Bayern kontroluje już sytuację na boisku.

3
2
11
83'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Thomas Mueller. Bayern dobił rywali. Mueller spod linii końcowej dograł do Lewandowskiego, a Polak uderzył bez przyjęcia i pokonał bramkarza.

397
149
35
21
33
80'

1.FSV Mainz 05. Schodzi: Jonathan Burkardt. Wchodzi: Jean-Philippe Mateta.

Jonathan Burkardt #29
3
4
13
10
19
80'
80'

Niecelny strzał Quaisona z dystansu.

4
4
4
8
8
78'

Potężny strzał Daviesa z dwudziestu metrów. Mało brakło, by piłka przełamała ręce Dahmena, ale ten sparował ją na rzut rożny.

18
14
8
5
7
76'
22
10
14
9
9
76'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Polak w swoim stylu nie dał szans bramkarzowi. Strzelił po ziemi w lewy róg, a Dahmen rzucił się w drugą stronę.

Bayern Monachium
347
129
36
16
23
74'

Gnabry sfaulowany w polu karnym. Jest jedenastka dla Bayernu.

80
33
12
8
15
71'
70'

Gol! Strzelił Niklas Suele. Asystował mu Thomas Mueller. Po wrzutce z rzutu rożnego Mueller dograł piłkę do Suele, a ten zdecydował się na strzał. Po rykoszecie piłka wpadła do bramki.

116
56
13
8
25
68'

Mocny strzał Barreiro, ale była to niecelna próba. Od bramki zaczął Neuer.

6
5
13
3
4
65'

Groźny strzał Gnabry'ego, ale świetną interwencją popisał się Dahmen.

11
5
11
8
6
64'

Davies wyłożył piłkę do Sane, ten już składał się do strzału, ale piłkę do własnej bramki skierował Barreiro. Bramka nie została uznana, bo Davies był na spalonym.

84
37
23
17
35
63'

Bez zagrożenia w polu karnym Bayernu po wrzutce Brosinskiego.

10
11
13
1
5
62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał David Alaba.

8
6
12
9
16
61'

Mueller w polu karnym dograł do Tolisso. Z jego strzałem poradził sobie Dahmen.

7
4
10
5
15
60'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jean-Paul Boetius.

1.FSV Mainz 05
15
5
6
6
7
59'

Świetny strzał Quaisona z dystansu. Piłkarz Mainz trafił w słupek.

7
6
17
7
14
55'

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Joshua Kimmich. Kimmich podał do będącego w okolicach narożnika pola karnego Sane. Ten ruszył wzdłuż pola karnego, holował piłkę aż w końcu zdecydował się na strzał. Dahmen nie miał szans na obronę precyzyjnego uderzenia Sane.

148
55
15
9
20
53'

Bayern nabrał wiatru w skrzydła. Gospodarze rzucili się do ataków.

28
12
5
2
10
50'

Gol! Strzelił Joshua Kimmich. Asystował mu Robert Lewandowski. Jest kontaktowy gol Bayernu. Kimmich dograł w pole karne, Gnabry podał do Lewandowskiego, ten odegrał głową do Kimmicha, który wpakował piłkę do bramki.

199
83
20
13
16
49'

Akcja Bayernu zakończona ofensywnym faulem Lewandowskiego.

1
4
9
19
18
48'

Mogło być 3:0!!! Po wrzutce ze skrzydła w słupek trafił Latza.

12
6
7
10
18
46'
12
4
5
2
5
46'
8
3
4
1
11
46'

14
45'

Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy.

4
4
9
9
7
44'

Gol! Strzelił Alexander Hack. Asystował mu Daniel Brosinski. Po wrzutce z rzutu wolnego piłka trafiła do Hacka. Ten precyzyjnie strzelił głową i nie dał żadnych szans Neuerowi na interwencję.

33
25
30
23
70
43'

Wrzutka w pole karne gości. Piłkę złapał Dahmen.

7
6
8
5
19
42'

Bayern w ostatnich minutach ma problem ze stworzeniem zagrożenia pod bramką rywala.

5
3
13
10
10
40'

Goście przed szansą na 2:0. Quaison uderzył z szesnastu metrów, a Neuer sparował piłkę na rzut rożny. Niemiec uratował swój zespół przed stratą gola.

14
5
14
5
7
36'

Piłkę w polu karnym dostał Lewandowski, ustawił sobie piłkę i strzelił pod poprzeczkę. Dahmen popisał się świetną interwencją.

9
10
11
9
23
34'

Długie protesty mistrzów Niemiec. Zawodnicy Bayernu uważali, że Boateng został sfaulowany przez rywala. Sędzia nie miał jednak wątpliwości - wszystko było zgodnie z przepisami.

10
7
12
6
11
32'

Żółtą kartkę za dyskusje z sędzią otrzymał Jerome Boateng.

12
8
9
9
11
32'

Gol! Strzelił Jonathan Burkardt. Burkardt przepchnął Boatenga, ten przewrócił się, a gracz Mainz ruszył z piłką. Wyprzedził Pavarda i był w sytuacji sam na sam z Neuerem. Tym razem napastnik gości wygrał pojedynek z bramkarzem.

46
30
24
26
78
31'

Szybka akcja gości. Brosinski dograł do Burkardta. Ten zdecydował się na strzał z okolic narożnika pola karnego. Była to niecelna próba.

8
8
6
2
4
30'

Ofensywny faul na Neuerze. Akcja gości przerwana.

2
1
10
1
6
28'

Gnabry obsłużył świetnym podaniem Sane. Jego strzał zablokował St. Justa.

2
4
3
10
27'

Niepilnowany Tolisso nie trafił czysto w piłkę. Francuz zmarnował świetną okazję do zdobycia bramki.

2
1
5
3
8
26'

Bayern kontroluje sytuację na boisku, wymienia kolejne podania i czeka na błędy rywali.

7
5
4
1
23'

Latza oddał strzał z dystansu. Prosto w ręce Neuera.

7
7
5
5
1
22'

Bez zagrożenia pod bramką Bayernu po wrzutce z kornera.

5
3
3
2
1
21'

Quaison z dwudziestu metrów uderzył w mur. Udało mu się wywalczyć rzut rożny.

5
8
2
3
1
20'

Boetius sfaulowany tuż przed polem karnym. Będzie szansa dla gości.

4
3
7
4
8
17'

Błąd Kimmicha bez konsekwencji. Piłki nie zdołał opanować Burkardt.

4
2
8
5
16'

Gnabry wyłożył piłkę Tolisso. Ten z kilku metrów spudłował.

2
1
3
2
7
15'

Gnabry tym razem uderzał z piętnastego metra. Uderzenie zostało zablokowane.

3
5
7
4
2
14'

Strzał Gnabry'ego zza pola karnego. Bez problemów piłkę złapał Dahmen.

1
1
3
3
7
12'

Davies ruszył skrzydłem i zdołał wywalczyć rzut rożny.

6
5
5
3
1
11'

Bayern cierpliwie rozgrywa piłkę i czeka na stworzenie kolejnych groźnych akcji.

6
5
3
3
7
8'

Dużo szczęścia mieli goście. Po strzale Sane zainterweniował St. Juste. Piłka leciała w kierunku bramki, ale tuż przed linią złapał ją Dahmen.

1
10
2
1
6'

Pierwszy strzał Lewandowskiego z okolic narożnika pola karnego. Bez problemów poradził sobie z nim bramkarz Mainz.

8
9
11
5
9
5'

Groźna akcja gości. Neuer bez problemów obronił jednak strzał Bukrardta.

2
5
8
3
4
3'

Od pierwszego gwizdka przewagę ma Bayern, który utrzymuje się częściej przy piłce.

10
4
4
3
8
czas Start meczu
Czy Robert Lewandowski zdobędzie bramkę w meczu z 1.FSV Mainz 05?
18
10
4
3
3
17:40

W podstawowym składzie Bayernu zagra Robert Lewandowski, który w tym sezonie Bundesligi strzelił już 17 bramek.