Fortuna Puchar Polski: I runda
14 sie 2020 20:30
87'

Solidny trening piłkarzy Legii. Aleksandar Vuković w meczu może przetestować swoich rezerwowych, którzy na tle słabego rywala mogą pokazać swoje możliwości.

18
8
2
3
2
84'
ZMIANA

GKS Bełchatów. Schodzi: Łukasz Wroński. Wchodzi: Bartłomiej Lisowski.

2
81'

Bawią się z rywalami Wojskowi. Piłkarze Legii wymieniają sporo podań, jednak brakuje im już koncentracji.

7
4
3
2
4
78'

Legia na dużym luzie szuka kolejnych goli. Rywale już tylko starają się utrudniać grę mistrzom Polski.

9
9
1
1
2
75'

Piłkarze Legii w meczu wykonywali już dziesięć rzutów rożnych. Rywale żadnego.

13
7
3
3
2
73'

Do dogrania z rogu doszedł Wszołek. Zawodnik źle uderzył i piłka poszybowała ponad bramką.

2
1
3
11
71'

4
71'
ZMIANA
67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Maciej Rosołek. Asystował mu Mateusz Hołownia. Hołownia rozegrał piłkę z partnerem i dogrął do Rosołka. Młody napastnika zdobył swoją trzecią bramkę w meczu. 1:6!

51
28
8
4
5
65'
ZMIANA
65'
ZMIANA
65'
ZMIANA
64'

Wydawało się, że Legia zadowoli się wysokim prowadzeniem. Gościom jednak wciąż mało. Rywale mają już wyraźnie dość tego spotkania.

8
6
1
1
1
61'
ZMIANA

GKS Bełchatów. Schodzi: Przemysław Zdybowicz. Wchodzi: Damian Michalak.

Damian Michalak #6
2
komentarz

1
2
60'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Filip Mladenović. Asystował mu Luquinhas. Luquinhas do Mladenovicia, który uderzeniem z pola karnego pokonał Lenarcika. 1:5!

36
18
4
3
4
59'

Groźny strzał Rosołka, piłka przeleciała tuż obok bramki!

4
2
1
1
57'

Legia prowadzi trzema golami i wydaje się, że zaczyna oszczędzać siły. Zabawa, zabawa, ale przecież już wkrótce walka o Ligę Mistrzów.

6
2
1
1
2
53'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Paweł Wszołek. Rozmontowali defensywę Brunatnych piłkarze Legii. Piłka trafiła do Wszołka, który pewnie zdobył gola. 1:4!

Szybkie pytanie, szybka odpowiedź.

Maciej Rosołek zostanie królem strzelców PKO Ekstraklasy?
Tak
Nie
Odejdzie w trakcie sezonu do zagranicznego klubu
2
1
1
50'

W końcu mógł się wykazać Lenarcik. Strzelał Luquinhas, bramkarz zdołał odbić piłkę!

3
2
1
1
4
48'

Magiera dogrywał z rzutu wolnego, ale nikt nie zdołał dojść do piłki. Po raz kolejny.

3
3
1
1
3
46'

Wracamy do gry!

5
3
1
1
46'
ZMIANA

GKS Bełchatów. Schodzi: Damian Hilbrycht. Wchodzi: Patryk Winsztal.

1
45'

Jeszcze 2 minuty gry przed nami.

1
2
44'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Michał Pawlik. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Pawlik tak interweniował, że wbił piłkę do własnej bramki. 1:3!

32
18
6
6
9
43'

Legia przeniosła grę na połowę gospodarzy. Goście chcą dowieźć skromne prowadzenie do przerwy.

3
41'

Zdobyty gol dodał wiary gospodarzy. A może to Legia poczuła się zbyt pewnie i zaczyna za to płacić?

1
1
1
1
39'

Seria rzutów rożnych dla Legii, ale nic z tego nie wyszło.

1
2
2
36'

Jak na razie bramkarze nie mają zbyt wiele do powiedzenia. Łącznie trzy celne strzały i... trzy gole.

1
1
2
33'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Damian Hilbrycht. A jednak można napocząć Legię! Bełchatów złapał kontakt. W zamieszaniu piłkę w bramce Boruca umieścił Hilbrycht. 1:2!

23
18
8
5
22
30'

Legia już niemal pewna awansu, ale wciąż w ataku.

4
3
2
2
5
20:16

28'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Maciej Rosołek. Asystował mu Tomas Pekhart. Już 0:2! Uderzenie Luquinhasa trafiło w słupek. Piłkę przejęli Legioniści, futbolówka trafiła po chwili do Rosołka, który zdobył swoją drugą bramkę w spotkaniu.

39
23
4
4
5
27'

Miażdżąca przewaga Wojskowych. GKS nie ma żadnych argumentów, aby zagrozić warszawskiej drużynie.

6
3
1
2
24'

Akcja za akcją sunie na bramkę Lenarcika. Kolejny gol dla Legii jest kwestią czasu.

8
2
1
1
4
22'

I znowu Filip Mladenović, dogranie do Rosołka. Ten jednak uderzył niecelnie.

2
1
1
21'

Aktywny jest Mladenović. Boczny obrońca kolejny raz zagościł pod bramką gospodarzy, ale jego dogranie na rzut rożny, niedaleko bramki, wybił Michalski.

4
2
2
2
1
18'

Bełchatowianie po stracie gola nie potrafią odpowiedzieć Legii. Gospodarze cały czas bez uderzenia na bramkę Boruca.

2
1
1
3
15'

Legia chciała pójść za ciosem. Szarżował Mladenović, ale został zablokowany.

5
2
1
2
3
12'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Maciej Rosołek. Legia zagrała wysokim pressingiem i odebrała piłkę gospodarzom pod ich polem karnym. Futbolówka trafiła do Rosołka, a ten pokonał Lenarcika. 0:1!

53
34
2
5
8
12'

Z dystansu uderzał Rosołek, ale daleko od celu. To trzecia próba gości. Do ideału jeszcze bardzo daleko.

4
4
1
1
3
9'

Mogło być groźnie pod bramką Legii. Magiera dośrodkował z rzutu wolnego, jednak żaden z partnerów piłki nie zdołał sięgnąć.

2
1
1
1
6'

Legia dłużej utrzymuje się przy piłce. Gospodarze, co nie może dziwić, zamurowali się.

8
3
1
2
3
20:16

Mecz poprowadzi Damian Sylwestrzak (Wrocław).

3
20:16

Która z drużyn awansuje do kolejnej rundy?
4
20:10

Przed nami 1/32 rozgrywek Fortuna Pucharu Polski. Grający w Fortuna I lidze GKS Bełchatów zmierzy się z mistrzem Polski Legią Warszawa.