Alaba w kierunku Lewandowskiego. Piłkę łapie golkiper rywali.

9
14
49
90+2'

Akcja pozycyjna Bayernu Monachium. Dośrodkowanie w pole karne Freiburga. Wybijają futbolówkę piłkarze gospodarzy.

14
9
14
16
54
90+1'

Sędzia doliczył trzy minuty.

73
21
15
12
15
90'

42
88'

Fatalny strzał Vincenzo Grifo z rzutu wolnego.

29
10
4
11
27
87'

Żółtą kartkę otrzymał Alphonso Davies.

19
8
9
12
30
87'

Marc Roca stracił piłkę i po chwili faulował. Rzut wolny dla gospodarzy.

7
3
7
6
38
86'

Kingsley Coman dogrywał w kierunku Roberta Lewandowskiego. Strzał reprezentanta Polski zablokowany.

21
8
7
31
69
85'

Faulowany Joshua Kimmich. Rzut wolny dla Bayernu Monachium.

71
18
10
11
16
84'

Świetnie wyszedł do piłki Robert Lewandowski! Jego strzał głową z bliskiej odległości wybronił golkiper Freiburga.

23
9
15
24
66
81'

Gol! Strzelił Christian Gunter. Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. Gunter przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów i uderzył po długim rogu na bramkę Nuebela. Piłka wpadła do siatki i mamy remis!

81
79'

Mocne uderzenie Yannika Keitela! Strzał Niemca jednak niecelny.

14
6
10
12
25
78'

Fatalne dwie pomyłki Roberta Lewandowskiego! To powinna być 41. bramka w tym sezonie Bundesligi. Polak przegrał pojedynek sam na sam z golkiperem rywali, a chwilę później przy kolejnej okazji, źle trafił w piłkę.

25
25
42
87
163
76'

Chcieli wyjść z kontrą piłkarze Bayernu Monachium. Ostatecznie akcja zakończyła się stratą jednego z zawodników Bawarczyków.

7
10
13
22
45
75'

Dobre ostatnie minuty w wykonaniu gospodarzy. Znów naciera Freiburg.

7
5
9
10
35
73'

Janik Haberer z łatwością minął Jerome'a Boatenga. Zawodnik Freiburga przegrał pojedynek sam na sam z golkiperem Bayernu. Wciąż 1:2 dla Bawarczyków.

22
6
11
6
10
72'
28
14
4
3
11
72'
6
11
10
5
16
72'

SC Freiburg. Schodzi: Lukas Kubler. Wchodzi: Woo-Yeong Jeong.

3
71'

Ależ interwencja Suele! Po błędzie Daviesa, Lucas Holer miał fantastyczną okazję do strzelenia gola. Ostatecznie Suele zablokował jego strzał.

24
8
7
3
10
69'

Dobry strzał głową Janika Haberera, który przeleciał tuż obok słupka bramki Bayernu. Zawodnik Freiburga znajdował się jednak spalonym.

9
16
12
12
13
68'

Fatalne dośrodkowanie Niklasa Suele. Piłkę z łatwością łapie golkiper Freiburga.

1
2
4
10
24
67'

Dobra interwencja Alexandra Nuebela po dośrodkowaniu Christiana Guntera.

17
6
4
4
7
66'

Zły strzał Leroya Sane. Niemiec mógł podawać do Lewandowskiego, który znajdował się niepilnowany na szesnastym metrze.

5
11
113
65'

Spokojnie rozgrywają piłkę na swojej połowie Bawarczycy.

19
9
1
5
8
63'

Podanie w stronę Jonathana Schmida. Dobra interwencja Jerome'a Boatenga.

29
4
3
5
9
62'
8
5
15
5
13
62'
62'
62'

SC Freiburg. Schodzi: Nils Petersen. Wchodzi: Janik Haberer.

Nils Petersen #18
2
3
1
4
7
60'

Pół godziny do końca regulaminowego czasu. Czekamy na drugie trafienie Roberta Lewandowskiego.

101
26
10
7
13
58'

Na minimalnym spalonym Robert Lewandowski.

15
8
20
41
65
57'

Dobrze ustawieni defensorzy gospodarzy wybijają futbolówkę.

1
5
7
8
21
56'

Próbował zagrywać do kolegów z lewej strony Thomas Mueller. Podanie przeciął defensor Freiburga i mamy rzut rożny dla Bayernu.

23
9
6
4
7
55'

SC Freiburg. Schodzi: Ermedin Demirović. Wchodzi: Lucas Holer.

6
53'

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Thomas Mueller. Co się odwlecze to nie uciecze. Po podaniu Thomasa Muellera, Leroy Sane pokonał z kilku metrów bramkarza Freiburga. Tym razem nie ma mowy o spalonym!

128
36
17
7
24
51'

Nie ma jednak bramki! Serge Gnabry strzałem z bliskiej odległości pokonał golkipera rywali. Sędzia przy pomocy VAR anulował gola, ponieważ piłkarz Bawarczyków był na spalonym.

9
9
11
16
44
50'

Sporo szczęścia miał Alexander Nuebel. Wydaje się, że golkiper Bayernu dotknął piłkę rękoma poza swoim polem karnym. Ostatecznie sędzia odgwizdał spalonego jednego z napastników Freiburga.

11
4
5
9
11
48'

Dwa rzuty rożne Bayernu Monachium. Krótkie rozegranie z Leroyem Sane. Niemiec zszedł do środka i oddał mocny strzał. Z łatwością broni jednak Mark Flekken.

2
4
3
8
20
47'

Mocne, płaskie podanie Leroya Sane w kierunku Roberta Lewandowskiego. Kolejna dobra interwencja Philippa Lienharta.

5
3
14
7
17
46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

36
11
3
1
6
45+1'

Strzał Gnabry'ego zablokowany przez Santamarię. Rzut rożny dla Bawarczyków.

29
11
10
9
23
45'

Minutę doliczył arbiter spotkania.

23
5
6
8
19
44'

Sporo zamieszania w polu karnym Freiburga. Złe podanie Kimmicha i piłkę przejęli gospodarze. Faul Alphonso Daviesa.

6
4
11
19
25
42'

Wyjechał z piłką poza boisko Thomas Mueller.

9
7
10
14
42
42'

Dobrze ustawiony Jerome Boateng wybija piłkę.

27
5
9
8
17
40'

Atak pozycyjny Bayernu Monachium. Dośrodkowanie Leroya Sane zbyt czytelne. Z łatwością wyblokował je jeden z defensorów rywali.

2
3
3
10
35
38'

Ależ zmarnowana okazja Leroya Sane. Niemiec wyprzedził ostatniego obrońcę Freiburga i znalazł się w sytuacji sam na sam. Potknął się jednak o własne nogi.

11
30
11
10
50
37'

Kontra Freiburga. Z piłką kilkadziesiąt metrów przebiegł Vincenzo Grifo. Włoch zdecydował się na strzał. Ten został zablokowany przez defensorów Bayernu.

26
10
12
10
16
36'

Kolejny błąd Leroya Sane.

6
6
6
10
38
35'

Atak pozycyjny Bayernu Monachium nieudany. Zgubił piłkę Leroy Sane. Od autu rozpocznie Freiburg.

4
5
9
15
33
34'

Faulowany na połowie rywala Lucas Hernandez.

7
5
7
16
27
33'

Dobre ostatnie minuty w wykonaniu Freiburga. Gospodarze napierają.

1
5
7
9
26
31'

Indywidualna akcja Serge'a Gnabry'ego. Niemiec przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów i oddał strzał z dalekiej odległości ale bardzo niecelny.

8
16
16
16
38
29'

Gol! Strzelił Manuel Gulde. Dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Bawarczyków. Niepilnowany Gulde wyskoczył do piłki i z bliskiej odległości pokonał golkipera Bayernu.

156
28'

Kolejny atak Bayernu Monachium. Dośrodkowanie Leroya Sane w kierunku Roberta Lewandowskiego. Piłkę wybijają zawodnicy gospodarzy.

49
13
19
28
59
26'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Pewnie wykonana jedenastka przez reprezentanta Polski! Lewandowski wyrównał rekord Gerda Muellera!

2469
882
209
63
88
25'

Rzut karny dla Bayernu Monachium!

573
241
64
30
46
24'

Sędzia podbiega do monitora VAR! Thomas Mueller był przytrzymywany w polu karnym Freiburga.

73
34
10
11
21
24'

Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy. Zły strzał Hernandeza i od bramki rozpocznie Mark Flekken.

12
6
7
15
24
23'

Bardzo dobre podanie Roberta Lewandowskiego do Leroya Sane. Niemiec przegrał pojedynek z golkiperem Freiburga.

26
11
9
23
33
21'

Druga śmiała próba Vincenzo Grifo. Strzał piłkarza gospodarzy bardzo niecelny.

18
7
4
6
16
20'

Bardzo dobra okazja Lewandowskiego! Piłka wpadła pod nogi Polaka przed polem karnym rywali. Napastnik Bawarczyków strzelił jednak daleko obok bramki.

15
9
15
33
46
18'

Żółtą kartkę otrzymał Roland Sallai.

45
8
7
5
8
17'

Pojedynek biegowy Rolanda Sallaia i Alphonso Daviesa. Brzydki faul zawodnika Freiburga.

2
2
4
5
28
17'

Zamieszanie w polu karnym Freiburga. Ostatecznie futbolówka wybita przez obrońców gospodarzy.

4
5
8
15
26
16'

Znów interweniuje Lienhart. Rzut rożny dla Bayernu Monachium.

24
8
7
7
11
15'

Stracił piłkę Robert Lewandowski. Freiburg próbował zaskoczyć rywali szybką kontrą. Ostatecznie gospodarze nieco zwolnili. Dośrodkowanie z prawej strony w pole karne Bayernu wybite przez defensorów Bawarczyków.

8
5
5
14
31
13'

Niklas Sule faulowany przy linii bocznej. Od rzutu wolnego rozpocznie Bayern Monachium.

19
9
5
4
14
12'

Dobra interwencja Philippa Lienharta. Łapie piłkę golkiper Freiburga.

6
6
7
10
23
10'

Złe podanie Lucasa Hernandeza. Odbierają piłkę gospodarze.

9
5
6
9
25
10'

Kolejny atak pozycyjny w wykonaniu Bayernu Monachium.

15
6
3
8
11
9'

Sane próbował sam wykończyć akcję. Zawodnik Bayernu oddał mocny strzał, który przeleciał obok prawego słupka.

10
8
6
10
20
8'

Tym razem to Leroy Sane próbował dogrywać do Polaka. Centra Niemca zbyt wysoka.

12
8
5
6
18
7'

Nieudana, miękka wrzutka Davida Alaby w kierunku Roberta Lewandowskiego.

4
4
4
10
27
5'

Z lewej strony próbował przebić się Ermedin Demirović. Defensorzy Bawarczyków musieli namęczyć się, aby odebrać mu piłkę.

5
4
5
4
6
4'

Ciekawa próba Vincenzo Grifo z rzutu wolnego. Jego strzał przeleciał wysoko nad bramką.

8
4
4
5
7
3'

Z szybką kontrą próbowali wyjść zawodnicy gospodarzy. Dobrze do obrony powróciła jednak ekipa Bayernu Monachium.

12
2
4
4
7
1'

Faul Alphonso Daviesa na początku spotkania. Od rzutu wolnego rozpocznie Freiburg.

7
2
5
6
6
15:14

Spotkanie poprowadzi sędzia Florian Badstubner.

8
4
2
1
3
15:14

Polakowi do wyrównania brakuje tylko jednego trafienia! My jednak oczekujemy więcej goli naszego reprezentanta.