Premier League: 9. kolejka
23 lis 2020 21:00
90+2'

Tutaj już chyba nic się nie wydarzy. Piłkarze nie kwapią się do ataku. Gra toczy się w środku pola.

90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

2
2
2
2
3
90'

Southampton FC. Schodzi: Stuart Armstrong. Wchodzi: Ibrahima Diallo.

wchodzi Wchodzi
Ibrahima Diallo #27
schodzi Schodzi
1
87'

Gra przeniosła się w okolice środka pola. Cały czas jednak aktywniejsi są gospodarze.

2
2
2
1
3
85'

Wolverhampton. Schodzi: Daniel Podence. Wchodzi: Vitinha.

Vitinha #20
84'

Groźniejsi w końcówce są gospodarze. Święci bronią się coraz głębiej.

82'

Akcja za akcję, ale wszystko najczęściej kończy się przed polem karnym. Czy w meczu padną jeszcze gole?

1
79'
2
2
2
2
4
78'

Jimenez głową do bramki, ale wcześniej był na spalonym i wciąż mamy 1:1.

77'

Ożywili się piłkarze obu drużyn. Zapowiada się ciekawa końcówka.

1
75'

Gol! Strzelił Pedro Neto. A jednak mamy remis! Mocny strzał Jimeneza wylądował na słupku, poprawka Neto znalazła się w bramce. 1:1!

Wolverhampton Wanderers
1
1
3
74'

W zamieszaniu do piłki dopadł Max Kilman, strzał z ok. 10 metrów poszybował kilka pięter ponad bramką.

1
71'

I już pokazał się Neto. Strzał z pola karnego został w ostatnim momencie zablokowany!

70'

Wolverhampton. Schodzi: Ruben Neves. Wchodzi: Pedro Neto.

1
1
1
1
1
68'

Piłkarze Świętych spokojnie rozgrywają swoje akcje. Gospodarze nie potrafią im zagrozić.

2
65'

Theo Walcott sam na sam z bramkarzem, strzał obok rąk golkipera, ale piłka minęła słupek!

3
1
1
2
1
64'

Atakują piłkarze Wilków, jednak mają problemy z przedostaniem się w okolice pola karnego.

61'

Dwa kwadranse pozostały gospodarzom na doprowadzenie do remisu. Przed momentem dośrodkowanie z prawej strony pewnie wyłapał McCarthy.

1
1
1
58'

Gol! Strzelił Theo Walcott. Asystował mu Che Adams. Rozmontowali obronę Wilków Święci. Adams dwukrotnie starał się dogrywać, udało się za drugim razem. Do piłki dopadł Walcott i z kilku metrów trafił do pustej bramki. 0:1!

Southampton FC
8
7
56'

Gra toczy się w środku pola. Zespoły więcej uwagi poświęcają defensywie.

1
1
53'

Głową uderzał z sześciu metrów Jimenez, ale źle trafił w piłkę i ta poleciała do boku.

1
52'

Daniel Podence wpadł z piłką w pole karne, mocny strzał na rzut rożny odbił bramkarz!

51'

Szukają premierowego trafienia gospodarze. Święci na razie więcej uwagi poświęcają defensywie.

48'

Spokojny początek 2. połowy, optyczna przewaga należy do Wilków.

46'

Wracamy do gry!

2
2
45+2'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adama Traore.

45'

Sędzia doliczył minutę.

44'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ruben Neves.

42'

Gra przerwana. Na wyraźnym spalonym złapany Theo Walcott.

39'

Dogranie w pole karne Wilków, dobrze obrona gospodarzy. Tymczasem powoli zbliżamy się do przerwy. Do szczęścia brakuje nam tylko goli.

1
36'

Z rzutu wolnego dośrodkował Moutinho, głową uderzał Podence, McCarthy po raz kolejny kapitalnie w bramce!

1
34'

Cały czas obserwujemy otwarte spotkanie. Nikt nie zamierza się bronić, akcja za akcję.

2
31'

Adams prostopadle do Armstronga, ten natychmiast uderzył z ok. 14 metrów, ale tuż obok słupka! Bramkarz nawet się nie rzucił.

1
30'

Odpowiedź Wilków, sprzed pola karnego uderzył Traore. Piłka odbiła się jeszcze od Romeu, ale McCarthy pewnie ją złapał.

29'

Moussa Djenepo był z piłką już w okolicach pola bramkowego. Dogrania wzdłuż bramki nie miał jednak kto zamknąć.

1
26'

Rzut wolny dla gospodarzy. Dośrodkowanie z prawej strony, ale piłkę wybili obrońcy.

24'

Zamieszanie w polu karnym Wilków, ręką zagrał Semedo, ale arbiter nakazał grać dalej.

1
21'

Indywidualna akcja Adamsa. Napastnika tuż przed polem karnym zablokował obrońca.

18'

Od początku sporo się dzieje w meczu. Bramki są kwestią czasu.

1
15'

Theo Walcott doszedł do uderzenia z pola karnego. Płaski strzał zdołał na raty złapać bramkarz.

1
1
12'

Spadło tempo akcji. Utrzymuje się przewaga gości.

9'

Uwidoczniła się przewaga gości. Southampton szuka premierowego gola.

6'

Powinno być 1:0! Strzał Semedo, a po chwili poprawka Dendonckera. McCarthy uratował Świętych!

3'

Groźnie pod bramką gospodarzy, zabrakło jednak uderzenia.