1
2
3
89'

Mecz wypełniony kartkami, ostrymi faulami, ale sporo też uderzeń. Niklas Stark złapał się za głowę, kiedy zobaczył, że piłka po jego próbie została zatrzymana przez Kevina Trappa. W odpowiedzi Aymen Barkok nieznacznie chybił zza szenastki.

1
84'

Żółtą kartkę otrzymał Daichi Kamada za ostre przewinienie na Jordanie Torunaridze.

Daichi Kamada #15
2
83'
ZMIANA

Hertha. Schodzi: Dodi Lukebakio. Wchodzi: Daishawn Redan.

wchodzi Wchodzi
Daishawn Redan #33
schodzi Schodzi
1
4
3
82'

W ostatnich minutach jedna niebezpieczna akcja Herthy. Została ona podsumowana uderzeniem bez przyjęcia Lucasa Tousarta. Piłka nie została przepuszczona do siatki przez Kevina Trappa. Stąd rozczarowanie czterech tysięcy kibiców rozrzuconych na ogromnym obiekcie.

1
1
1
1
78'

Żółtą kartkę otrzymał Dedryck Boyata za faul w powietrzu na Andre Silvie.

Hertha Berlin
1
1
77'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Martin Hinteregger.

Na razie honorowe trafienie. Eintracht Frankfurt wyciągnął pomocną dłoń do zespołu Bruno Labbadii. Najbardziej uczynny jest Martin Hinteregger, który strzelił gola samobójczego po płaskim dośrodkowaniu Jordana Torunarighi. Efektowna szarża środkowego defensora przyniosła gola Hercie.

3
3
6
2
5
75'

Pozostał kwadrans i po trafieniu Sebastiana Rode gospodarze nie mają już w sobie wiary w zapunktowanie. Hertha BSC zamierza już prawdopodobnie przetrwać do końca rywalizacji i nie ponieść totalnej kompromitacji.

1
1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Matheus Cunha za ostre przewinienie w pobliżu ławek rezerwowych.

2
1
71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sebastian Rode. Asystował mu Daichi Kamada.

Na 99 procent koniec wątpliwości, która drużyna zdobędzie w Berlinie komplet punktów. Sebastian Rode zgarnął futbolówkę przed polem karnym Herthy i pokonał Alexandra Schwolowa technicznym uderzeniem w narożnik bramki. Druga tego wieczoru asysta Daichiego Kamady.

Asysta:
7
4
4
70'

20 minut do końca podstawowego czasu i po wprowadzeniu zmienników Eintracht Frankfurt przeniósł grę ponownie w pobliże bramki Alexandra Schwolowa.

1
3
66'
ZMIANA
66'
ZMIANA

Eintracht Frankfurt. Schodzi: Bas Dost. Wchodzi: Ragnar Ache.

Ragnar Ache #21
1
2
1
65'

Dogranie w pole karne Eintrachtu Frankfurt, skąd sytuacyjne uderzenie ponad bramką oddał Jhon Cordoba. Nie może podobać się gra przyjezdnych po przerwie. Pozwalają Hercie na zbyt wiele.

2
1
1
2
62'

Ogromne zamieszanie pod bramką Eintrachtu Frankfurt. Tak mocnej ofensywy Herthy nie było ani przez minutę w pierwszej połowie. Uderzenie Matheusa Cunhi zostało zatrzymane przez Kevina Trappa. Również dobitka Jhona Cordoby nie była skuteczna.

1
60'

Jhon Cordoba poderwał się na połowie Eintrachtu Frankfurt. Szarża Kolumbijczyka została nagrodzona brawami z trybun, a jej efektem był korner. Zakotłowało się po dośrodkowaniu spod chorągiewki Matheusa Cunhi, ale nie udało się oddać strzału.

2
2
2
2
2
58'

Była możliwość strzelenia gola kontaktowego. Nie popisał się Bas Dost we własnym polu karnym po wrzutce z rzutu wolnego i przepuścił piłkę do ustawionego za jego plecami Dodiego Lukebakio. Rykoszet od karku zdobywcy dotychczas ostatniej bramki odrobinę zmylił napastnika Herthy i ten spudłował z dogodnej pozycji.

1
1
56'

Żółtą kartkę otrzymał Almamy Toure za ostre przewinienie na Lucasie Tousarcie.

1
2
1
53'

Akcja Herthy podsumowana strzałem celnym. Piłka została kopnięta zza linii pola karnego przez Lucasa Tousarta. Nie przepuścił jej do siatki odpowiednio ustawiony Kevin Trapp.

2
50'

Próby poderwania się do ataku w wykonaniu Herthy, ale wszystko to na razie hamują skoncentrowani piłkarze z Frankfurtu. Gospodarze na razie wypracowali sobie przewagę pod względem posiadania piłki, ale są daleko od bramki Kevina Trappa.

1
1
47'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Rode za poturbowanie przeciwnika na skrzydle.

3
1
4
1
46'

Druga połowa konfrontacji w Berlinie. Bruno Labbadia nie zamierzał dłużej patrzeć na niezdarne poczynania swoich podstawowych podopiecznych. Aż trzy zmiany przeprowadzone przez szkoleniowca Herthy w przerwie.

2
2
1
46'
ZMIANA
46'
ZMIANA

Hertha. Schodzi: Vladimir Darida. Wchodzi: Arne Maier.

46'
ZMIANA

Hertha. Schodzi: Peter Pekarik. Wchodzi: Deyoraiso Zeefuik.

Deyoraiso Zeefuik #42
1
3
1
1
komentarz

Trudna sytuacja zawodników ze stolicy Niemiec.

1
1
1
1
Czy Hertha BSC strzeli gola po przerwie?
2
45'

Doliczona dwie minuty.

1
1
2
3
4
45'

Na zakończenie podstawowego czasu w pierwszej połowie korner dla Herthy BSC. Poradzili sobie będący na prowadzeniu piłkarze, a futbolówka została wyekspediowana przez Stefana Ilsankera.

2
2
1
2
2
41'

Pozostało kilka minut rywalizacji w pierwszej połowie. Krzysztof Piątek startuje do podań z głębi pola, ale trzeba powiedzieć sobie szczerze, że przechwycenie piłki w pobliżu bramki Eintrachtu Frankfurt jest skomplikowane.

2
3
3
4
5
38'

Hertha rozczarowuje swoimi poczynaniami ofensywnymi. Publiczność jest zaniepokojona tym co dzieje się na boisku. Konfrontacja przebiega ze wskazaniem na drużynę z Frankfurtu.

2
2
1
1
3
36'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bas Dost. Asystował mu Daichi Kamada.

Eintracht Frankfurt ma już dwubramkowe prowadzenie. Sytuacja przyjezdnych jest coraz bardziej wygodna. Bas Dost wygrał konfrontację w polu karnym z niezdarnym Dedryckiem Boyatą i pokonał Alexandra Schwolowa uderzeniem głową po wrzutce Daichiego Kamady z rzutu wolnego. Przewinienie Lucasa Tousarta zostało podwójnie ukarane przez sędziego i przeciwników.

Asysta:
11
6
5
6
11
35'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Tousart za ostre przewinienie.

1
1
2
2
2
32'

Pierwsza szansa na wyrównanie. Nie pozwolił na nie Kevin Trapp. Interwencja reprezentanta Niemiec po uderzeniu z kilkunastu metrów Dodiego Lukebakio. Napastnik Herthy powinien to wykorzystać, ponieważ kompletnie zagapiła się defensywa Eintrachtu.

2
3
2
2
4
30'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andre Silva.

Andre Silva nie bawił się w przesądy i zabrał się za wykonanie rzutu karnego, który sam wywalczył. Portugalczyk strzelił całkiem pewnie. Alexander Schwolow niby wyczuł intencję napastnika Eintrachtu Frankfurt, ale nie sięgnął piłki. Przyjezdni na prowadzeniu w Berlinie.

10
4
4
3
11
28'

Rzut karny dla Eintrachtu Frankfurt za faul Dedrycka Boyaty na Andre Silvie.

2
2
2
1
4
27'

Kolejne dwa ostre starcia i tym razem była reakcja sędziego Bastiana Dankerta. Arbiter użył gwizdka, ale nie zdecydował się na pokazanie żółtego kartonika i utemperowanie nim krewkich zawodników.

1
25'

Głośno na stadionie, ponieważ publiczność ma pretensje o brak przerwania gry, kiedy na boisku leżeli Lucas Tousart oraz Dodi Lukebakio. Eintracht Frankfurt kontynuował atak i zakończył się on niecelnym strzałem Andre Silvy po wrzutce Almamy'ego Toure.

2
1
2
1
23'

Hertha stara się zaatakować z wykorzystaniem Krzysztofa Piątka. Napastnik gospodarzy ma problem w konfrontacjach z dobrze zbudowanymi obrońcami Eintrachtu Frankfurt i jeszcze nie zagroził Kevinowi Trappowi strzałem.

1
2
2
2
1
20'

Daichi Kamada zebrał futbolówkę w centrum pola. Akcja Eintrachtu Frankfurt została przeprowadzona z wykorzystaniem ustawionego na prawym skrzydle Almamy'ego Toure, po którego dośrodkowaniu Bas Dost oddał strzał głową obok bramki Herthy BSC.

2
3
16'

Niklas Stark starał się uruchomić dośrodkowaniem Krzysztofa Piątka. Piłka poszybowała jednak prosto w rękawice aktywnego na przedpolu Kevina Trappa. Ponowienie ataku Herthy przez Maximiliana Mittelstadta, jednak uderzenie bocznego defensora zostało zablokowane.

1
1
2
1
1
11'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego interweniował we własnym polu karnym Krzysztof Piątek. Wybita przez reprezentanta Polski piłka trafiła jeszcze do Stefana Ilsankera, którego uderzenie z dystansu nie miało szans na powodzenie. Eintracht Frankfurt niezmiennie w osłabieniu z powodu urazu Filipa Kosticia.

2
2
3
2
9'

Niebezpieczne zderzenie z udziałem Jordana Torunarighi. Obrońca Herthy był do końca blisko Filipa Kosticia i nie pozwolił na oddanie strzału na bramkę Alexandra Schwolowa po płaskim dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Potrzebna jest pomoc medyczna dla pomocnika Eintrachtu Frankfurt.

1
7'

Początek konfrontacji bez klarownych sytuacji podbramkowych, a na dodatek nie zarysowała się przewaga żadnej z jedenastek. Piłkarze przystąpili do twardej walki na całej długości boiska, ponieważ obaj szkoleniowcy zalecili swoim podopiecznym stosowanie wysokiego pressingu.

2
3
1
1
1
4'

Krzysztof Piątek atakował pressingiem zawodników Eintrachtu Frankfurt. Nie spanikowali przyjezdni i co prawda wykorzystali kunktatorskie rozwiązanie w postaci wycofania do Kevina Trappa, ale uniknęli straty.

1
1
1
2
3
2'

Drużyny w pasiakach w tradycyjnych barwach. Hertha na biało-niebiesko, a Eintracht na czerwono-czarno. Konfrontacje fizyczne o panowanie na połowie zespołu z Berlina.

1
1
3
1
Czy Krzysztof Piątek strzeli gola w meczu z Eintrachtem Frankfurt?

03:10

Krzysztof Piątek musi walczyć o swoją pozycję w Hercie.

03:10

Adi Hutter zapewnia o dobrej formie i współpracy swoich ofensywnych piłkarzy.

03:10

Na mecie poprzedniego sezonu Eintracht znalazł się na dziewiątym miejscu w tabeli, czyli o pozycję wyżej niż Hertha BSC. Klub z Frankfurtu zdobył 45 punktów w 34 meczach, a to o cztery "oczka" więcej niż udało się wywalczyć stołecznemu zespołowi.

1
03:10

Na stadionie będzie mogło pojawić się pięć tysięcy kibiców.

03:10

Przed Herthą konfrontacja z Eintrachtem Frankfurt, z którym w poprzednim sezonie nie potrafiła zwyciężyć. Drużyna ze stolicy Niemiec zremisowała na wyjeździe 2:2, po czym na Olympiastadion została zdemolowana 1:4.

03:10

W meczu rozegranym w Bremie do bramki Werderu oddali uderzenia Peter Pekarik, Dodi Lukebakio, Matheus Cunha oraz Jhon Cordoba. Ten ostatni po godzinie zmienił Krzysztofa Piątka i zaprezentował się lepiej niż reprezentant Polski.

03:10

Podopieczni Bruno Labbadii zrehabilitowali się za wpadkę, za jaką trzeba było uznać porażkę 4:5 w meczu Pucharu Niemiec z drugoligowym Eintrachtem Brunszwik. Na inaugurację Bundesligi odnieśli zwycięstwo 4:1 z Werderem Brema.

1
03:10

Hertha BSC rozegra pierwszy w sezonie mecz na własnym stadionie. Klub z Berlina zmierzy się z Eintrachtem Frankfurt i spróbuje pójść za ciosem po pomyślnej inauguracji zmagań w Bundeslidze.