Pewny strzał dopiero co wprowadzonego Larsa Bendera!

1
3
89'
88'

A tymczasem dość nieoczekiwanie sędzia podyktował rzut karny dla Bayeru. Can faulował Schicka.

1
3
2
86'

Trochę plażowe tempo w końcówce tego spotkania. Zawodnicy Bayeru najwyraźniej mają już dość tego meczu.

1
3
84'

Gol! Strzelił Erling Haaland.

Koszmarna pomyłka Wendella, który zagrał w poprzek boiska, prosto pod nogi Haalanda. Ten minął bramkarza Bayeru i spokojnie umieścił piłkę w siatce. 3:0!

Borussia Dortmund
13
6
2
1
5
82'

Sancho dynamicznie ruszył środkiem pola, minął trzech rywali, ale uderzył za lekko i ostatecznie został zablokowany.

2
4
79'
78'

Dobra interwencja Haalanda we własnym polu karnym.

1
1
1
78'

Korner dla Bayeru.

1
1
1
1
76'

Piłkarze BVB przygotowali szpaler dla schodzącego z boiska Piszczka. Wzruszający moment dla samego zawodnika, który miał łzy w oczach.

50
7
4
7
2
72'

Haaland kierunkowo przyjął sobie piłkę w polu karnym Bayeru, czym wypracował sobie sytuację strzelecką, ale nieznacznie się pomylił.

2
71'

Borussia spokojnie rozgrywa piłkę na połowie przeciwnika.

2
1
1
2
2
69'

Niebezpieczne uderzenie Bellinghama z narożnika pola karnego, po którym piłka nieznacznie minęła słupek bramki Bayeru.

3
2
2
2
4
69'

Dośrodkowanie Piszczka na dalszy słupek, ale Tah wybija piłkę za linię boczną.

1
1
1
2
1
66'

Bayer 04 Leverkusen. Schodzi: Paulinho. Wchodzi: Emrehan Gedikli.

1
66'
66'

Bellarabi zamarkował strzał, zdecydował się na dośrodkowanie lewą nogą, ale... kolejny raz nie wyszło mu to najlepiej.

2
1
2
1
1
65'

Gray urwał się defensywie Borussii, stanął oko w oko z Burkim, ale strzelił prosto w niego! Doskonała postawa bramkarza BVB.

2
2
1
1
2
64'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, strzelał głową Bender, ale czujnie interweniował przy bliższym słupku Burki.

2
1
2
1
1
63'
63'
3
2
2
1
61'

Pierwsze dziś bardzo nieudane dośrodkowanie Bellarabiego.

61'

Pół godziny do końca meczu. Borussia ma to spotkanie pod kontrolą i nie dopuszcza Bayeru do własnego pola karnego.

1
2
60'

Uderzenie Bellinghama zza pola karnego, jednak piłka przeleciała dobry metr nad poprzeczką.

1
1
57'

A teraz Piszczek dobrze zachował się w defensywie, gdy lekko musnął piłkę zagraną na dalszy słupek, co kompletnie zdezorientowało ustawionego tuż za plecami Polaka Wirtza.

4
2
1
2
56'

Dośrodkowanie Brandta na szesnasty metr, gdzie nabiegał Piszczek, jednak były reprezentant Polski nie zdołał oddać celnego strzału głową.

1
1
3
55'

Kolejna akcja Borussii, ale Bellingham podawał niedokładnie na lewą stronę w kierunku Schulza. Goście są jednak wyraźnie rozbici po utracie drugiego gola.

2
53'

Ostatecznie bramka została uznana.

3
1
2
53'

Sędziowie sprawdzają jeszcze całą sytuację. Możliwy jest minimalny spalony.

1
2
51'

Gol! Strzelił Marco Reus.

Wstrzelenie piłki przez Marco Reusa, nikt nie dotknął po drodze piłki i ta wpadła do bramki obok kompletnie zaskoczonego Hradecky'ego. 2:0 dla Borussii!

11
3
2
2
2
49'

Brandt faulowany nieopodal pola karnego Bayeru. Właściwie praktycznie na linii szesnastego metra. Będzie rzut wolny dla BVB.

1
47'

Goście mieli świetną okazję do kontrataku, byli w sytuacji trzech na jednego, ale prosty błąd popełnił Wirtz i zagrał do... Burkiego.

2
46'

Zaczynamy drugą część spotkania!

14:44

Tymczasem piłkarze wracają na boisko, a to znak, że za moment rozpocznie się druga połowa.

2
14:44

Do przerwy najbardziej zadowolony jest Erling Haaland. Po trafieniu Norwega jest 1:0 dla BVB.

3
2
1
44'

Szansa dla BVB! Haaland zagrał do Reusa, ale ofiarnie rzucił mu się pod nogi Demirbay i zdołał zablokować uderzenie Niemca.

1
1
1
42'

Tym razem z podobnej pozycji strzelał Bellarabi, ale raz jeszcze na posterunku Burki.

1
1
41'

Demirbay pokusił się o uderzenie z siedemnastu metrów, ale trafił w sam środek bramki i nie popełnił błędu Burki.

40'

Raz jeszcze zawodnicy BVB bez problemów poradzili sobie z tym stałym fragmentem gry.

2
2
39'

Bellarabi z kolejnym dośrodkowaniem, ale Akanji wybija piłkę na rzut rożny.

38'

Zablokowane uderzenie Paulinho zza pola karnego.

1
1
1
1
36'

Rośnie przewaga gości z Leverkusen.

1
1
1
35'

Kolejna wyborna akcja gości! Bellarabi z dziecinną łatwością przedarł się w pole karne, zagrał lekko do Paulinho, ale ten nie zdołał pokonać Burkiego!

1
32'

Ależ okazję mieli goście! Bellarabi miał sporo miejsca z prawej strony, próbował natychmiast zagrać wzdłuż pola karnego do Graya, jednak fantastyczną interwencją popisał się Akanji!

2
1
1
31'

Podcięta piłka w kierunku Haalanda, ale podanie było minimalnie za mocne i Norweg nie zdołał opanować futbolówki.

3
30'

Gray oddał bardzo niecelny strzał z dwudziestego metra. Póki co nie jest to spotkanie najwyższych lotów.

27'

Brandt stracił piłkę obok własnego pola karnego i momentalnie goście mieli okazję do zdobycia bramki. Bellarabi uderzył jednak nad poprzeczką.

2
26'

Dośrodkowanie Demirbaya i gospodarze wybili futbolówkę.

1
25'

Kontratak Bayeru, ale zdążył wrócić za akcją Schulz i w ostatniej chwili wybił piłkę na rzut rożny.

1
23'

Sporo niedokładności w szeregach BVB. Gospodarze dwa razy próbowali uruchomić dłuższym podaniem Reusa, ale w obu przypadkach zabrakło centymetrów i Niemiec nie opanował piłki.

1
22'

Bellarabi miał trochę miejsca z prawej strony, zagrał w pole karne, ale nieczysto trafił w piłkę Paulinho.

1
2
20'

Okres przewagi gości w statystyce posiadania piłki, jednak niewiele z tego wynika.

2
18'

Była szansa dla Bayeru, Demirbay zagrał na kilkadziesiąt metrów do niepilnowanego z prawej strony Bellarabiego, ale ten miał problemy z opanowaniem piłki i ostatecznie nic z tego nie wyszło.

4
1
3
15'

Włączył się do akcji ofensywnej Piszczek, ale nie dostał dobrego podania od Reusa. Dobrze zachowała się defensywa Bayeru.

3
1
2
2
13'

Kolejny raz w ofensywie gospodarze. Brandt zagrał prostopadle do Haalanda, ale ten nie miał dobrej pozycji do oddania strzału, więc poszukał wrzutki na dalszy słupek, lecz zagrał minimalnie za mocno i nikt nie zdołał zamknąć tej akcji.

2
12'

W pierwszych minutach zdecydowaną przewagę mają piłkarze Borussii.

2
1
1
11'

Świetnie włączył się do akcji Schulz. Dośrodkowanie na dalszy słupek, utrzymał piłkę w boisku Brandt, próba odegrania do Haalanda, ale nie popełnili w tej sytuacji błędu gospodarze.

2
1
9'

Dośrodkowanie Reusa z rzutu rożnego i dobrze piąstkował Hradecky.

2
1
2
2
8'

Szybka akcja gospodarzy i będzie jeszcze jeden rzut rożny po interwencji Dragovicia.

1
1
1
2
7'

Kolejna akcja Borussii, ale nieczysto trafił w piłkę Haaland i zagrał za plecy Brandta. Zamiast kontrataku, strata piłki.

2
1
1
3
2
5'

Gol! Strzelił Erling Haaland. Asystował mu Reinier Jesus.

Błąd defensywy Bayeru przed własnym polem karnym. Piłkę przechwycił Reinier Jesus, zagrał prostopadle do Haalanda, a ten ze stoickim spokojem otworzył wynik spotkania!

24
8
1
4
7
5'

Sporo niedokładnych zagrań po stronie BVB. Dużo bezpośrednich podań w kierunku Haalanda, ale żadne z nich nie dotarło do adresata.

1
3'

Na razie gra toczy się głównie w środku pola.

1
5
1'

Dośrodkowanie Reusa, ale wybijają piłkę zawodnicy Bayeru.

1
1'

Pierwsza akcja gospodarzy i mamy rzut rożny.