Bundesliga: 14. kolejka
03 sty 2021 15:30
90+2'
90+1'

Gol! Strzelił Jadon Sancho. Zabójcza kontra Borussii. Sancho dostał piłkę jeszcze na własnej połowie, ruszył z piłką, ograł obrońcę rywali i wygrał pojedynek sam na sam z bramkarzem.

Borussia Dortmund
14
9
3
1
2
90'

Dośrodkowanie Baku w pole karne. Jednak ani Białek, ani Ginczek nie doskoczyli do piłki, a Weghorst nie zdołał oddać celnego strzału.

1
1
1
1
4
88'

Potężny strzał Arnolda, ale bardzo niecelny.

1
1
2
2
3
87'
87'
86'

Sancho wdał się w drybling pod polem karnym rywali i wywalczył rzut rożny.

85'
84'

Schlager uderzył z trzydziestego metra. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

1
83'

Przechwyt Tiggesa pod polem karnym rywali. Szybko jednak stracił piłkę.

2
1
81'

Tigges strzelał z ostrego kąta. Piłkę wybił Brooks.

4
1
3
1
81'

Borussia Dortmund. Schodzi: Erling Haaland. Wchodzi: Steffen Tigges.

1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Erling Haaland.

2
1
3
1
2
80'

Podanie do Haalanda, który przyjął piłkę ręką. Wściekły Norweg daleko wykopał piłkę i dostał żółtą kartkę.

2
2
2
1
78'

VfL Wolfsburg. Schodzi: Marin Pongracić. Wchodzi: Maxence Lacroix.

Maxence Lacroix #4
Marin Pongracić #34
2
1
1
1
76'

W ostatnich minutach Wilki mają problemy, by przedrzeć się pod pole karne rywali.

1
1
72'

Kolejny błąd w defensywie Borussii. Mehmedi zabrał piłkę Guerreiro pod polem karnym, dograł do Weghorsta, a jego strzał został zablokowany.

2
1
72'

Otavio zdecydował się na strzał z dwudziestu metrów. Burki z problemami obronił.

1
71'

VfL Wolfsburg. Schodzi: Josip Brekalo. Wchodzi: Joao Victor.

Joao Victor #40
1
1
69'

Błąd Casteelsa, lecz bez konsekwencji. Belg minął się z piłką, a Akanji głową uderzył obok bramki.

1
1
67'

Wrzutka Baku w szesnastkę, ale piłkę wybił Akanji.

1
2
2
1
66'

Gol! Strzelił Manuel Akanji. Asystował mu Jadon Sancho. Świetne dośrodkowanie w pole karne Sancho z rzutu rożnego. W polu karnym niepilnowany Akanji uderzył głową i pokonał bramkarza.

11
6
1
1
2
63'

Reus dograł w pole karne. Delaney uderzył głową, ale nie trafił w bramkę.

1
1
2
60'

Arnold uderzył z rzutu wolnego z blisko trzydziestu metrów. Wysoko nad bramką.

1
1
1
56'

Strzał Brekalo z dystansu. Piłkę bez problemów złapał Burki.

3
1
55'

Błąd Burkiego, ale bez konsekwencji. Weghorst oddał niecelny strzał głową.

2
1
1
53'

Haaland uniknął spalonego, ruszył z piłką i oddał potężny strzał pod poprzeczkę. Świetną interwencją popisał się Casteels.