7
4
17
83'

Bayern wciąż ma przewagę nad RB, lecz goście nastawili się na defensywną grę i przerywają akcje rywala.

19
7
13
10
16
83'
20
6
5
7
6
83'
79'

Akcja gospodarzy zakończona stratą. Z autu grę zaczął Angelino.

4
2
9
4
9
77'

RB Lipsk. Schodzi: Amadou Haidara. Wchodzi: Alexander Sorloth.

77'

RB Lipsk. Schodzi: Justin Kluivert. Wchodzi: Willi Orban.

1
4
7
7
9
77'

Bayern naciska na rywali. RB głównie się broni.

13
6
7
3
5
75'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Kingsley Coman. I znów jest remis. Musiala podał na skrzydło do Comana, a ten od razu dośrodkował. Najwyżej w polu karnym wyskoczył Mueller, który strzałem głową pokonał Gulacsiego.

70
29
8
9
17
72'

RB Lipsk. Schodzi: Nordi Mukiele. Wchodzi: Dani Olmo.

6
3
11
4
6
72'

RB Lipsk. Schodzi: Marcel Sabitzer. Wchodzi: Kevin Kampl.

3
2
6
5
10
69'

Wrzutka w pole karne w wykonaniu Pavarda, ale w porę zainterweniował obrońca RB.

4
3
8
7
11
68'

Lewandowski walczył o piłkę z Konate i zderzył się z nim głowami.

8
17
15
14
10
65'

Kompletnie nieudane rozegranie rzutu rożnego przez Bayern.

3
5
12
7
9
64'

Po rzucie wolnym piłka trafiła do Upamecano. Z jego strzałem bez problemów poradził sobie Neuer.

4
10
4
5
3
63'
9
5
5
4
6
62'

RB Lipsk. Schodzi: Emil Forsberg. Wchodzi: Yussuf Poulsen.

60'

Dośrodkowanie w kierunku Sane, lecz było to zbyt mocne podanie.

1
1
6
6
2
59'

Błąd Neuera, ale bez konsekwencji. W polu karnym podał mu Boateng, a Neuer źle przyjął piłkę, lecz za chwilę zdołał ją wybić.

4
2
7
3
6
56'

Bayern wymienia kolejne podania, ale nie potrafi przedrzeć się przez defensywę rywali.

5
4
5
5
6
53'

Goście szybko chcieli wznowić grę po rzucie wolnym, ale zrobili to zbyt prędko. Kluivert był na spalonym.

6
2
5
3
8
51'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nordi Mukiele.

7
4
5
8
6
48'

Gol! Strzelił Emil Forsberg. Asystował mu Angelino. Kapitalna akcja RB Lipsk. Angelino przez cały mecz był niewidoczny, ale teraz popisał się świetnym dośrodkowaniem w pole karne. Na piątym metrze niepilnowany był Forsberg, który strzałem głową pokonał Neuera.

25
16
16
22
51
47'

Ryzykowne zagranie defensorów RB Lipsk. Coman starał się odebrać piłkę, ale popełnił faul.

7
4
5
46'

Początek drugiej połowy!

2
2
2
2
10
45+2'

Lewandowski szukał w polu karnym Sane, lecz znów szybszy był Gulacsi.

10
5
11
14
18
45'

Arbiter doliczył trzy minuty do pierwszej połowy.

5
3
4
7
8
43'

Haidara leży na boisku i zwija się z bólu. Malijczyk ma problem mięśniowy.

4
2
6
3
13
42'

Dogranie w kierunku będącego w polu karnym Lewandowskiego, ale szybszy był Gulacsi.

7
3
8
12
15
40'

Nkunku ruszył z akcją, ale sędzia przerwał ją z powodu spalonego.

5
4
4
6
10
39'

Dośrodkowanie w pole karne, ale piłkę przechwycił Gulacsi.

2
3
8
6
17
36'

Gol! Strzelił Justin Kluivert. Asystował mu Amadou Haidara. Błyskawiczna odpowiedź Bayernu. Haidara w polu karnym dograł do Kluiverta, który strzałem bez przyjęcia nie dał szans Neuerowi.

37
42
22
24
47
35'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Kingsley Coman. Lewandowski założył siatkę Upamecano i dograł do Comana, ten wyłożył piłkę do Muellera, który był sam na sam z Gulacsim i pokonał Węgra.

79
31
10
20
19
32'

Bayern nadal jest częściej przy piłce i przejął inicjatywę.

15
6
7
7
11
30'

Gol! Strzelił Jamal Musiala. Asystował mu Kingsley Coman. I mamy 1:1. Wejście smoka Musialy. Coman odegrał mu piłkę na dwudziesty metr, a Musiala zdecydował się na precyzyjny strzał. 17-latek nie dał szans Gulacsiemu.

86
37
12
16
32
28'

Piękny strzał Gulacsiego, ale Gulacsi pokazał swój kunszt i przeniósł piłkę nad poprzeczką.

5
12
10
6
15
26'

Alaba dograł w pole karne na głowę Lewandowskiego, ale w ostatniej chwili piłkę strącił Gulacsi.

7
1
3
6
13
25'
3
5
9
3
3
23'

Martinez doznał kontuzji mięśniowej i wszystko wskazuje na to, że niezbędna będzie zmiana.

2
5
8
10
22'

Bayern od początku spotkania częściej przy piłce, ale wciąż nie potrafi stworzyć zagrożenia pod bramką przeciwnika.

3
1
5
5
10
19'

Gol! Strzelił Christopher Nkunku. Asystował mu Emil Forsberg. Po dograniu Muellera goście przejęli piłkę i wyszli z kontratakiem. Forsberg uruchomił Nkunku, a ten wykorzystał to, że Neuer wybiegł na trzydziesty metr. Zwodem minął bramkarza Bayernu, a następnie strzelił do pustej bramki.

22
19
22
28
52
19'

Po wrzutce z rzutu rożnego Lewandowski głową uderzył wysoko nad bramką.

12
12
10
9
17
18'

Coman dograł wzdłuż linii końcowej w pole karne. Po interwencji Gulacsiego mamy rzut rożny dla Bayernu.

3
2
4
1
2
17'

Martinez stracił piłkę na połowie rywali, z akcją ruszył Adams, a piłka trafiła do Nkunku. Ten oddał niecelny strzał zza pola karnego.

3
3
6
4
4
16'

Wrzutka w pole karne do Comana, lecz Francuza znów ubiegł bramkarz rywali.

2
1
6
5
4
14'

Podanie w kierunku Comana, lecz szybszy był Gulacsi.

4
2
9
3
6
13'

Forsberg dograł do Nkunku, a ten zdecydował się na strzał zza pola karnego. Piłka odbiła się od nogi obrońcy Bayernu i przeleciała nad bramką.

7
6
3
3
7
10'

Zderzenie Konate z Lewandowskim. Polak leży na boisku i zwija się z bólu.

8
11
10
14
33
9'

Bayern jak dotąd nie potrafił stworzyć zagrożenia pod bramką przeciwnika.

3
5
8
6
7
6'

Bayern od początku spotkania zepchnięty do defensywy.

7
6
7
5
8
4'

Wrzutka Sabitzera w pole karne. Akcja przerwana, gdyż na trzymetrowym spalonym był Kluivert.