Bundesliga: 2. kolejka
27 wrz 2020 15:30
90+2'

Gol! Strzelił Andrej Kramarić. Kramarić wykorzystał rzut karny i dobił Bayern Monachium. 4:1!

TSG 1899 Hoffenheim
72
58
20
18
37
90+1'

20
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Manuel Neuer.

26
19
9
9
17
90+1'

Rzut karny dla Hoffenheim! Rywala przewrócił Neuer!

30
35
18
12
19
88'

Do piłki dopadł Coman, ale uderzył zbyt anemicznie. Wciąż 3:1!

21
17
16
15
20
86'

Bayern coraz bliżej porażki. Niewiele wskazuje na to, aby mistrzowie Niemiec mieli zmienić swoją sytuację.

18
13
2
12
17
84'

Gospodarzom, a szczególnie Kramariciowi wciąż mało. Zawodnik Hoffenheim oddał kolejny strzał, został jednak zablokowany.

8
8
11
10
19
82'

Coman starał się zaskoczyć bramkarza rywali uderzeniem z dystansu. Daleko od celu.

7
2
7
8
17
80'

TSG 1899 Hoffenheim. Schodzi: Munnas Dabour. Wchodzi: Florian Grillitsch.

15
77'

Gol! Strzelił Andrej Kramarić. Asystował mu Ihlas Bebou. Pięć podań wystarczyło miejscowym, aby zdobyć gola. Piłkę wybił bramkarz, futbolówka szybko rozegrana w środku pola dotarła do Bebou, ten zagrał do Kramaricia, który pokonała Neuera. 3:1!

42
74'

Bayern po raz kolejny uratował Neuer. Bramkarz tym razem poradził sobie ze strzałem Skova.

21
9
7
8
19
73'
17
9
6
8
15
72'
10
4
5
11
11
69'

Minuty płyną, a w postawie Bayernu niewiele się zmienia. Już niewiele ponad 20 minut do końca.

14
7
9
14
21
66'

Irytować może gra Bayernu. Goście dość ospale rozgrywają piłkę. To odpowiada piłkarzom Hoffenheim.

18
11
6
13
19
63'

Lewandowski przyjął piłkę, Polak jednak był na spalonym.

30
24
19
36
27
62'

Coraz mniej czasu ma Bayern na doprowadzenie do remisu. Gospodarze coraz więcej uwagi poświęcają defensywie.

15
7
9
17
34
59'

TSG 1899 Hoffenheim. Schodzi: Christoph Baumgartner. Wchodzi: Mijat Gacinović.

Christoph Baumgartner #14
6
3
11
10
15
59'

TSG 1899 Hoffenheim. Schodzi: Dennis Geiger. Wchodzi: Ihlas Bebou.

5
5
12
8
10
57'
41
23
8
5
11
57'
128
58
13
13
21
57'

Kolejny strzał w meczu oddał Joshua Zirkzee, kolejny raz gola nie ma.

8
3
3
7
16
56'

Minuty płyną, a Robert Lewandowski wciąż nie pojawił się na boisku. Bayern nie potrafi zagrozić Hoffenheim.

17
15
5
9
39
53'

Akcja Bayernu, ale Sane zabrakło dokładności w decydującym momencie.

11
8
4
8
13
51'

W świetnej sytuacji znalazł się Dabour, uderzenie minęło jednak bramkę strzeżoną przez Neuera!

16
8
7
13
22
50'

Gospodarze bez większych problemów rozbijają ataki Bayernu. Do końca daleko, ale przy takim podejściu mistrzowie Niemiec mogą po meczu być źli na siebie.

7
6
4
13
18
47'

Od początku 2. połowy swojej szansy na doprowadzenie do remisu szuka Bayern.

7
6
5
6
10
46'

Gramy po przerwie!

13
5
1
3
7
45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Andrej Kramarić.

9
5
9
6
12
45+1'

Akcja Kramaricia. Świetnie w bramce zachował się Neuer, który sparował uderzenie.

8
7
4
6
11
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
6
7
7
11
43'

Bayern nie potrafi wykreować sobie kolejnej dogodnej okazji. A przerwa coraz bliżej.

4
2
14
13
39'

TSG 1899 Hoffenheim. Schodzi: Ermin Bicakcić. Wchodzi: Robert Skov.

Robert Skov #29
3
3
6
11
17
36'

Gol! Strzelił Joshua Kimmich. Piłka przed polem karnym trafiła do Kimmicha, ten popisał się pięknym uderzeniem. Futbolówka odbiła się jeszcze od poprzeczki i wpadła do bramki. 2:1!

109
52
16
24
44
35'

W końcu Bayern, do uderzenia głową doszedł Sane. Piłka minęła cel.

7
9
8
7
15
32'

A teraz akcja Kramaricia. Piłkę zdołał odbić Neuer. Ogromne problemy ma Bayern.

10
10
3
7
13
29'

Gospodarze wciąż groźni. Do uderzenia doszedł Baumgartner, strzał poszybował ponad bramką

9
2
4
2
11
28'

Żółtą kartkę otrzymał Christoph Baumgartner.

10
5
6
4
8
26'

Sędzia jeszcze sprawdzał czy nie było spalonego, ale gol został uznany!

15
6
9
13
14
24'

Gol! Strzelił Munnas Dabour. Dzieje się! Kontra gospodarzy, sam na sam z Neuerem znalazł się Dabour i lekkim uderzeniem ponad bramkarzem trafił na 2:0!

64
46
29
23
42
23'

Mueller padł w polu karnym, ale o faulu mowy nie ma.

4
7
8
4
15
22'

Do dogrania z rogu doszedł Pavard, uderzenie głową minęło bramkę.

7
2
5
5
5
21'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dennis Geiger.

5
3
4
8
10
19'

Bayern stara się atakować, ale gościom brakuje dokładność. Czyżby po przerwie na boisko musiał wejść Robert Lewandowski?

15
10
7
8
7
16'

Gol! Strzelił Ermin Bicakcić. Asystował mu Dennis Geiger. Geiger dośrodkował z rzutu rożnego na piąty metr. Toru lotu piłki przedłużył głową Bicakcić i mamy niespodziankę! 1:0!

61
31
20
23
47
15'

Kwadrans za nami. Więcej z gry ma Bayern, ale goście nie narzucili zbyt wysokiego tempa.

4
6
2
3
9
13'

Pokazał się Joshua Zirkzee. Zastępujący Roberta Lewandowskiego napastnik uderzył z woleja. Piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

4
2
3
4
12
10'

Geiger uderzał z dystansu, został jednak zablokowany.

3
3
1
5
6
9'

Coraz groźniej wyglądają akcje Bayernu. Gospodarze jeszcze dość szczęśliwie bronią się.

6
5
6
5
7
7'

Starał się walczyć o piłkę Mueller. Sędzia jednak uznał, że zawodnik Bayernu złamał przepisy.

5
3
5
4
13
5'

Spokojny początek meczu. Bayern pewny swego, gospodarze z dużym respektem.

10
4
3
3
7
2'

Po ostrym zagraniu rywala problemy ma Tolisso. Przerwa w grze już na samym początku spotkania.