Premier League: 7. kolejka
01 lis 2020 13:00
90+7'

Gol! Strzelił Jack Grealish. Sprzed pola karnego uderzył Grealish, McCarthy zachował się tragicznie, misiek nawet się nie rzucił. 3:4!

8
5
1
2
90+5'

Starał się szarżować Armstrong, w ostatniej chwili zatrzymał go obrońca.

1
1
90+3'

Gol! Strzelił Ollie Watkins. Pewny strzał Watkinsa, trochę na otarcie łez. 2:4!

Ollie Watkins #11
Aston Villa
4
4
1
3
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Ibrahima Diallo.

Ibrahima Diallo #27
Southampton FC
1
1
1
90+2'

Rzut karny dla Aston Villi! Faulował Diallo.

2
1
2
90+1'

I znowu McCarthy uratował Southampton!

1
90'

Sędzia doliczył 6 minut.

90'

Z dystansu uderzał Douglas Luiz, McCarthy pewnie obronił.

87'

Jeszcze szukają nadziei na zmniejszenie rozmiarów porażki gospodarze.

85'

Southampton FC. Schodzi: Danny Ings. Wchodzi: Shane Long.

82'

Ucierpiał Ings, kolejna przerwa w meczu.

1
79'

Southampton FC. Schodzi: Ryan Bertrand. Wchodzi: Ibrahima Diallo.

1
78'

Przerwa w grze, na murawie leży jeden z graczy gości, a piłkarze w wolnej chwili uzupełniają płyny.

76'

Kolejna próba Trezegueta, po raz kolejny McCarthy na posterunku!

1
1
1
74'

Strzelał Barkley, piłka poszybowała dwa metry ponad bramką gości.

2
1
73'

Do siatki Ings, ale gola nie ma. Sędzia dostrzegł spalonego.

1
69'

Trezeguet uderzał z narożnika pola bramkowego. W ostatnim momencie zablokował go obrońca!

1
1
67'

Aston Villa. Schodzi: Matty Cash. Wchodzi: Ahmed El Mohamady.

Ahmed El Mohamady #27
65'

Aston Villa poczuła, że coś jeszcze może zdziałać w meczu. Gospodarze w ataku.

62'

Gol! Strzelił Tyrone Mings. Asystował mu Jack Grealish. Kombinacyjnie rozegrali stały fragment gry gospodarze. W końcowej fazie Grealish dograł wprost na głowę Mingsa, a ten trafił na 1:4.

7
4
1
1
2
komentarz

58'

Gol! Strzelił Danny Ings. Cóż za gol! Kontra gości, zagranie na osiemnasty metr do Ingsa, a ten huknął po poprzeczkę, w samo okienko. 0:4!

7
4
2
2
3
56'

Pierwsza groźna akcja gości po przerwie. Strzelał Armstrong. Piłka minęła słupek o centymetry!

1
55'

Cały czas w ataku Aston Villa. Southampton po dwóch błędach w defensywie ponownie zachowuje czujność.

1
1
52'

I ponownie McCarthy, golkiper zdołał sparować strzał głową Grealisha!

3
2
1
2
1
52'

Jack Grealish na głowę Trezegeut, uderzenie zdołał odbić bramkarz!

3
2
1
49'

Gra toczy się na połowie gości. Jednak piłkarze Aston Villi nie potrafią zagrozić Świętym.

2
2
3
1
1
46'

Wracamy do gry po przerwie.

3
2
1
1
1
46'
komentarz

45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

45'

Gol! Strzelił James Ward-Prowse. Kolejny rzut wolny dla gości. Ward-Prowse uderzył po raz kolejny kapitalnie. Tym razem z 17 metrów, tuż nad murem, przy słupku do siatki. 0:3!

5
4
1
1
1
43'

Żółtą kartkę otrzymał Matty Cash. Kartka za zagranie ręką. To była akcja ratunkowa, dlaczego sędzia nie wyrzucił obrońcy z boiska?

Aston Villa
41'

Goście mają mecz pod kontrolą. Aston Villa nie potrafi poważniej zagrozić Świętym.

1
1
1
1
1
38'

Po rzucie rożnym niebezpiecznie zrobiło się pod bramką gości. Jednak sędzia dopatrzył się spalonego i przerwał grę.

36'

Sytuacja Aston Villi zaczyna się robić trudna. Gospodarze atakują, ale Southampton pewny siebie spokojnie rozbija próby miejscowych.

33'

Gol! Strzelił James Ward-Prowse. Kapitalnie z rzutu wolnego z ok. 22 metrów uderzył Ward-Prowse. Mocny strzał nad murem, Martinez nie miał szans. 0:2!