8
6
8
86'

Gol! Strzelił Niclas Fullkrug . Świetna kontra Werderu, Rashica nie pokonuje Neuera w sytuacji sam na sam, ale poszedł do końca Fullkrug i wbił piłkę do pustej siatki. Nie będzie czystego konta Bayernu!

37
84'

Bayern Monachium. Schodzi: Alphonso Davies. Wchodzi: Bouna Sarr. Bayern ma wszystko pod kontrolą.

9
5
15
5
12
79'
12
8
11
11
9
79'
16
11
9
3
7
79'
8
9
11
6
9
78'

Bayern goni po więcej. Znowu Gnabry, ale obok.

9
11
10
8
18
78'

Jeszcze "Lewy", sam na sam i... niewiarygodne, słupek!

20
15
40
39
81
78'

Gnabry szuka lewej nogi, strzela, ale zablokowany.

9
3
7
6
14
76'

Werder Brema. Schodzi: Kevin Mohwald. Wchodzi: Milos Veljković.

Kevin Mohwald #6
8
6
7
11
12
74'

Nikt po 25 meczach nie miał 32 goli na koncie, Lewandowski jest pierwszy. Gerd Mueller na tym etapie najwięcej miał 29.

80
31
10
4
11
72'

Lewandowski przekłada rywali, zmienia nogę, ale nie trafił w piłkę przy strzale z obrotu. Szkoda.

17
17
18
24
47
71'

Lewandowski ma najwięcej strzałów w meczu (6). A w pierwszej połowie nie miał ani jednego...

51
22
11
7
11
70'

17
67'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. W KOŃCU!

Dośrodkowanie z narożnika boiska, piłka spada na Goretzkę, potem odbija się od Moisandera i "Lewy" musiał z bliska trafić. Klaus Fischer dogoniony, 32 gole w lidze!

Bayern Monachium
557
243
41
23
23
66'

Świetna centra na "Lewego", wyskoczył do piłki jak Superman, strzela głową i Pavlenka fenomenalnie to broni!

40
21
25
18
36
64'

Uwaga, Coman próbuje lobować, ale odbija to Pavlenka! Mozę dobijać Lewandowski, ale zgarnia mu piłkę Mueller i psuje akcję. Wściekły jest Polak, bo to była jego sytuacja.

9
3
11
6
50
63'

Werder Brema. Schodzi: Romano Schmid. Wchodzi: Niclas Fullkrug .

Romano Schmid #20
3
4
4
6
13
63'

Werder Brema. Schodzi: T. Gebre Selassie. Wchodzi: Felix Agu.

3
62'

Werder nie jest w stanie wyjść z własnej połowy, spokojnie gra piłką Bayern.

22
8
7
3
7
60'

"Lewy" tyłem do bramki, nie ma jak się odwrócić, gra na wbiegającego Muellera, ale kolega z drużyny uprzedzony, jest korner.

20
8
8
4
4
58'

Jeszcze wrzutka na Polaka, ale posyła piłkę głową w trybuny.

Ciekawostka - Lewandowski zmienił obuwie w przerwie. Może faktycznie też buty miały wpływ na jego grę...

9
16
6
4
9
58'

Piłka na Lewandowskiego, ma 3-4 graczy na plecach, strzela z bliska, ale prosto w Pavlenkę! Jeszcze dobija na wślizgu i... POPRZECZKA!

14
10
23
40
27
57'

"Lewy" teraz fauluje przy odbiorze piłki. Opuchlizna z oka niby zeszła, ale dalej górna powieka lewego oka wydaje się większa, bardziej opadnięta.

5
4
5
10
12
54'

Znowu piłka na Gebre Selasie, ale źle przyjmuje w polu karnym, zgarnia ją Neuer. Werder się otwiera, tego należało się spodziewać.

8
6
2
4
12
54'

Dośrodkowanie Comana na "Lewego", strzał głową i... SŁUPEK RATUJE WERDER!

18
4
18
45
39
52'

Sprytne podanie Schmida w pole karne, Sargent przyjmuje, Boateng na niego wpada, obaj upadają. Piłkę ma Neuer, a sędzia nie decyduje się podyktować rzutu karnego. Dość przypadkowe zderzenie piłkarzy.

6
3
2
2
51'

Atak pozycyjny Werderu, Gebre Selasie dośrodkowuje prosto w ręce Neuera. Wcześniej wahał się ze strzałem Gross, a powinien huknąć zza pola karnego.

1
3
3
7
2
48'

Bayern gra piłką, ale leży Gebre Selassie. Zderzył się z Daviesem i Czech dość mocno ucierpiał, złapał się za twarz. Wydaje się jednak, że wróci do gry.

11
4
4
5
7
czas Druga połowa
45'

Doliczono minutę, Bayern gra jak po łańcuszku, ale daleko od bramki.

11
5
6
4
2
44'

Czy Lewandowski może podświadomie odczuwać strach po starciu z Toprakiem z początku meczu? Wątpliwe. Defensywa Werderu tak się ustawia, że większość akcji Bayernu musi iść z pominięciem Polaka. "Lewy" jest wyłączony na razie.

15
9
11
12
29
43'

Werder w ofensywie, ale wrzutki wahadłowych nie docierają do partnerów. Ładnie otwierają jednak gospodarze swoje flanki.

5
1
1
3
9
41'

TUTAJ sytuacja z okiem "Lewego", wbijanie palców w gałkę oczną rodem z Wolfensteina. Mocne zdjęcie.

4
3
2
11
33
39'

Bayern coraz więcej i coraz spokojniej gra piłką. Werder nerwowo wyprowadza swoje akcje i szybko traci futbolówkę.

17
8
3
8
10
35'

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Thomas Muller. Kimmich, "Lewy", Mueller i Gnabry strzela między nogami bramkarza! Obrona rozklepana, rozbita, zmasakrowana, ta dynamiczna akcja to piłkarska perfekcja! 2:0 dla Bayernu!

23
34'

Kiepski wolej Gnabry'ego z ostrego kąta, ale piłka odbija się od słupka, potem od nóg Pavlenki i staje metr przed bramką! Obrońca wybija i sędzie odgwizduje pozycję spaloną skrzydłowego Bayernu.

5
4
12
2
6
33'

Coraz bardziej zamknięty Werder. Lewandowski jeszcze bez strzału.

7
6
11
17
19
31'

"Lewy" ma teoretycznie więcej miejsca do ruchu, pokazuje się do podań, ale jest większe zaangażowanie Werderu w naciskaniu na podającego, dobrze się ustawiają obrońcy. Dlatego Polak nie może dostać dobrej piłki.

10
4
6
7
22
30'

Kontra Bayernu, jest wypuszczony Mueller, szuka Lewandowskiego, ale podanie do Polaka wybite za boisko.

11
6
7
7
23
28'

Szybkie zagranie do Muellera, strzał z pierwszej piłki i odbija to obrońca przed bramką! Werder wychodzi, ale z problemami.

15
6
3
1
13
25'

Lewandowski miękko na Gnabry'ego, jest strzał głową, ale obok bramki. "Lewy" musi uciekać od stoperów, jeśli chce dostać piłkę.

25
6
10
8
9
22'

Gol! Strzelił Leon Goretzka. Asystował mu Thomas Muller. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Mueller to przedłuża, a Goretzka pewnie strzela głową. Bayern prowadzi!

Asysta:
132
45
15
17
19
22'

Uwaga, Coman w polu karnym, drybluje, strzela i... rzut rożny, odbił piłkę Moisander. Francuz chyba o jeden zwód za dużo zrobił.

16
5
6
7
5
21'

Lewandowski na razie wyłączony z gry przez Grossa i Topraka, nie jest w stanie się urwać.

7
7
8
8
31
20'

Kimmich z woleja i centymetry nad poprzeczką przeleciała piłka! Na nrazie najlepsza szansa dla Bayernu!

14
15
8
2
10
19'

Werder walczy, stawia się, przeszkadza, to na razie nie jest łatwy mecz dla Bayernu.

12
6
3
5
6
16'

Lewandowski szuka dośrodkowaniem Muellera, ale ten podwójnie kryty nie był w stanie doskoczyć do piłki.

16
8
6
14
22
15'

Świetna akcja Kimmicha, dobrze wypuszcza Daviesa, jest płaska centra, ale Lewandowski jej nie sięga pod bramką. Szkoda sytuacji.

11
8
7
9
25
13'

Gnabry gubi się w dryblingu, Mueller idzie na zapleczu i strzela, ale w obrońców. Potem dwie wrzutki, Comana i Boatenga, zgarnięte przez Werder.

7
6
5
9
17
12'

Werder dość defensywnie, gra piątką obrońców, ale nie stawia autobusu. Mądrze rozgrywa piłkę, bardzo spokojnie.

6
5
6
2
21
9'

Gnabry szuka w polu karnym Lewandowskiego, Polaka uprzedza Moisander i wybija piłkę.

11
5
8
12
27
7'

Werder stara się ściagać grę do środka pola, tam się robi gęsto i jest większa szansa na odbiór piłki.

7
12
4
1
6
6'

Dobra akcja Bayernu, jest Gnabry, mocno uderza, ale nad poprzeczką!

8
1
5
6
20
5'

Oko Lewandowskiego jest mocno opuchnięte...

11
10
14
22
69
4'

Dobrze zapowiada się akcja Werderu, ale Rashica całkowicie zepsuł strzał zza pola karnego.

6
3
2
1
12
2'

Hernandez przerwał kontrę Werderu, wyciął Sargenta. Graefe jeszcze nie pokazuje kartek.

16
2
4
2
6
2'

Bez kartki dla Topraka, "Lewy" wstał. Gramy dalej.

25
4
6
6
12
1'

Lewandowski wystartował do odbioru piłki, Toprak, broniąc się, trafił ręką w oko Polaka.