Bundesliga: 22. kolejka
20 lut 2021 18:30
88'

Cały czas jesteśmy na połowie Schalke. Borussia nie pozwala gospodarzom na wiele.

4
1
1
1
2
85'

Borussia cały czas pod bramką Schalke. Goście szukają kolejnych trafień.

4
1
1
1
83'
80'
4
1
3
1
3
79'

Gol! Strzelił Erling Haaland. Asystował mu Jude Bellingham. Po raz kolejny obrona gospodarzy bezradna. Zagranie w pole karne do Bellinghama, a ten wyłożył piłkę Haalandowi. 0:4!

13
6
4
5
6
77'

Borussia pozwala atakować piłkarzom Schalke, próby gospodarzy są jednak przewidywalne.

1
1
1
74'

W meczu wszystko już jasne, Schalke nie będzie w stanie zdobyć trzech goli, jednak honor stara się uratować.

1
1
1
1
1
71'

Ostro potraktowany został Morey, gracz gości potrzebuje pomocy medycznej.

6
4
2
69'

Borussia mecz ma już pod kontrolą. Z graczy Schalke całkowicie zeszło powietrze.

2
2
1
1
3
66'

Żółtą kartkę z ostry faul otrzymał Sead Kolasinac.

Schalke 04 Gelsenkirchen
1
1
1
2
66'
64'

Żółtą kartkę otrzymał Mahmoud Dahoud.

Borussia Dortmund
1
1
1
1
63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jude Bellingham.

1
2
1
60'

Gol! Strzelił Raphael Guerreiro. Asystował mu Marco Reus. Rozmontowali defensywę Schalke gracze Borussii. Piłkę rozegrali Reus z Guerreiro, a ten uderzył z ośmiu metrów do bramki. 0:3!

10
4
1
3
2
59'

Borussia w końcu przejęła piłkę i stara się ją długo rozgrywać.

2
1
56'

Schalke coraz groźniejsze. Aż strach się bać co się będzie działo, kiedy gospodarze złapią kontakt bramkowy.

1
1
1
3
53'

Hoppe przejął piłkę w polu karnym Borussi, ale w sytuacji sam na sam uderzył w bramkarza!

7
4
2
3
50'

Hoppe przed szansą, po chwili uderzał Serdar. Piłkę odbił bramkarz i ta po chwili trafiła w słupek!

3
3
3
2
2
49'

Przed szansą Serdar, jednak Can zblokował strzał.

1
1
48'

Spokojny początek 2. połowy. Schalke niewiele potrafi zdziałać.

1
1
2
46'

Gramy po przerwie!

1
1
46'

Schalke 04. Schodzi: Nassim Boujellab. Wchodzi: Alessandro Schoepf.

1
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
1
45'

Gol! Strzelił Erling Haaland. Asystował mu Jadon Sancho. Cóż za gol! Sancho na jedenasty metr do Haalanda, a ten "nożycami" przymierzył nie do obrony. 0:2!

17
6
2
7
8
42'

Gol! Strzelił Jadon Sancho. Asystował mu Mateu Morey. Benjamin Stambouli zgubił piłkę przed własnym polem karnym. Futbolówka odbiła się od Morey'a, przejął ją Sancho i z ok. 15 metrów uderzył pod poprzeczkę. 0:1!

14
7
4
2
5
41'

Zamieszanie w polu karnym Schalke 04, jednak zabrakło uderzenia. Piłkę wybili obrońcy gospodarzy.

4
1
39'

Powoli zbliżamy się do przerwy. Typowa derbowa walka. Więcej z gry ma Borussia, ale niewiele z niej wynika.

1
1
3
2
36'

Składna akcja Borussii zakończona płaskim strzałem z ok. 16 metrów. Uderzał Thomas Delaney, bramkarz błędu nie popełnił.

2
2
1
33'

Piłkarze Schalke starają się nieśmiało atakować. Wszystko dobrze wygląda, jednak jedynie do pola karnego gości.

2
1
1
31'
28'

Bramkarz dał wyraźny znak, że grać nie da rady. Ralf Faehrmann jeszcze jest na boisku, ale wkrótce sobie pójdzie do domu.

2
1
26'

Golkiper pozbierał się z murawy i na razie daje radę kontynuować grę.

3
1
3
25'

Na murawie leży Ralf Faehrmann, bramkarz przewrócił się wybijają piłkę.

3
3
1
23'

Niepewnie zagrywał Ralf Faehrmann, piłkę przejęli goście. Po chwili Reus dogrywał z okolic pola bramkowego, jednak golkiper swój błąd naprawił.

1
1
2
19'

Dahoud dogrywał w pole karne, gdzie zderzyło się trzech zawodników. O rzucie karnym nie było mowy.

4
1
16'

Akcja Williama, jednak dobrze w defensywie zachował się Thomas Delaney. Dobra akcja Schalke 04.

2
1
14'

Żółtą kartkę otrzymał Matthew Hoppe.

2
1
1
12'

Sprzed pola karnego uderzał Mahmoud Dahoud, piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

1
2
1
8'

Kolejna akcja Borussii. Indywidualna akcja Sancho, z uderzeniem poradził sobie bramkarz.

2
1
3
1
6'

Przed szansą Erling Haaland, Norwega zablokowali jednak obrońcy Schalke.

3
1
1
4
4'

Szarżował Harit, ale nie zdoła w polu karnym dograć do partnera. Mogło być groźnie.

2
2
2
1
1'

20. sekunda i pierwszy strzał w meczu. Próba Kolasinaca poszybowała ponad bramką.