Newcastle United
88'
ZMIANA
86'

Ostatnie minuty spotkania i po raz pierwszy tak mocno zapachniało golem Newcastle United. Joelinton główkował w bramkę Southampton FC po dośrodkowaniu z lewego skrzydła, a Alex McCarthy dał swoją paradą do zrozumienia, że przez blisko półtorej godziny nie stracił koncentracji.

1
1
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Stuart Armstrong.

To są żarty, co robi Newcastle United w tym meczu. Nowa kaseta piłkarskich jaj jest przygotowywana w trakcie tego spotkania. Southampton FC wykorzystało komedię pomyłek w obronie przyjezdnych i po uderzeniu Stuarta Armstronga na 2:0 ma w kieszeni komplet punktów.

Southampton FC
4
3
1
1
79'
ZMIANA
76'

Nie ma rzutu karnego.

75'

Kwadrans do końca podstawowego czasu i ciekawe, czy gospodarze zapłacą wysoką cenę za zmarnowanie całkiem licznych sytuacji podbramkowych. Jamal Lascelles zatrzymał wślizgiem we własnym polu karnym składającego się do uderzenia Theo Walcotta. Być może będzie z tego jedenastka!

2
1
1
74'
ZMIANA
71'

Jacob Murphy miał możliwość doprowadzenia do remisu uderzeniem z rzutu wolnego. Defensor przyjezdnych trafił w rosłego Jannicka Vestergaarda ustawionego w murze. Alex McCarthy ponownie nie musiał interweniować, ponieważ został wyręczony przez swojego defensora.

69'

Newcastle United agresywniej i szybciej niż przez prawie całe spotkanie. Po wysokim odebraniu futbolówki przyjezdni mieli możliwość stworzenia sytuacji podbramkowej. Przeszkodził w tym Jan Bednarek, który wygrał konfrontację w powietrzu z Callumem Wilsonem.

2
2
1
2
1
65'

Jan Bednarek miał dwie szansę na strzelenie gola!

1
1
1
1
1
63'

Jan Bednarek ma ewidentnie chęć na strzelenie w tym meczu gola! Po dośrodkowaniu Jamesa Warda-Prowse'a ponownie skierował piłkę w lustro bramki, jednak tym razem na ucieszenie się z trafienia reprezentanta Polski nie pozwolił Karl Darlow.

2
1
59'

Newcastle United po przerwie jest jeszcze gorzej dysponowane niż w pierwszej połowie. Przyjezdni mają ogromne szczęście, że pozostają w kontakcie z przeciwnikiem i mogą teoretycznie dzięki jednemu skutecznemu atakowi zapunktować na St Mary's Stadium.

1
55'

Stuart Armstrong na spalonym, dlatego nawet gdyby pokonał w sytuacji sam na sam Karla Darlowa, nie byłoby możliwości uznania tego gola. Southampton FC rozpoczęło drugą połowę z mocnym postanowieniem podwojenia swojego prowadzenia.

51'

Po rzucie rożnym cała seria kolejnych sytuacji podbramkowych Southampton FC. Aż trzy uderzenia. Jedno z nich Jana Bednarka zostało poskromione przez Jamala Lascellesa w pobliżu linii bramkowej. Nie minęło dużo czasu i futbolówka po uderzeniu z dystansu Oriola Romeu została strącona końcami palców przez Karla Darlowa na poprzeczkę!

49'

Theo Walcott asystował przy golu Che Adamsa, a później szuka swojego trafienia. Po potężnym strzale tego zawodnika zza pola karnego piłka odbiła się rykoszetem i nie poleciała w lustro bramki złapanego na wykroku Karla Darlowa. Tylko korner dla Southampton.

1
1
48'

Newcastle United w posiadaniu futbolówki i krąży ona między obrońcami oraz pomocnikami. Przyjezdni szukają sposobu na przetransportowanie jej w pobliże bramki Southampton FC, jednak nie jest to takie proste zadanie.

1
1
1
1
46'

Rozpoczęła się druga połowa pojedynku. Jeżeli będzie ona wyglądać podobnie jak pierwsza, to komplet punktów zdobędzie Southampton FC. Newcastle United zamierza jednak nadać rumieńce swoim poczynaniom ofensywnym.