Przerwa w grze. Na murawie leży Klimala.

10
8
9
82'

Ależ mieliśmy szczęście, strzelał z pola karnego Daniyił Lisowij, tuż obok bramki. Piłka otarła się jeszcze o obrońcę i to nas uratowało. Sędzia tego nie dostrzegł i od bramki rozpocznie Majecki.

19
9
10
2
6
80'

Dziesięć minut do końca. Rosjanie atakują, Polacy starają się kontrować, ale w ostatnich minutach bez większego powodzenia.

1
4
7
4
9
78'
75'

Z pola karnego uderzał Sulejmanow, ale piłka została zablokowana.

10
5
7
2
1
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Robert Gumny.

Polska U-21
2
3
2
72'

Niepotrzebnie zapraszamy rywali do akcji pod naszym polem karnym. Wygląda to wszystko coraz bardziej niepokojąco.

1
1
2
5
8
69'

Zagranie do Utkina, ten jednak nie trafił w bramkę z kilku metrów.

9
5
1
4
69'

Rosjanie w ataku, Polacy cofnęli się i czekają na rywala pod polem karnym.

3
1
3
2
4
67'

Rosja U-21. Schodzi: Aleksandr Lomovitski. Wchodzi: Daniyił Lisowij.

wchodzi Wchodzi
Daniyił Lisowij #19
schodzi Schodzi
Aleksandr Lomovitski #7
1
2
67'

Rosja U-21. Schodzi: Nail Umjarow. Wchodzi: Danił Glebow.

Danił Glebow #21
Nail Umjarow #20
1
2
66'

Błąd obrony i bramkarza, piłkę przejął Ignatiew, ale z ostrego kąta nie trafił do niemal pustej bramki.

3
4
1
4
62'

Rosjanie po stracie gola chcą szybko ruszyć do ataku, ale Polacy zamierzają kontrować rywali.

3
61'

Gol! Strzelił Patryk Dziczek. Asystował mu Mateusz Bogusz. Bogusz dośrodkował z rzutu rożnego na siódmy metr. Do piłki doszedł Dziczek i głową uderzył nie do obrony. 1:0!

161
72
11
3
7
59'

Żółtą kartkę za faul na Boguszu otrzymał Aleksandr Lomovitski.

Rosja U-21
18
3
2
2
2
58'

Zagranie Puchacza wzdłuż pola karnego, ale żaden z Polaków nie był w stanie dojść do piłki. Coraz lepiej prezentują się nasi zawodnicy.

6
2
1
4
57'

Rosja U-21. Schodzi: Konstantin Kuczajew. Wchodzi: Daniił Utkin.

2
54'

W ataku Polacy. Nie są to jednak huraganowe próby. Wszystko na razie dzieje się dość spokojnie.

4
2
2
2
5
51'

Pierwsza po przerwie próba Rosjan, ale Kuczajew na spalonym.

5
2
3
2
5
49'

W końcu celne uderzenie Polaków. Sprzed pola karnego przymierzył Puchacz, bramkarz zdołał sparować piłkę.

20
9
4
1
4
47'

Polacy w ataku, dynamicznie w drugą połowę weszli nasi reprezentanci.

10
4
1
1
46'

Sędzia wznowił grę po przerwie!

6
2
1
46'

Rosja U-21. Schodzi: Maksim Głuszenkow. Wchodzi: Magomed Sulejmanow.

1
46'
17:50

3
2
1
5
2
45+1'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nail Umjarow.

Rosja U-21
5
6
1
1
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

2
2
45'

Niebezpiecznie pod bramką Rosjan, strzał został jednak zablokowany!

1
1
1
5
43'

Dobra wrzutka Puchacza, ale poradzili sobie z nią Rosjanie.

1
3
42'

Listkowski ostro potraktowany, Polak wpadł na chorągiewkę narożną. Będzie rzut wolny.

5
1
39'

Z rzutu wolnego tuż ponad bramką uderzył Ivan Obljakow. Piłka otarła się o górną siatkę.

4
3
2
1
1
38'

Rosjanie w naszym polu karnym, po raz kolejny. Zabrakło jednak uderzenia.

4
3
4
1
35'

Do uderzenia doszedł Puchacz. Piłka jednak minęła bramkę Rosjan.

6
1
6
3
6
34'

Polacy cały czas na stojąco. Oby to była taka taktyka i po przerwie nastąpił atak.

7
3
1
31'

Piłkę gonił Krugowoi, ale Rosjanin na spalonym.

5
4
1
30'

Dwa kwadranse za nami. Polakom udało się oddalić grę od własnej bramki. Z przodu wszystko cały czas wygląda jednak dość kiepsko.

3
3
1
3
17:50

27'

Z dogrania rogu Bogusza nic nie wyszło. Rosjanom udało się wyrzucić Polaków z pola karnego.

1
1
1
4
26'

W końcu Polacy na połowie Rosjan. Jeszcze bez uderzenia, ale w końcu mamy rzut rożny.

4
1
4
1
1
23'

Polacy cały czas bardzo pasywnie, Rosjanie dyktują warunki gry i szukają premierowego trafienia.

3
3
4
3
4
20'

I znowu mieliśmy szczęście. Strzelał Głuszenkow, w ostatnim momencie przyblokował go Kiwior!

7
2
2
2
2
18'

Ignatjew w naszym polu karnym, płaski strzał minął jednak bramkę strzeżoną przez Majeckiego.

4
4
2
2
16'

Polacy długo rozgrywają piłkę. Wszystko dzieje się na naszej połowie i nic z tego nie wynika.

1
1
4
14'

Krugowoi ostro zaatakował Listkowskiego. Bez kartki, ale wkrótce takowe mogą się pojawić.

2
1
2
12'

Obrońca wybijał piłkę i trafił w głowę Obljakowa. Kapitan Rosjan odczuł uderzenie z kilku metrów.

2
4
3
4
2
11'

Wysoko atakują Polaków rywale. Biało-Czerwoni potrafią jednak cało wyjść z opresji.

3
2
9'

Zagranie do Głuszenkowa, ten jednak na nieznacznym spalonym.

3
1
8'

To nie jest dobry początek w wykonaniu Polaków. Rosjanie atakują i są blisko objęcia prowadzenia.

3
3
5
5'

Groźnie pod naszą bramką, z okoli narożnika pola bramkowego uderzał Ignatjew, dobrze w bramce zachował się Majecki! Polacy mieli problemy z oddaleniem zagrożenia, ale w końcu im się to udało.

6
2
2
3'

Zagranie za plecy obrońców Ignjatewa, szybszy Majecki, który złapał piłkę.

5
3
3
2'

Mogło być groźnie pod naszą bramką, ale Ignatjew nie zdołał dobrze przyjąć piłki.