United. Schodzi: Anthony Martial. Wchodzi: Axel Tuanzebe.

Kontra gości, z pola karnego uderzał Martial, bramkarz i udem odbił piłkę.

90+3'

Końcowe sekundy meczu. Jesteśmy na połowie United.

2
90+1'

Groźnie w polu karnym United. James Tarkowski w dobrej sytuacji skiksował. Po chwili dwóch zawodników zderzyło się głowami. Przerwa w grze.

1
2
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
1
1
1
1
89'
ZMIANA

United. Schodzi: Bruno Fernandes. Wchodzi: Scott McTominay.

88'

Uderzał Vydra, ale źle. Bardzo niecelny strzał rezerwowego.

1
87'

W końcu groźniej pod bramką de Gei, strzał Vydry, piłka odbiła się od obrońcy i trafiła w boczną siatkę.

86'

Chaotyczna próba ataku miejscowych. Sędzia przerwał grę dopatrując się spalonego.

1
1
1
1
1
84'

Vydra w polu karnym United. Jednak rezerwowy nie był w stanie oddać strzału.

1
1
1
1
2
82'

Martial w polu karnym już składał się do uderzenia. W ostatnim momencie został zablokowany.

1
2
2
1
1
80'
ZMIANA

Burnley FC. Schodzi: Chris Wood. Wchodzi: Matej Vydra.

80'
ZMIANA

United. Schodzi: Marcus Rashford. Wchodzi: Mason Greenwood.

77'

Manchester United po przejęciu piłki szanuje je, długo rozgrywa swoją akcję.

3
3
74'

Gospodarze starają się atakować, jednak nie potrafią stworzyć zagrożenia pod bramką United.

1
1
1
71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Paul Pogba. Asystował mu Marcus Rashford. Zagranie na lewo do Rashforda, ten podał na szesnasty metr. Do piłki doszedł Pogba i uderzył z woleja. Futbolówka po drodze odbiła się jeszcze od obrońcy i myląc Pope'a wpadła do bramki. 0:1!

Manchester United
20
11
2
2
3
70'

Minuty płyną, piłkarze Manchesteru United biją głową w mur. Zdołają złamać defensywę Burnley?

2
3
2
1
1
67'

Cavani uderzał w dużym tłoku z ok. ośmiu metrów. Pomylił się o dwa metry.

2
65'
ZMIANA
62'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ashley Westwood.

1
2
2
60'

Dwa kwadranse do końca. W ataku goście, gospodarze czekają na swoją jedną, jedyną okazję na zadanie ciosu.

2
1
komentarz

57'

Wymiana podań na przedpolu bramki Burnley. Pogba był jednak na spalonym.

1
1
55'

Cały czas przy piłce utrzymują się piłkarze Manchesteru United, na teraz lidera Premier League.

2
52'

Martial na szósty metr do Cavaniego. Urugwajczyk w decydującym momencie skiksował!

1
1
1
49'

Mogło być groźnie pod bramką miejscowych. Dobrze zachowali się obrońcy Burnley.

48'

Od początku 2. połowy w ataku piłkarze United. Czekamy na pierwsze okazje po zmianie stron.

1
46'

Wracamy do gry!

20:50

45+3'

Żółtą kartkę otrzymał Bruno Fernandes.

1
45'

45'

Pod poprzeczkę uderzył Martial, Pope końcami palców wybił piłkę na rzut rożny!

1
2
44'

W ataku Manchester United. Goście jednak nie potrafią poważniej zagrozić piłkarzom Burnley.

1
2
41'

Zbliżamy się do przerwy. Wiele wskazuje na to, że na gole musimy poczekać do 2. połowy.

2
1
38'

Z pola karnego uderzał Cavani. Piłkę twarzą zablokował obrońca.

1
1
36'

Maguire głową do bramki. Gola jednak nie ma, sędzia uznał, że obrońca faulował. Wciąż 0:0.

5
33'

Tymczasem na boisku z rzutu wolnego dogrywał Brady, piłka minęła słupek.

33'

Maciej Skorża ze swojego domowego fotela wręcz krzyczy: TO JEST CZERWONA KARTKA! Trener jest już w drodze do Anglii!

4
32'

Żółtą kartkę otrzymał Luke Shaw. Zaskakująca decyzja sędziego.

1
1
31'

Kartka dla gracza gospodarzy anulowana.

20:50

30'

Sędzia sam biegnie do monitora. Ktoś z boiska raczej zejdzie. Tylko kto? Zawodnik gospodarzy czy gości? Niezbyt często spotykana sytuacja.

29'

Sprawdzamy czy... z boiska nie powinien wylecieć Shaw!

1
1
1
5
28'

Jeszcze czekamy na decyzję VAR-u. Chwilę wcześniej ostro było przed polem karnym United.

1
1
27'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Robbie Brady. Sędzia mógł nawet wyrzucić zawodnika gospodarzy z boiska, Cavani wychodził na czystą pozycję.

2
1
25'

Mierzony strzał Martiala, piłka poszybowała pół metra ponad bramką.

1
1
2
1
1
23'

Cavani po raz kolejny podpadł sędziemu. Ten rozmawiał ponownie z Harrym Maguirem, kapitanem gości.

1
23'

Po dograniu z kornera piłkę wybili goście, sędzia dodatkowo przerwał grę. Rozpocznie David de Gea.

22'

Gracze Burnley wysoko zaatakowali piłkarzy United i odzyskali piłkę. Po chwili Wood uderzał z pola karnego, piłkę zablokował obrońca. Będzie rzut rożny.

1
2
20'

Martial uderzał przewrotką z pola karnego, trafił jednak w plecy rywala.

1
1
2
17'

W końcu strzał United. Po składnej akcji z pola karnego wprost w bramkarza uderzył Bruno Fernandes.

3
3
2
16'

Bruno Fernandes dośrodkował z rzutu wolnego, Harry Maguire do piłki nie doszedł. Po chwili kolejna wrzutka, ale ponownie nikt nie zamknął akcji.

1
2
1
13'

Cavani symulował faul. Arbiter ostrzegł zawodnika United, aby gra fair. Słowa powtórzył w rozmowie z Harrym Maguirem.

10'

Cały czas obserwujemy dość nieśmiałe próby ataku. Na razie aktywniejsi w ofensywie są gospodarze.

1
1
1
7'

Groźnie pod bramką United. Zabrakło Barnesowi miejsca, aby uderzyć. Po chwili sędzia odgwizdał faul w ataku.

1
1
2
6'

Cały czas niewiele emocji. Sporo walki w środku pola. Brakuje uderzeń, spięć i bramek.

1
1
3'

Przy piłce goście, ale piłkarze United nie kwapią się do ataku.

1
2
1'

Pierwszy strzał w meczu. Z woleja z pola karnego ponad bramką uderzył Brady.