Bundesliga: 13. kolejka
19 gru 2020 18:30
90+3'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Joshua Kimmich. ROBERT LEWANGOALSKI!!! Błąd defensywy Bayeru wykorzystał Polak. Kimmich przejął piłkę, dograł do Lewandowskiego, a ten znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Polak oddał strzał, piłka odbiła się jeszcze od nogi interweniującego obrońcy i wpadła do bramki.

1106
462
141
14
30
90+2'

Potężny strzał Lewandowskiego. Piłkę po rykoszecie złapał Hradecky.

104
26
25
25
23
90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

34
14
11
7
12
90'

Diaby zbyt mocno dośrodkował w kierunku Alario. Z autu grę wznowił Bayern.

7
5
9
5
10
89'

Bayern w końcówce próbuje grać wysokim pressingiem.

39
14
9
7
17
87'

Po wrzutce Kimmicha pewnie interweniował Hradecky.

8
2
9
6
24
85'

Akcja gospodarzy przerwana. Alario był na spalonym.

19
8
5
5
6
83'

Amiri z trudem opanował piłkę w boisku. Próbował dośrodkować, ale wywalczył tylko rzut rożny.

3
2
12
9
7
82'

Bayer. Schodzi: Patrik Schick. Wchodzi: Lucas Alario.

5
4
12
4
10
79'

Groźny strzał oddał Musiala. Trafił w słupek.

29
17
14
12
12
75'

Bayern cierpliwie rozgrywa piłkę i stara się przedrzeć przez defensywę rywala.

14
5
4
5
4
73'

Bayer. Schodzi: Leon Bailey. Wchodzi: Kerem Demirbay.

1
2
14
5
6
73'

Mueller uderzył baaardzo wysoko nad poprzeczką.

4
3
12
9
12
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Leon Bailey.

Bayer 04 Leverkusen
13
9
2
5
4
70'

Hradecky w ostatniej chwili wygarnął piłkę spod nóg Lewandowskiego.

4
1
7
15
30
68'
13
6
5
4
6
68'
68'

Akcja Bayernu przerwana. Lewandowski na spalonym.

3
3
5
9
14
67'

Gnabry świetnie minął obrońcę w polu karnym, a potem z jego dośrodkowania wyszedł wykop piłki w trybuny.

3
1
3
4
9
67'

Hradecky kapitalną interwencją uratował zespół przed stratą gola. Strzelał Gnabry.

7
2
7
7
6
65'

Groźnie w polu karnym Bayeru, ale w porę zdołał zainterweniować obrońca gospodarzy i przerwał akcję rywali.

7
2
8
9
61'

Strzał Amiriego z blisko trzydziestu metrów. Z problemami obronił Neuer.

11
4
8
4
9
60'

Bayern w ostatnich minutach zepchnięty do defensywy.

4
5
13
6
10
57'

Gnabry szukał w polu karnym Lewandowskiego. Nie było to dokładne podanie.

5
1
8
8
20
54'

Dragović wygarnął wślizgiem piłkę spod nóg Daviesa.

3
9
13
52'

Tapsoba na spalonym. Akcja gospodarzy przerwana przez arbitra.

11
9
4
3
8
51'

Akcja Schicka zakończona faulem na nim. Rzut wolny dla gospodarzy.

1
1
5
6
9
49'

Bayern przeważa od początku drugiej połowy.

16
6
2
1
5
46'

Po rozegraniu rzutu rożnego piłka trafiła do Muellera. Jego uderzenie zostało zablokowane.

3
12
7
10
46'

Szybka akcja Bayernu. Lewandowski szukał Muellera w polu karnym. Piłkę na rzut rożny wybił Tapsoba.

6
4
5
5
14
46'

Początek drugiej połowy.

9
6
2
3
45+5'

Lewandowski z rzutu wolnego trafił prosto w mur. Dobitka znów w mur, a później akcję przerwał sędzia, gdyż Mueller był na spalonym.

10
8
12
12
17
45+4'

Amiri zagrał ręką tuż przed polem karnym. Rzut wolny dla Bayernu.

29
8
3
2
5
45+3'

Szybka kontra Bayernu zakończona wywalczeniem rzutu rożnego.

21
4
1
5
11
45+2'

Sane dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego. Głową nad poprzeczką uderzył Lewandowski.

14
10
10
8
17
45'

4
3
8
2
7
45'

Nieudana akcja Bayernu. Piłkę przejął bramkarz.

10
5
4
20
15
43'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Thomas Mueller. Pierwszy celny strzał Bayernu i gol. Wrzutka Muellera w pole karne, tam doszło do nieporozumienia Hradecky'ego i Taha. Bramkarz chciał wypiąstkować piłkę, a Tapsoba wybić ją. Obaj zderzyli się, a Polak głową skierował piłkę do bramki.

645
291
44
20
39
39'

Sane ruszył z akcją i fatalnie podał do Lewandowskiego.

9
6
7
29
25
37'

Lewandowski dośrodkował w kierunku Gnabry'ego. Niemca ubiegł Hradecky.

10
15
8
10
14
35'

Kompletnie nieudany strzał Suele. Piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

4
4
5
6
19
32'
11
4
6
9
15
31'

Przerwa w grze. Coman potrzebuje pomocy lekarza. Konieczna będzie zmiana. Francuz doznał kontuzji.

2
3
2
8
7
30'

Zablokowane uderzenie Diaby'ego.

1
1
2
5
6
29'

I był spalony. Potwierdziła to analiza systemu VAR.

11
3
3
4
5
28'

Piłka w bramce, ale gola nie ma. Schick wyszedł na czystą pozycję, ruszył z piłką i w sytuacji sam na sam pokonał Neuer. Sędzia pozwolił dokończyć akcję, a następnie podniósł chorągiewkę, sygnalizując spalonego.

6
2
2
5
11
24'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Serge Gnabry.

Bayern Monachium
5
2
4
11
17
23'

Potężny strzał Diaby'ego, lecz trafił w Boatenga.

3
6
1
3
3
22'

Strzał Diaby'ego obok słupka. Bayer póki co groźniejszy w ataku.

7
5
1
3
12
21'

Groźna akcja Bayernu. Davies dograł do Alaby, ale ten nie trafił w piłkę. Następnie uderzał Lewandowski, trafił w Alabę.

3
5
2
5
5
20'

Kompletnie nieudane pytanie do Gnabry'ego. Akcja Bayernu zakończona stratą.

2
6
3
5
4
19'

Strzał Schicka z dwudziestu metrów. Neuer sparował piłkę na rzut rożny.

3
5
1
3
19'

Pressing w wykonaniu Bayeru daje świetne efekty. Goście nie są w stanie przedrzeć się przez defensywę.

1
3
1
1
5
18'

Bez zagrożenia po rzucie rożnym w wykonaniu Bayernu.

1
2
6
2
7
14'

Gol! Strzelił Patrik Schick. Asystował mu Nadiem Amiri. CO ZA GOL!!! Po krótkim rozegraniu rzutu rożnego Amiri dośrodkował w pole karne, a piłka trafiła do Schicka. Ten nie zastanawiał się ani chwili, po prostu huknął z woleja. Piłka leciała z taką prędkością, że Neuer nawet nie zdążył zareagować.

35
19
24
38
74
13'

Strzał z dystansu Amiriego. Zdołał wywalczyć rzut rożny po tym, jak piłka odbiła się od pleców Boatenga.

1
2
2
5
12
12'

Próba podania do Schicka, ale piłka trafiła do Neuera.

6
2
3
2
4
9'

Dogranie w pole karne do Lewandowskiego, ale Polak nie zdołał opanować piłki.

4
4
5
11
19
7'

Nieudana akcja Bayeru. Goście zaczną od bramki.

4
2
3
5
5
4'

Szybkie tempo spotkania od pierwszego gwizdka. Obie drużyny nie rzuciły się jednak do ataków.

7
6
3
1
4
1'

Akcja Bawarczyków, ale Alaba źle przyjął piłkę i nie zdołał oddać strzału.