Bundesliga: 27. kolejka
03 kwi 2021 15:30
komentarz

Do niemałej niespodzianki doszło na Signal Iduna Park! Eintracht Frankfurt pokonał Borussię Dortmund, która walczy o miejsce premiowane grą w Lidze Mistrzów.

11
1
1
3
90+1'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
2
1
2
89'

Eintracht Frankfurt - zmiana: schodzi Andre Silva, wchodzi Steven Zuber.

88'

Eintracht Frankfurt - zmiana: schodzi Sebastian Rode, wchodzi Aymane Barkok.

wchodzi Wchodzi
Aymane Barkok #27
schodzi Schodzi
1
2
87'

Goool! Bramkę strzelił Andre Silva (Eintracht Frankfurt). Luka Jović przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów. Ostatecznie został zatrzymany przez jednego z obrońców Borussii. Piłkę przejął Filip Kostić, który dośrodkował na głowę Andre Silvy. Portugalczyk nie pomylił się i pokonał bramkarza rywali. Eintracht prowadzi!

Eintracht Frankfurt
14
13
2
1
6
83'

Dośrodkowanie w pole karne Eintrachtu Frankfurt. Obrońcy gości wybili piłkę, a ta znalazła się pod nogami Mahmouda Dahouda. Zawodnik Borussii Dortmund oddał strzał zza pola karnego, który poleciał wysoko nad bramką.

1
2
1
1
80'

Borussia Dortmund - zmiana: schodzi Nico Schulz, wchodzi Reinier.

Reinier #20
80'

Borussia Dortmund - zmiana: schodzi Marco Reus, wchodzi Giovanni Reyna.

78'

Uderzenie Raphaela Guerreiro z dalekiej odległości. Strzał Portugalczyka poleciał wysoko nad bramką rywali.

1
76'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Rode (Eintracht Frankfurt).

1
74'

Eintracht Frankfurt - zmiana: schodzi Erik Durm, wchodzi Timothy Chandler.

73'

Dobra akcja gości. Daichi Kamada przerzucił piłkę na lewą stronę do Filipa Kosticia. Serb dośrodkował w pole karne. Z pierwszej piłki uderzył Andre Silva. Strzał Portugalczyka poleciał wysoko nad bramką.

2
1
71'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Raphaela Guerreiro. Piłkę w polu karnym przyjął Emre Can. Niemiec miał już oddawać strzał, ale w ostatniej chwili futbolówkę wybił Andre Silva.

2
67'

Przez moment było 2:1 dla Eintrachtu Franfkurt. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niepilnowany Stefan Ilsanker z bliskiej odległości pokonał strzałem głową bramkarza Borussii. Sędzia po analizie VAR jednak anulował gola.

1
3
1
2
2
63'

Podłączył się do akcji Nico Schulz. Strzał lewego obrońcy z ostrego kąta złapał Kevin Trapp.

1
2
63'

Borussia Dortmund - zmiana: schodzi Thorgan Hazard, wchodzi Ansgar Knauff.

Ansgar Knauff #36
60'

Dobra akcja Borussii Dortmund. Nico Schulz do Raphaela Guerreiro, który znalazł się w dobrej pozycji. Strzał Portugalczyka z łatwością wyłapał bramkarz rywali.

58'

Odważna próba Marco Reusa. Jego strzał z woleja poleciał jednak wysoko nad bramką.

1
57'

Dobre dośrodkowanie bardzo aktywnego w dzisiejszym meczu, Filipa Kosticia. Daichi Kamada nie trafił czysto w piłkę i ta poleciała na aut.

55'

Borussia Dortmund - zmiana: schodzi Jude Bellingham, wchodzi Mahmoud Dahoud.

54'

Dośrodkowanie Raphaela Guerreiro zablokowane przez jednego z zawodników gości. Rzut rożny dla Borussii Dortmund.

50'

Dobrą akcję Eintrachtu Frankfurt popsuł Luka Jović. Gdyby Serb dostrzegł swojego rodaka Filipa Kosticia na lewej stronie, ten mógłby się znaleźć w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Ostatecznie Jović podał na prawą strone, jednak piłka została przejęta przez obrońców gospodarzy.

2
48'

Ładna akcja Erika Durma, który przebiegł z piłką kilkanaście dobrych metrów. Niemiec przewrócił się w polu karnym rywali po starciu ze swoim rodakiem Matsem Hummelsem. Sędzia nie dopatrzył się rzutu karnego.