Doliczone trzy minuty.

1
1
87'

Pozostało kilka minut zanim wszystko będzie na sto procent jasne. Po skompletowaniu hat-tricka praktycznie nie było sytuacji podbramkowych dla Stali Rzeszów, a już na pewno nie było strzałów celnych stanowiących zagrożenie dla Patryka Królczyka.

6
3
85'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Kostkowski za przewinienie taktyczne.

1
1
1
1
83'

GKS Katowice. Schodzi: Dominik Kościelniak. Wchodzi: Patryk Szwedzik.

wchodzi Wchodzi
Patryk Szwedzik #29
schodzi Schodzi
81'

Stal Rzeszów. Schodzi: Wojciech Reiman. Wchodzi: Błażej Szczepanek.

Błażej Szczepanek #16
1
79'

Akcja indywidualna na połowie przeciwnika przeprowadzona przez Piotra Kurbiela. Kopnięta przez niego piłka szybowała w kierunku dalszego narożnika w bramce Stali Rzeszów, ale została wyłapana przez odpowiednio ustawionego Gerarda Bieszczada.

78'

Katowiczanie w posiadaniu piłki i nie zamierzają oddawać jej w ostatnich minutach pozbawionym nadziei na zapunktowanie przeciwnikom. Być może GKS postara się jeszcze o poprawienie rezultatu w odświeżonym trzema kolejnymi zmiennikami zestawieniu.

1
1
74'

GKS Katowice. Schodzi: Zbigniew Wojciechowski. Wchodzi: Patryk Grychtolik.

Patryk Grychtolik #20
Zbigniew Wojciechowski #21
72'

GKS Katowice kontroluje wydarzenia na boisko i nie pozwala na częste zagrażanie bramce strzeżonej przez Patryka Królczyka. Niesieni głośnym dopingiem gospodarze odetchnęli po niecelnym strzale Wiktora Kłosa.

2
2
68'

Przerwa w grze spowodowana niebezpiecznie wyglądającym zderzeniem zawodników w centrum boiska. Piłka została oddana przyjezdnym z Podkarpacia.

67'

Stal Rzeszów. Schodzi: Damian Michalik. Wchodzi: Rafał Maciejewski.

Rafał Maciejewski #9
67'

Stal Rzeszów. Schodzi: Bartosz Wolski. Wchodzi: Ramil Mustafajew.

Ramil Mustafajew #6
62'

Adrian Błąd szaleje na połowie przeciwnika. Tym razem jeden z najważniejszych piłkarzy meczu nie doszedł do pozycji strzeleckiej i musiał zadowolić się wywalczeniem rzutu rożnego. Łukasz Góra nie pozwolił sobie na kapitulację w konfrontacji biegowej z doświadczonym pomocnikiem.

1
59'

Piłka przeleciała nieznacznie obok bramki Patryka Królczyka po strąceniu Dawida Olejarki. Została ona odprowadzona wzrokiem przez golkipera, ale w pewnym momencie wyglądało na to, że zaliczy lądowanie w narożniku.

58'

Pirotechnika i zabawa w Katowicach.

2
1
55'

Gol! Strzelił Arkadiusz Woźniak. Asystował mu Adrian Błąd.

Demolowanie Stali Rzeszów. Przyjezdni nie znają sposobu na powstrzymanie rozpędzonego Arkadiusza Woźniaka. Ponownie uderzenie do bramki doświadczonego zawodnika i zrobiło się 4:1 w Katowicach. Tym razem wykorzystał on dośrodkowanie Adriana Błąda z prawego skrzydła.

53'

Niebezpieczne zagranie Rafała Figiela z lewego skrzydła. Futbolówka zmierzała pod poprzeczkę i została sparowana w ostatnim momencie przez Gerarda Bieszczada. Tym razem bez kolejnego błędu bramkarza Stali Rzeszów.

2
1
1
51'

Arkadiusz Woźniak z dubletem na koncie. 3:1!

4
2
49'

Gol! Strzelił Arkadiusz Woźniak.

Coraz mniej wskazuje na rozczarowanie w Katowicach. Gospodarze na dwubramkowym prowadzeniu. Ponownie uderzenie doświadczonego Arkadiusza Woźniaka do siatki. Po podaniu z głębi pola poradził sobie w konfrontacji biegowej z Damianem Kostkowskim i pokonał strzałem z ostrego kąta Gerarda Bieszczada. Solowa akcja okazała się skuteczna.

7
5
1
48'

Po powrocie drużyn na boisko rozegranie Stali Rzeszów. Przyjezdni potrzebują punktów, żeby dostać się do barażów o awans. Na pewno nie odwrócą rezultatu takimi uderzeniami jak oddane przed momentem przez Bartosza Wolskiego.

46'

W przerwie jedna zmiana zaproponowana przez szkoleniowca przegrywającego zespołu. Stal Rzeszów przystąpiła do drugiej połowy spotkania z młodzieżowcem Dominikiem Marczukiem, a nie obciążonym żółtym kartonikiem Radosławem Sylwestrzakiem. GKS Katowice postara się utrzymać zaliczkę i nie przedłużać rywalizacji o bezpośredni awans.