Wciąż gramy, w ataku Aston Villa. Do końca już tylko sekundy.

2
1
4
90+4'

To jest chore i to bardzo. Wciąż 2:1, ale w takich sytuacjach gole powinno się uznawać.

6
7
2
4
3
90+1'

Pomiary są tragicznie śmiesznie, wiele wskazuje na to, że gola nie będzie.

3
1
1
90+1'

Watkins z bliska do bramki, ale czy nie ze spalonego? Czekamy na pomiary VAR. 2:2 czy jednak wciąż 2:1?

1
1
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

1
1
1
3
1
89'

Strzał Traore, piłka w rękach Fabiańskiego. Coraz bliżej trzech punktów West Ham.

2
88'

Aston Villa. Schodzi: Matty Cash. Wchodzi: Ahmed El Mohamady.

wchodzi Wchodzi
Ahmed El Mohamady #27
schodzi Schodzi
87'

Sprzed pola karnego uderzał Grealish. Piłka po nodze obrońcy wyszła na rzut rożny.

84'

Kolejne niewielkie zamieszanie pod bramką Fabiańskiego. Polak zachował czujność i piłkę złapał.

81'

Cały czas przeważają przyjezdni. West Ham już nawet nie stara się przekraczać połowy.

79'
77'

West Ham na własnej połowie. W ataku Aston Villa. Gospodarze sami się proszą o problemy.

1
74'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Ollie Watkins! Mocny strzał Watkinsa, Fabiański w przeciwnym rogu, ale piłka odbiła się od poprzeczki!

Ollie Watkins #11
Aston Villa
11
7
1
1
74'

Aston Villa. Schodzi: Trezeguet. Wchodzi: Anwar El Ghazi.

73'

Trezeguet ma całą twarz we krwi i pokazuje trenerowi palcem, że wszystko jest OK. Terry Butcher też dawał radę, ale to były inne czasy. Teraz z gąbką w ręce nie można grać.

1
72'

Padając na murawę Trezeguet rozbił głowę. Pojawiła się krew.

71'

Rzut karny dla Aston Villi! Faulował Rice. Zawodnik gospodarzy za koszulkę złapał Trezeguet.

1
1
2
1
70'

Po dośrodkowaniu kolejny raz uderzał Watkins. Strzał głową poszybował ponad bramką.

67'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Matty Cash.

Aston Villa
1
66'

Ezri Konsa płaso uderzył z ok. 16 metrów. Fabiański błędu nie popełnił.

1
1
1
1
1
63'

Trezeguet uderzał z trzech metrów, Fabiański odbił piłkę! Powinien być remis!

11
3
1
62'

Odpowiedź West Hamu, Fornals wstrzelił piłkę w okolice trzeciego metra. Obrońca wybił futbolówkę na rzut rożny.

61'

Małe zamieszanie w polu karnym Fabiańskiego. Zabrakło jednak strzału, a w końcu Soucek wybił piłkę.

1
58'

Piłkarze obydwu drużyn starają się wzajemnie wysoko atakować. Raz jesteśmy pod jedną bramką, a raz pod drugą. Brakuje jednak uderzeń.

55'

Zamieszanie w polu karnym gości, Haller jednak faulował i sędzia grę przerwał.

53'

Żółtą kartkę otrzymał Pablo Fornals.

West Ham United
52'

Przerwa w grze. Sędzia za moment będzie temperował zapędy piłkarzy.

49'

A teraz gra przerwana. Na spalonym znalazł się Grealish.

48'

Mogli odpowiedzieć goście. Z pola karnego płaskim strzałem akcję finalizował Niall McGinn, trafił jednak w nogi obrońcy.

46'

Gol! Strzelił Jarrod Bowen. Asystował mu Said Benrahma. Ależ szybko poszło! Rozmontowali obronę gości gracze Młotów. Benrahma dośrodkował, a Bowen uderzeniem głową z ok. sześciu metrów przelobował bramkarza. 2:1!

6
46'

Wracamy do meczu po przerwie!

1
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
1
45'

Bowen uderzył sprzed pola karnego. Piłka po nodze obrońcy wyszła na rzut rożny.

1
43'

Conor Hourihane uderzył z rzutu wolnego lewą nogą, ale piłka otarła się o boczną siatkę.

1
1
1
1
1
40'

Cały czas więcej z gry mają goście. West Ham ma problemy z wyjściem z połowy.

37'

W końcu coś się podziało. Watkins uderzył z pięciu metrów, jednak tuż obok słupka!

1
1
1
1
1
37'

Z boiska zaczęło wiać nudą. Atak pozycyjny Aston Villi, ale niewiele z niego wynika.

34'

Gospodarze dobrze zaczęli, później jednak coraz więcej do powiedzenia miała Aston Villa. Wciąż więcej z gry mają goście.

1
31'

Szczęścia poszukał Coufal. Strzał sprzed pola karnego poszybował wysoko ponad bramką.

28'

Akcja West Hamu, sędzia dopatrzył się jednak faulu w ataku i grę przerwał.

1
25'

Gol! Strzelił Jack Grealish. Fabiański bez szans. Sprzed pola karnego mocno uderzył Grealish, tor lotu piłki zmienił jeszcze Ogbonna. Bramkarz nie był w stanie sięgnąć piłki. 1:1!

7
6
22'

Conor Hourihane uderzył obok muru, ale Fabiański zachował się kapitalnie w bramce wybijając piłkę na rzut rożny!

3
1
21'

Będzie rzut wolny dla gości z ok. 19 metrów. Może być bardzo groźnie!

1
19'

Po dośrodkowaniu Ezri Konsa głową uderzył pół metra ponad poprzeczką!

1
18'

Trezeguet płasko uderzył z pola karnego. Piłka otarła się o nogę obrońcy i wyszła na rzut rożny.

17'

Aston Villa w końcu pod polem karnym Fabiańskiego. Matty Cash zagrywa jednak zbyt mocno i Polak wznowi za moment grę.

1
14'

Goście w końcu na dłużej przejęli piłkę. Jednak cały czas rozgrywają ją w okolicach środka pola.

2
11'

Cały czas więcej do powiedzenia w meczu mają Młoty. Aston Villa ma problemy z wyjściem z własnej połowy.

2
1
8'

Akcja Aston Villi przerwana. Na spalonym Watkins.

1
1
5'

West Ham prowadzi i cały czas atakuje. Źle w mecz weszli goście.

2'

Gol! Strzelił Angelo Ogbonna. Asystował mu Jarrod Bowen. West Ham na prowadzeniu! Bowen z rzutu rożnego na piąty metr, a Ogbonna głową pokonał bramkarza. 1:0!

7
4
2'

Uderzał z pola karnego Soucek, strzał zablokował obrońca. Sędzia uznał, że wszystko odbyło się zgodnie z przepisami.