Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

Borussia Dortmund
1
1
86'

Nieudany strzał z dystansu zaliczył Xaver Schlager i grę od własnej bramki wznowi Hitz.

1
1
1
1
2
84'

Niecelnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Thomas Delaney.

79'

Mimo gry w "dziesiątkę" po czerwonej kartce dla Jude'a Bellinghama w 59. minucie, BVB nie pozwala gospodarzom na zbyt wiele.

76'

Nieprzepisowo zagrał Thomas Delaney i będzie rzut wolny dla ekipy z Wolfsburga.

74'

Ridle Baku uderzył mocno, ale niecelnie z około 16 metrów.

2
1
2
1
2
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Paulo Otavio.

VfL Wolfsburg
1
2
1
2
1
72'

Borussia cofnęła się i liczy na wyprowadzenie szybkiej kontry.

2
3
3
2
2
68'

Gol! Strzelił Erling Haaland. Asystował mu Mahmoud Dahoud.

Borussia Dortmund wygrywa już 2:0! Mahmoud Dahoud zaliczył przechwyt przed własnym polem karnym i od razu zagrał długie, prostopadłe podanie do Erlinga Haalanda. Norweg opanował piłkę, popędził z nią na bramkę i pewnym uderzeniem pokonał Koena Casteelsa, kompletując dublet.

7
5
2
1
8
66'
65'

VfL Wolfsburg. Schodzi: Kevin Mbabu. Wchodzi: Bartosz Białek. Tym samym mamy 2 Polaków na boisku.

65'

Nieudana akcja VfL Wolfsburg i futbolówkę do gry wprowadzi Marwin Hitz.

63'

Tabela niemieckiej ekstraklasy:

Tabela zapewniona przez SofaScore LiveScore
1
59'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę za faul i w konsekwencji czerwoną otrzymał Jude Bellingham.

4
58'

Z prawej flanki dośrodkowywał Łukasz Piszczek, a gospodarze wybili piłkę z własnego pola karnego.

2
53'

Manuel Akanji ucierpiał w starciu z rywalem, ale będzie kontynuował grę.

1
52'

W polu karnym Wolfsburga szarżował Marco Reus, lecz został zastopowany i będzie korner dla BVB.

51'

Z mniej więcej 12 metrów huknął Erling Haaland, ale piłkę do boku odbił Koen Casteels.

Czy w tym meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
47'

Wout Weghorst z około 10 metrów uderzył nad poprzeczką przyjezdnych i grę od własnej bramki rozpocznie Marwin Hitz.

1
1
46'

Początek drugiej odsłony spotkania w Wolfsburgu.

45'

Sędzia doliczył 1 minutę.

1
41'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w pierwszej połowie spotkania. Przy piłce znajduje się ekipa z Wolfsburga.

1
39'

Yannick Gerhardt trafił w boczną siatkę z kilku metrów. Gospodarze byli bliscy zdobycia wyrównującej bramki.

37'

Strzały (celne):

VfL Wolfsburg - 6 (1)

Borussia Dortmund - 1 (1)

34'

Jadon Sancho został sfaulowany blisko pola karnego BVB.

1
1
33'

Na boisku sporo walki, ale od pewnego czasu brak składnych, ciekawych akcji z obydwu stron.

30'

Nieudana akcja drużyny w Wolfsburga i Borussia będzie biała rzut z autu w okolicy własnego pola karnego.

28'

Miejscowy zespół spokojnie buduje swój atak pozycyjny.

26'

Groźne dośrodkowanie Łukasza Piszczka z prawej strony pola karnego. Jednakże nikt z jego klubowych kolegów nie doszedł do piłki.

2
23'

Aktualna tabela Bundesligi:

21'

Sprzed pola karnego przymierzył Yannick Gerhardt, ale piłkę pewnie złapał Marwin Hitz.

20'

Dobrze w obronie zagrał Łukasz Piszczek, który zatrzymał groźną kontrę VfL Wolfsburg.

18'

Aktywny na prawym skrzydle jest Łukasz Piszczek, który stara się napędzać akcje ekipy z Dortmundu.

1
Czy w pierwszej połowie meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
1
14'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jude Bellingham.

1
12'

Gol! Strzelił Erling Haaland.

Borussia Dortmund wyszła na prowadzenie 1:0! Fatalnie piłkę do defensywy wycofał Ridle Baku, futbolówkę przejął Erling Haaland i w sytuacji sam na sam pokonał Koena Casteelsa.

8
3
1
4
11'

Niecelnie po dośrodkowaniu z lewej flanki główkował John Anthony Brooks.

10'

Posiadanie piłki:

VfL Wolfsburg - 31 proc.

Borussia Dortmund - 69 proc.

1
8'

Paulo Otavio spudłował w dogodnej sytuacji i piłkę do gry wprowadzi Marwin Hitz.

7'

Faulował Jude Bellingham i tym razem będzie rzut wolny dla gospodarzy.

1
4'

Przyjezdni wznowią grę od rzutu wolnego na własnej połowie boiska.

3'

Próbował dośrodkowywać Łukasz Piszczek, ale został zablokowany i będzie rzut z autu dla BVB.

1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli goście.

1
1
czas Start meczu
14:41

Łukasz Piszczek znalazł się w wyjściowym składzie Borussii Dortmund, zaś Bartosz Białek jest rezerwowym VfL Wolfsburg.

1
Jakie będzie rozstrzygnięcie meczu VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund?
1
13:36

Potyczkę poprowadzi sędzia Tobias Stieler.

13:36

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 31. kolejki Bundesligi VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund. Początek sobotniego starcia zaplanowano na godzinę 15:30.