2
3
2
88'

Gol! Strzelił Filip Szymczak. Asystował mu Kamil Jóźwiak. Jóźwiak odebrał rywalowi piłkę przy bocznej linii boiska i ruszył z nią. W polu karnym zagrał do Szymczaka, a ten precyzyjnym uderzeniem pokonał Solohę. 3:0!

219
98
17
5
12
86'

Tutaj już nic się nie zmieni. Lech zasłużenie awansuje do II rundy. Uff, od Łotyszy jeszcze jesteśmy lepsi. Szampan i brawa!

69
45
4
8
6
84'
26
11
8
6
6
83'

Valmiera FC. Schodzi: Alvis Jaunzems. Wchodzi: Danilis Skopenko.

4
81'

Sprytny strzał Gumnego w kierunku bliższego słupka, bramkarz nogą zbił piłę na słupek.

29
4
6
4
7
80'
78'

Gol! Strzelił Mikael Ishak. Asystował mu Pedro Tiba. Napoczęty rywal, to rywal łatwy do ugryzienia. Z piłką ruszył Tiba, w polu karnym zagrał do Ishaka, a ten w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza. 2:0!

232
88
10
9
13
77'

Valmiera FC. Schodzi: Jorge Teixeira. Wchodzi: Djibril Gueye.

3
73'

Lech kontroluje przebieg gry, nie pozwala rywalom na zbliżenie się pod własną bramkę.

30
9
4
4
4
70'

Uderzał głową Czerwiński, Ishak starał się jeszcze zmienić tor lotu piłki. Od bramki goście.

14
4
5
5
8
68'

Przerwa w grze. Na murawie leży Kris Karklins.

7
5
5
13
6
66'

Po stracie gola goście przestali wierzyć w korzystny wynik. Wydaje się, że kolejne gole dla Lecha są kwestią czasu.

30
11
5
4
6
63'
62'

Lech prowadzi i szuka kolejnego trafienia. Przed momentem z pola karnego uderzał Jóźwiak, trafił w rywala. Gospodarze domagali się podyktowania rzutu karnego i naszym zdaniem mieli rację!

2
59'

Gol! Strzelił Mikael Ishak. Czasami trzeba mieć trochę szczęścia. I Lech je właśnie miał! Z dystansu uderzył Moder, piłka odbiła się od obrońcy i myląc bramkarza trafiła w słupek. Dopadł do niej Ishak i z kilku metrów dobił do bramki. 1:0!

Lech Poznań
344
144
33
22
37
57'

Akcja gości zakończona uderzeniem z ok. 25 metrów Zaddemy. Futbolówka poszybowała wysoko ponad bramką.

5
11
6
5
5
56'

Minuty płyną, a Lech w meczu tylko z jedną klarowną okazją.

7
16
6
8
22
53'

Bicie głową w mur. Zbyt statycznie, zbyt schematycznie. Rywal tylko czeka na możliwość skontrowania.