TSG 1899 Hoffenheim
16' Ermin Bicakcić 21' Dennis Geiger 24' Munnas Dabour 28' Christoph Baumgartner 45+2' Andrej Kramarić 77' Andrej Kramarić 90+2' Andrej Kramarić
Bayern Monachium
36' Joshua Kimmich 90+1' Manuel Neuer 90+1' Jerome Boateng
4:1
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec. Spora niespodzianka. Hoffenheim 4:1 pokonał Bayern!

Gol! Strzelił Andrej Kramarić. Kramarić wykorzystał rzut karny i dobił Bayern Monachium. 4:1!

Żółtą kartkę otrzymał Jerome Boateng.

Żółtą kartkę otrzymał Manuel Neuer.

Rzut karny dla Hoffenheim! Rywala przewrócił Neuer!

Do piłki dopadł Coman, ale uderzył zbyt anemicznie. Wciąż 3:1!

Bayern coraz bliżej porażki. Niewiele wskazuje na to, aby mistrzowie Niemiec mieli zmienić swoją sytuację.

Gospodarzom, a szczególnie Kramariciowi wciąż mało. Zawodnik Hoffenheim oddał kolejny strzał, został jednak zablokowany.

Coman starał się zaskoczyć bramkarza rywali uderzeniem z dystansu. Daleko od celu.

TSG 1899 Hoffenheim. Schodzi: Munnas Dabour. Wchodzi: Florian Grillitsch.

Gol! Strzelił Andrej Kramarić. Asystował mu Ihlas Bebou. Pięć podań wystarczyło miejscowym, aby zdobyć gola. Piłkę wybił bramkarz, futbolówka szybko rozegrana w środku pola dotarła do Bebou, ten zagrał do Kramaricia, który pokonała Neuera. 3:1!

Bayern po raz kolejny uratował Neuer. Bramkarz tym razem poradził sobie ze strzałem Skova.

Minuty płyną, a w postawie Bayernu niewiele się zmienia. Już niewiele ponad 20 minut do końca.

Irytować może gra Bayernu. Goście dość ospale rozgrywają piłkę. To odpowiada piłkarzom Hoffenheim.

Lewandowski przyjął piłkę, Polak jednak był na spalonym.

Coraz mniej czasu ma Bayern na doprowadzenie do remisu. Gospodarze coraz więcej uwagi poświęcają defensywie.

TSG 1899 Hoffenheim. Schodzi: Christoph Baumgartner. Wchodzi: Mijat Gacinović.

TSG 1899 Hoffenheim. Schodzi: Dennis Geiger. Wchodzi: Ihlas Bebou.

Kolejny strzał w meczu oddał Joshua Zirkzee, kolejny raz gola nie ma.

Minuty płyną, a Robert Lewandowski wciąż nie pojawił się na boisku. Bayern nie potrafi zagrozić Hoffenheim.

Akcja Bayernu, ale Sane zabrakło dokładności w decydującym momencie.

W świetnej sytuacji znalazł się Dabour, uderzenie minęło jednak bramkę strzeżoną przez Neuera!

Gospodarze bez większych problemów rozbijają ataki Bayernu. Do końca daleko, ale przy takim podejściu mistrzowie Niemiec mogą po meczu być źli na siebie.

Od początku 2. połowy swojej szansy na doprowadzenie do remisu szuka Bayern.

Gramy po przerwie!

Przerwa. Jak na razie niespodzianka. Bayern przegrywał z Hoffenheim.

Żółtą kartkę otrzymał Andrej Kramarić.

Akcja Kramaricia. Świetnie w bramce zachował się Neuer, który sparował uderzenie.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Bayern nie potrafi wykreować sobie kolejnej dogodnej okazji. A przerwa coraz bliżej.

TSG 1899 Hoffenheim. Schodzi: Ermin Bicakcić. Wchodzi: Robert Skov.

Gol! Strzelił Joshua Kimmich. Piłka przed polem karnym trafiła do Kimmicha, ten popisał się pięknym uderzeniem. Futbolówka odbiła się jeszcze od poprzeczki i wpadła do bramki. 2:1!

W końcu Bayern, do uderzenia głową doszedł Sane. Piłka minęła cel.

A teraz akcja Kramaricia. Piłkę zdołał odbić Neuer. Ogromne problemy ma Bayern.

Gospodarze wciąż groźni. Do uderzenia doszedł Baumgartner, strzał poszybował ponad bramką

Żółtą kartkę otrzymał Christoph Baumgartner.

Sędzia jeszcze sprawdzał czy nie było spalonego, ale gol został uznany!

Gol! Strzelił Munnas Dabour. Dzieje się! Kontra gospodarzy, sam na sam z Neuerem znalazł się Dabour i lekkim uderzeniem ponad bramkarzem trafił na 2:0!

Mueller padł w polu karnym, ale o faulu mowy nie ma.

Do dogrania z rogu doszedł Pavard, uderzenie głową minęło bramkę.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dennis Geiger.

Bayern stara się atakować, ale gościom brakuje dokładność. Czyżby po przerwie na boisko musiał wejść Robert Lewandowski?

Gol! Strzelił Ermin Bicakcić. Asystował mu Dennis Geiger. Geiger dośrodkował z rzutu rożnego na piąty metr. Toru lotu piłki przedłużył głową Bicakcić i mamy niespodziankę! 1:0!

Kwadrans za nami. Więcej z gry ma Bayern, ale goście nie narzucili zbyt wysokiego tempa.

Pokazał się Joshua Zirkzee. Zastępujący Roberta Lewandowskiego napastnik uderzył z woleja. Piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

Geiger uderzał z dystansu, został jednak zablokowany.

Coraz groźniej wyglądają akcje Bayernu. Gospodarze jeszcze dość szczęśliwie bronią się.

Starał się walczyć o piłkę Mueller. Sędzia jednak uznał, że zawodnik Bayernu złamał przepisy.

Spokojny początek meczu. Bayern pewny swego, gospodarze z dużym respektem.

Po ostrym zagraniu rywala problemy ma Tolisso. Przerwa w grze już na samym początku spotkania.

Gramy!

Mecz poprowadzi Benjamin Brand.

Kto wygra mecz?

Drugie spotkanie Bayernu w sezonie. Tym razem wyjazd na mecz z Hoffenheim. Spotkanie na ławce rozpocznie Robert Lewandowski.