą kartkę otrzymał Raphael Rossi za niesportowe zachowanie w przerwie.

Czy po przerwie padnie minimum gol?
45'

Doliczone dwie minuty.

41'

Bardzo dużo rzutów rożnych. Po stałym fragmencie gry wywalczonym przez Dawida Abramowicza wybronili się gospodarze i przeprowadzili kontratak. Także on zakończył się wywalczeniem wznowienia spod chorągiewki.

1
38'

Nie ma rzutu karnego dla Radomiaka po dalekim wrzucie z autu Dawida Abramowicza. Przyjezdni sygnalizowali nieprzepisowe zagranie ręką, ale będący od początku spotkania pod dużą presją sędzia nie zdecydował się na użycie gwizdka.

1
1
1
36'

Dariusz Banasik usunięty z ławki rezerwowych. Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka.

1
1
2
35'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Pawlik za faul na Leandro Rossim blisko własnego pola karnego.

1
1
2
33'

GKS Bełchatów zaatakował po dłuższym oczekiwaniu. Waldemar Gancarczyk popisał się rajdem na lewym skrzydle, a po jego płaskim dośrodkowaniu Damian Hilbrycht został zablokowany w ostatnim momencie. Gospodarze sygnalizowali zagranie ręką Dawida Abramowicza, ale sędzia Jacek Małyszek nic takiego nie zauważył.

2
31'

Dwa kwadranse spotkania za drużynami i niezmiennie nie jest to pojedynek wypełniony sytuacjami podbramkowymi. Najważniejszym dotąd wydarzeniem było pokazanie drugiego żółtego, a w konsekwencji czerwonego kartonika Filipe Nascimento.

1
29'

Dużo stałych fragmentów gry od początku spotkania. Po serii prób Radomiaka interwencja na przedpolu Daniela Niźnika. GKS Bełchatów ma problem z zaproponowaniem swoich warunków w konfrontacji jedenastu na dziesięciu.

1
26'

Akcja Radomiaka z wykorzystaniem lewego skrzydła została zakończona dośrodkowaniem Meika Karwota prosto w rękawice bramkarza bełchatowian. Nie udało się oddać uderzenia ani Leandro Rossiemu, ani Dominikowi Sokołowi.

1
24'

Leandro Rossi oddał potężne uderzenie z dystansu. Bardzo niebezpiecznie z półwoleja. Futbolówka przeleciała nieznacznie obok słupka w bramce rozpaczliwie interweniującego Daniela Niźniaka. Zapachniało fenomenalnym trafieniem.

1
2
1
23'

Filipe Nascimento nie pograł sobie w Bełchatowie. Protestują goście.

2
1
1
1
21'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Filipe Nascimento za przewinienie na wyprowadzającym kontratak Mateuszu Szymorku.

6
4
1
1
2
19'

Szarża Dawida Abramowicza na lewej stronie boiska. Interweniowali gospodarze i blokowali próby pokonania Daniela Niźnika podjęte przez Leandro Rossiego oraz Miłosza Kozaka. Ostatecznie uderzenie tego pierwszego zdecydowanie ponad poprzeczką.

1
2
18'

Dla odmiany od rzutu rożnego Radomiak. Nawet trzy rozegrania spod chorągiewki w wykonaniu podopiecznych Dariusza Banasika. Ostatecznie poradzili sobie gospodarze i nie pozwolili na oddanie strzału celnego.

2
16'

Początkowy kwadrans spotkania bez klarownych sytuacji podbramkowych. Było jedno uderzenie z dystansu oddane przez Filipe Nascimento, jednak nie stanowiło ono zagrożenia dla Daniela Niźnika.

1
14'

GKS Bełchatów ma drugi korner po interwencji Damiana Jakubika na prawej stronie boiska. Za wykonanie stałego fragmentu gry zabrał się Damian Hilbrycht, którego dośrodkowanie zostało posprzątane przez perfekcyjnie ustawionego Meika Karwota.

1
11'

Radomiak starał się przeprowadzić kontratak po zneutralizowaniu płaskiego dośrodkowania z rzutu rożnego. Poradzili sobie Brunatni i nie pozwolili na stworzenie niebezpieczeństwa pod bramką Daniela Niźnika.

1
1
1
9'

Radomiak w rozegraniu, a bełchatowianie w takich fazach meczu rozstawiają się starannie na własnej połowie boiska. Bezpardonowo są powstrzymywani starający się zrobić przewagę podopieczni Dariusza Banasika.

1
8'

Żółtą kartkę otrzymał Filipe Nascimento za przewinienie w centrum boiska na Damianie Hilbrychcie.

4
3
1
1
6'

Tym razem możliwość zaszkodzenia radomianom z rzutu wolnego. Wrzutka Damiana Hilbrychta nie została podsumowana strzałem. Po strąceniu Patryka Winsztala zabrakło zawodnika na zamknięciu stałego fragmentu gry.

1
4'

Filipe Nascimento tym razem z ruchomej piłki i postanowił oddać uderzenie. Próba z dystansu poza lustro bramki strzeżonej przez Daniela Niźnika. Od bramki GKS Bełchatów.

1
3'

Przewinienie Damiana Hilbrychta na Miłoszu Kozaku starającym się rozpędzić w centrum boiska. Pozycja do wykonania wrzutki z rzutu wolnego. Wykonał ją Filipe Nascimento, a interweniował we własnym polu karnym Michał Pawlik w konfrontacji z Dawidem Abramowiczem.

1
1
2'

Gospodarze w zielonych koszulach i czarnych spodenkach, a Radomiak w szaro-czarnych strojach. Jako pierwsi przystąpili do natarcia wyżej notowani piłkarze z województwa mazowieckiego.

2
1
1
1
1
17:19

Podobno za kwadrans piłkarze wystartują.

6
4
2
17:19

Gotowi już do rozpoczęcia meczu po rozgrzewce piłkarze poczekali 10 minut w towarzystwie sędziego Jacka Małyszka na boisku, po czym zeszli ponownie do szatni. Całe bezpośrednie przygotowania poszły na marne.