Jeszcze faul Klimczaka. Rzut wolny dla Śląska.

3
1
120'

Gol! Strzelił Piotr Gryszkiewicz. 2:2!

Wrzucał z autu Sobociński, dwóch graczy Śląska zderzyło się głowami, piłka odbiła się od Corrala i trafiła pod nogi wolnego Gryszkiewicza, który strzałem z kilku metrów wyrównał stan meczu!

55
34
7
9
43
120'

Wybijają dośrodkowanie Pirulo wrocławianie. Jest jeszcze aut dla ŁKS-u.

15
9
4
6
10
119'

Klimczak zahaczany przez Borunia. Rzut wolny dla ŁKS-u.

5
5
2
1
10
119'

Blokowany strzał Makowskiego. ŁKS ma kontrę.

4
5
2
8
118'

Corral uruchomił podaniem Gryszkiewicza. Niestety dla łodzian, zbyt mocnym podaniem.

1
1
2
1
117'

Żółtą kartkę otrzymał Matus Putnocky.

Śląsk Wrocław
1
2
7
117'

Klimczak dośrodkowuje na głowę Dąbrowskiego, ten nad bramką.

6
3
1
1
2
116'

Wybicie piłki przez Makowskiego. To jeszcze nie koniec nadziei ŁKS-u.

2
2
1
1
3
115'

Dośrodkowanie Praszelika, nie zamknął tego Golla, ale Sobota już tak. Strzałem nad poprzeczką.

4
2
2
1
1
113'

Wolski znów dośrodkowuje z prawej strony. Corral zamyka akcję głową i minimalnie się myli.

4
1
1
2
2
112'

A teraz napastnik ŁKS-u miał fantastyczną okazję! Jego główkę po dośrodkowaniu Wolskiego w ostatniej chwili wybił Putnocky.

7
4
1
2
111'

Kelechukwu Ebenezer Ibe-Torti uderza wysoko ponad bramką.

2
2
1
110'

ŁKS ma piłkę, nawet na połowie rywala, ale bez efektu.

4
1
1
1
108'

Starcie Celebana z Corralem. Faul Hiszpana.

4
1
1
107'

Po rzucie rożnym piłkarze Śląska strzału nie oddali, ale utrzymali się przy piłce. Teraz mają aut.

5
1
2
106'

Czyściutki wślizg Sobocińskiego we własnym polu karnym.

4
1
2
1
106'
czas Druga połowa dogrywki
105'

Na niewielkiej odległości rozgrywali piłkę ełkaesiacy. Corral do Pirulo, ale ten drugi na spalonym.

2
1
1
104'

Sobota zauważył wysuniętego Malarza i chciał go zaskoczyć strzałem z dystansu. Nie udało się, piłka w rękawicach.

5
103'

Z narożnika pola karnego przymierzył Sajdak. Broni Putnocky.

2
1
1
2
102'

Dominguez dośrodkowywał z rzutu wolnego. Bez pozytywnego efektu.

1
2
101'

Pich do Praszelika. Znów asekuruje Dąbrowski.

4
2
1
1
1
100'

Janasik powstrzymany przez Dąbrowskiego w taki sposób, że nie ma nawet z tego rzutu rożnego.

3
1
99'

Długa piłka z głębi pola w stronę Samu Corrala. Ten przyjął piłkę, ale... niezbyt dobrze.

1
97'

Centrostrzał Praszelika z rzutu wolnego. Mało brakowało do szczęścia.

2
96'

Faul Tosika przy narożniku pola karnego.

5
1
1
1
1
94'

Gol! Strzelił Piotr Celeban. Asystował mu Mateusz Praszelik.

Obrońca Śląska kapitalnie zamyka głową dośrodkowanie z rzutu rożnego! Śląsk wychodzi na prowadzenie! Inna sprawa, że właściwie nikt go nie pilnował na ósmym metrze...

43
26
2
9
19
94'

Praszelik-Sobota-Bergier... ładnie i w tempie rozegrali to wrocławianie. W ostatniej chwili broni Malarz.

1
91'
czas Pierwsza połowa dogrywki
20:29

1
90+3'

Centra Domingueza w kierunku Wróbla, wybija szczupakiem Celeban. Dobitka z dystansu Pirulo ląduje w rękawicach Putnockyego.

8
2
1
4
3
90+3'

Za długie podanie z głębi pola na lewą stronę do Klimczaka.

2
2
1
1
4
90+2'

Fatalne uderzenie Praszelika z dystansu.

2
2
1
1
3
90+2'

Trwa druga z trzech doliczonych minut do drugiej połowy.

2
1
1
1
2
90+1'

Ruszył ŁKS, przyspieszył Pirulo, który zagrał do Sajdaka, ale ta piłka trochę za słaba.

5
2
1
2
2
90'

Piłka przeleciała przez pole karne i bardzo przytomnie Ibe-Torti nabił ją na rywala, by wywalczyć aut.

4
2
2
1
1
89'

Jeszcze jedno zagranie w stronę Musondy. Radzą sobie obrońcy ŁKS-u.

4
1
2
1
1
89'

Niepilnowany Łabojko strzela z dystansu. Doskonale Malarz.

4
1
2
1
1
88'

Po wrzucie z autu do główki doszedł Celeban. Minimalnie nad poprzeczką.

2
1
1
2
2
87'

Teraz chwila naporu Śląska.

2
1
1
1
1
85'

Tosik domaga się odgwizdania faulu na nim. Gwizdek sędziego milczy.

3
2
1
1
3
84'

Wróbel fauluje w ataku Celebana.

1
1
1
83'

Ożywiła się nieco gra. Kelechukwu Ebenezer Ibe-Torti najpierw popisał się ładnym zwodem, potem stracił piłkę, a następnie napędził akcję, którą przerwał faulem Musonda.

1
82'

Wywalczył trochę miejsca na lewej stronie Bergier, zszedł do środka, ale zagrał niedokładnie.

80'

Musonda fauluje wybiegającego z piłką Wróbla.

1
1
1
2
1
78'

Napędził kontrę Ratajczyk, ale stracił głupio piłkę na rzecz Łabojki.

2
1
1
1
1
77'

Odpowiedź Śląska. Niecelna główka Celebana.

1
1
1
1
1
75'

ŁKS ciągle drużyną przeważającą. Kolejny rzut rożny.

12
3
3
3
7
74'

Dośrodkowanie Klimczaka w stronę Domingueza. Dobry powrót Soboty.

4
2
3
2
2
71'

Wrzutka Pirulo na głowę Tosika, piłka po koźle przeleciała nad poprzeczką.

8
3
3
5
6
70'

Ratajczyk zatrzymany wślizgiem w ostatniej chwili wślizgiem przez Samca-Talara.

6
4
4
5
6
69'

Nie było faulu na Wolskim na lewej stronie pod polem karnym, więc to Srnić przerwał akcję przewinieniem.

3
3
3
3
3
68'

Piłka na dobiegnięcie do Wróbla, ale ten się poślizgnął.

3
3
3
4
3
67'

Strzał Piaseckiego z dystansu. Łapie pewnie Malarz.

5
5
3
3
3
66'

Świetne tempo akcji Sobocińskiego i Pirulo. Kończy się ona strzałem Wróbla i interwencją Putnockiego, ale i tak mamy spalonego.

3
3
4
4
3
64'

Sobota i Ratajczyk zderzyli się ze sobą i ucierpieli. Przerwa w grze.

3
4
3
4
4
61'

Przyspieszył ŁKS. Srnić wyprowadzał akcję, wyłożył piłkę Dominguezowi, ten uderzył po ziemi, ale obok słupka.

3
3
3
3
3
60'

6
58'

Znów Klimczak dośrodkowuje w szesnastkę, ale nie zaadresował piłki.

3
3
3
3
3
57'

Blokowana próba Soboty z dystansu.

3
4
2
3
2
56'

Klimczak centrował z lewej strony do uderzającego szczupakiem Wróbla. Dobry refleks Putnockiego.

1
1
1
1
2
54'

Po raz kolejny Srnić hamuje akcję ŁKS-u podaniem do tyłu.

2
2
1
1
2
52'

Uderzenie Łyszczarza z daleka obok bramki.

3
5
4
4
7
51'

Rozochocił się po przechwycie piłki Srnić, ale po chwili ją stracił.

2
4
2
3
3
50'
3
2
2
1
2
49'

Ucierpiał Stiglec i nie podnosi się z boiska. Chyba nie dokończy tego meczu.

2
2
1
1
4
48'

Strzał Stigleca nad bramką.

3
2
2
1
3
47'

20:29

45+1'

Jeszcze pobiegł prawą stroną Talar, w ostatniej chwili powstrzymał go Klimczak.

1
2
1
45+1'

Gramy minutę dłużej.

1
45'

Przeciągnął dośrodkowanie Piotr Samiec-Talar.

1
44'

Uaktywnił się też Musonda. Kilka krótkich podań z jego udziałem przsunęło Śląsk w pole karne ŁKS-u. Rzut rożny.

3
3
42'

Gol! Strzelił Robert Pich. Asystował mu Fabian Piasecki.

Ależ błąd Macieja Dąbrowskiego, który przeliczył się przy podaniu górnym Piaseckiego. Czujny był Robert Pich, który tylko dziubnął piłkę obok wybiegającego z bramki Malarza. 1:1!

12
14
3
8
15
41'

I znów odpowiedź ŁKS-u. Ratajczyk wbiegł w szesnastkę pod ostrym kątem, podał do Srnicia na piąty metr i... Putnocky odbił tę piłkę.

4
1
3
40'

Kolejny rzut rożny dla Śląska. Kolejny raz bez efektu w postaci strzału.

2
1
1
2
39'

To powinno być 2:0! Kontratak łodzian napędzał Ratajczyk, a zamykał... Maciej Dąbrowski, który poszedł w pole karne jak rasowy napastnik. Jednak strzał głową środkowego obrońcy ŁKS-u nad poprzeczką.

3
3
37'

Za długie zagranie w stronę Wróbla. ŁKS nie skonstruuje akcji teraz.

1
2
1
1
1
35'

Centrował Stiglec, główka Piaseckiego i... mało brakowało!

1
1
34'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Dąbrowski za faul 25 metrów od bramki.

1
3
33'

Zanosiło się na dobrą, szybką akcję gości. Przerwał ją jednak sędzia asystent wskazując spalonego Samca-Talara.

1
32'

Dośrodkowanie Wolskiego z rzutu wolnego zbyt głębokie. Nic z tego.

31'

Podeszli pressingiem ełkaesiacy na połowie Śląska. Trudno wyprowadza się piłkę gościom z Wrocławia.

30'

Musonda popędził z kontrą, zagrał w pole karne do... nikogo, ale jeszcze odnalazł się w tej akcji Sobota. Jego strzał minął jednak słupek bramki Malarza

1
1
1
1
29'

Wrzutka Srnicia z rzutu wolnego, poradzili sobie obrońcy.

1
28'

Maciej Wolski odpowiednio się zastawił i został sfaulowany pod własnym polem karnym.

1
26'

Po chwili spokoju na boisku znów szarża Śląska lewym skrzydłem. Stiglec nie ma jednak łatwego życia z łódzkimi obrońcami.

23'

Piłka z rzutu rożnego przeszła przez nogi wrocławian, ale odbiła się od Macieja Dąbrowskiego i nie poleciała już w stronę bramki.

1
2
1
2
2
22'

Trwa napór ŁKS-u. Dąbrowski uruchomił Ratajczyka, ten przymierzył z linii pola karnego i znów na ratunek Putnocky.

3
2
21'

Pirulo popisał się efektownym strzałem z dystansu, dobrze przesunął się Putnocky i złapał piłkę.

1
1
21'

Główka Celebana po rzucie rożnym obok bramki.

1
2
20'

Niebezpieczna strata Srnicia tuż przy własnym polu karnym. Odzyskał piłkę Sobota, a uderzał Piasecki. W ostatniej chwili zdążyli zablokować obrońcy.

2
1
1
1
1
19'

Mieli rzut rożny przyjezdni, kończył go strzałem Waldemar Sobota, ale bardzo niecelnym.

1
1
1
3
1
18'

Znakomita interwencja wślizgiem Sobocińskiego przy strzale Samca-Talara.

2
1
17'

Jeszcze jeden faul Dąbrowskiego, tym razem bliżej linii środkowej. Śląsk jednak zagrożenia nie stworzył.

1
1
2
1
1
16'

Dośrodkowanie Stigleca w stronę Piaseckiego lub Celebana. Poradzili sobie obrońcy.

4
1
15'

Faul Dąbrowskiego na Pichu 25 metrów od bramki.

1
1
3
1
1
14'

Ależ kapitalną okazję z kilku metrów miał Wróbel! Problem w tym, że strzelił prosto w Putnockyego.

1
13'

Centra z lewej strony w pole karne Śląska. Nie było komu tego zamknąć.

1
1
1
1
2
12'

Zanosiło się na kontratak ŁKS-u. W porę zatrzymany Pirulo.

1
1
1
1
2
11'

Ruszyli z akcją goście, ale stracił piłkę Robert Pich na lewej stronie.

3
9'

Gol! Strzelił Antonio Dominguez.

Hiszpan trafia w prawy dolny róg bramki.

20
6
2
4
8
8'

I rzut karny dla ŁKS-u! Zdaniem sędziego Musonda faulował Wróbla we własnym polu karnym!

19
7
3
2
9
8'

Mamy jednak VAR.

1
6
7'

Faulowany Jakub Wróbel? Zdaniem sędziego nie. Strzelał Dominguez z dystansu, broni Putnocky.

1
1
6'

Przesadził z mocą przy dośrodkowaniu Pirulo, ale fatalnie interweniował Stiglec. Podarował kolejny korner ŁKS-owi.

5'

Dośrodkowanie Domingueza w pole karne z rzutu wolnego. Goście wybijają na rzut rożny.

2
1
1
5
3
3'

Próba dośrodkowania Picha. Zablokowana.

1
1
2'

Goście ruszyli po raz drugi, ale akcja nie skończyła się nawet strzałem.

1
1'

Pierwsza próba szarży drużyny trenera Lavicki. Łyszczarz nie zdołał jednak zbyt długo utrzymać się przy piłce.

7
2
3
2
2
20:29

Drużyny już na boisku, za chwilę zaczynamy!

03:00

Vitezslav Lavicka przed wyjazdem do Łodzi.

1
03:00

Drużyna z Wrocławia została wzmocniona przed nowym sezonem bramkarzem Michałem Szromnikiem, pomocnikami Patrykiem Janasikiem, Rafałem Makowskim, Maciejem Pałaszewskim, Mateuszem Praszelikiem i Waldemarem Sobotą, a także napastnikiem Fabianem Piaseckim.

1
1
1
03:00

W tym tygodniu Śląsk Wrocław poinformował o przypadku zakażenia koronawirusem jednego z jego zawodników.

03:00

Śląsk Wrocław zafiniszował w poprzednim sezonie w grupie mistrzowskiej PKO Ekstraklasy. Drużyna Vitezslava Lavicki nie była jednak w stanie wywalczyć awansu do europejskich pucharów. Niezależnie od tego zajęcie piątego miejsca było pozytywnym rezultatem.

1
03:00

W czasie poprzedzającym sezon do spadkowicza z Łodzi dołączyli bramkarz Michał Kot, obrońcy Mateusz Bąkowicz i Maciej Dampc, pomocnicy Piotr Gryszkiewicz, Jakub Tosik i Marcel Wszołek, a także napastnik Kelechukwu Ibe-Torti.

03:00

Łodzianie wrócili ze zgrupowania przygotowującego ich do sezonu.

2
03:00

ŁKS nie zaprezentował się pozytywnie w poprzednim sezonie w PKO Ekstraklasie. Tak pod wodzą Kazimierza Moskala, jak i Wojciecha Stawowego punktował spradycznie i spadł z hukiem do Fortuna I ligi z ostatniego miejsca w tabeli.

03:00

W ostatnim niedzielnym meczu Fortuna Pucharu Polski zmierzą się ŁKS Łódź ze Śląskiem Wrocław. W poprzednim sezonie oba kluby rywalizowały ze sobą w PKO Ekstraklasie.