Atakują gospodarze, jednak grają coraz bardziej nerwowo.

84'

Z pola karnego tuż obok słupka uderzył Neal Maupay!

5
81'

Gol! Strzelił Danny Ings. Pewny strzał Ingsa i goście prowadzą 2:1! Niesmak po decyzji VAR-u pozostaje.

Southampton FC
4
1
80'

Żółtą kartkę za dyskusje otrzymał Pascal Gross. Gospodarze są wściekli na sędziego.

1
1
79'

Rzut karny dla Świętych! March sfaulował Walker-Petersa.

4
1
78'

Mamy analizę VAR. Sędziowie sprawdzają czy gościom należał się rzut karny.

1
77'

Cały czas aktywniejsi się w ofensywie Święci. Brighton już chyba nie ma siły atakować.

1
74'

Redmond doszedł do piłki siedem metrów przed bramką, strzał z woleja poszybował ponad poprzeczką.

1
72'

Brighton ponownie na własnej połowie. W ataku Święci.

1
2
1
68'

March uderzał z pola karnego, jednak poślizgnął się i strzelił obok słupka.

66'

Kontra Brighton, gospodarze musieli wycofać piłkę na szesnasty metr. Nadbiegający Gross uderzył jednak wysoko ponad bramką.

1
63'

Do dośrodkowania doszedł Ings, strzał głową poszybował wprost w ręce bramkarza.

62'

Uaktywnili się goście. Brighton w coraz większych opałach.

1
59'

Pięknie przymierzył sprzed pola karnego Theo Walcott, tuż obok słupka!

3
56'

Żółtą kartkę otrzymał Lewis Dunk.

2
56'

W ataku Brighton, piłkarze Southampton przed własnym polem karnym.

1
53'

McCarthy czujnie w bramce, jednak gola i tak by nie było. Sędzia już sygnalizował spalonego.

52'

Ostro Welbecka potraktował Bednarek. Sędzia uznał, że to rywal faulował.

1
50'

Mocne tempo po przerwie, to niemal kopia tego, co obserwowaliśmy w 1. połowie.

48'

Rzut wolny dla gospodarzy, po dośrodkowaniu sędzia dopatrzył się spalonego.

47'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Oriol Romeu.

46'
46'

Wracamy do gry!

1
45'

Sędzia doliczył minutę.

2
3
1
45'

Gol! Strzelił Jannik Vestergaard. Asystował mu James Ward-Prowse. Ależ to proste! Ward-Prowse dośrodkował z rzutu rożnego na jedenasty metr, tam wyskoczył do piłki Vestergaard i głową uderzył nie do obrony. 1:1!

7
5
2
1
1
44'

Mogło być groźnie pod bramką miejscowych. Piłka była już w polu karnym, dogranie zostało jednak przyblokowane.

1
42'

Nie klei się gra gościom. Gracze Brighton bez większych problemów rozbijają próby Świętych.

40'

Z pola karnego uderzał Theo Walcott, piłka poleciała jednak wyraźnie obok bramki.

38'

Goście starają się atakować, ale nie potrafią przedostać się z piłką w pole karne Brighton.

2
35'

Ward-Prowse dośrodkował z rzutu rożnego, bramkarz zdołał wypiąstkować piłkę z przedpola.

1
2
1
32'

Mocny strzał z woleja z ok. 11 metrów oddał Gross, piłka poszybowała ponad bramką.

31'

Korner dla gospodarzy, uderzał March, dobrze zachował się bramkarz.

1
29'

Rzut wolny dla Świętych. Do dośrodkowania z prawej strony nikt jednak nie doszedł.

26'

Gol! Strzelił Pascal Gross. Strzał Grossa na dwa tempa, bramkarz zmylony, a piłka w bramce. 1:0!

2
1
2
1
2
25'

Rzut karny dla Brighton! Ręką we własnym polu karnym zagrał James Ward-Prowse!

2
1
1
3
23'

Cały czas sporo walki w środku pola. Piłkarze od dłuższego czasu nie potrafi stworzyć zagrożenia pod bramką rywala.

20'

Dogranie z rogu, piłkę cztery metrów przed bramką wybił obrońca. Kolejny korner, po którym zagrożenia jednak już nie było.

1
17'

Gra przeniosła się na połowę gospodarzy. Spadło tempo rozgrywania akcji.

1
1
14'

Niebezpiecznie w polu karnym Brighton. Sytuację wyjaśnił bramkarz.

13'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Moussa Djenepo.

1
12'

Zagranie z rzutu wolnego na dziesiąty metr. Do piłki doszedł Dunk, ale ponad poprzeczką.

9'

Dobry początek, piłkarze są aktywni, szukają gola.

6'

Walcott uderzył sprzed pola karnego, jednak wysoko ponad bramką. Wcześniej był spalony.

6'

Świetnie w defensywie zachował się Bednarek. Gospodarze wyszli 2 na 1. Polak kapitalnie zablokował dogranie. A do bramki brakowało już tylko ok. 6 metrów!

2
3
4'

Danny Welbeck po kontrze uderzył z ok. 11 metrów. Napastnik jednak źle przyłożyło nogę i strzelił tam, gdzie stał bramkarz.

1
3'

Dejenepo przedostał się z piłką w pole karne. Ze strzału wyszło dogranie, ale nikt futbolówki do siatki nie wbił.