Wrócił Haller i wyekspediował piłkę daleko od pola karnego.

2
2
90+2'

Raphinha z rzutu wolnego w pole karne, głową wybija Soucek. Jeszcze rzut rożny mają Pawie.

2
1
2
90+1'

Ayling centruje na 5. metr, tam główkuje Rodrigo, ale... znów prosto w Fabiańskiego. Lecz i tak była to najlepsza okazja gospodarzy w drugiej połowie.

1
1
2
90'

Cztery minuty dłużej pogramy dziś w Leeds.

89'

Im dziś strzelać nie kazano...

2
88'

Ogbonna do Balbueny, główka tego drugiego i... słupek!

1
2
1
87'

Sebastien Haller miał doskonałą okazję na zamknięcie tego meczu strzałem przewrotką, ale i tu świetnie broni Meslier! A kto wie, czy tam nie było spalonego...

1
3
85'
ZMIANA
84'
ZMIANA
82'

Rzucili się do odrabiania strat gospodarze, ale będzie im bardzo trudno.

80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Angelo Ogbonna. Asystował mu Aaron Cresswell.

W końcu doczekali się piłkarze Davida Moyesa! Dośrodkowanie Cresswella z rzutu wolnego, w górę wyskakuje Ogbonna, o którym Liam Cooper chyba zapomniał i jest 2:1 dla gości z Londynu!

7
7
1
1
79'

Rodrigo zaprezentował prostopadłe podanie, ale Roberts się nie zorientował.

1
78'

Raphinha i Dallas czujnie na lewej stronie. Nie ma miejsca Benrahma na to, by ruszyć z piłką.

77'

Mocny strzał głowa Balbueny odbija Meslier! Znakomita interwencja bramkarza gospodarzy!

76'

Kolejny rzut wolny dla West Ham United. Benrahma faulowany 30 metrów od bramki

1
75'

Rice do Fornalsa, ten oddał wślizgostrzał i... piłka tylko pomiziała słupek bramki Leeds od zewnętrznej strony.

74'
ZMIANA

Leeds United. Schodzi: Patrick Bamford. Wchodzi: Tyler Roberts.

1
74'

Szczęścia spróbował Jarrod Bowen, miękki strzał, lecz w boczną siatkę gracza WHU.

1
1
1
1
1
72'

No nie jest to chyba dzień Sebastiena Hallera.

70'

Rzut rożny dla Leeds, piłka trafia przed pole karne do Klicha. Mocny strzał Polaka, ale niecelny.

69'

Helder Costa strzela z dystansu mocno, ale nie w światło bramki. Ale na wszelki wypadek interweniował Fabiański.

68'

Bardzo ładnie leciała piłka po strzale Benrahmy. Coraz bliżej skrzydłowy West Hamu celu...

1
67'

Raphinha 1 na 1 z Cresswellem i pojedynek ten wygrywa obrońca West Ham United.

1
66'

Ciągle szuka Said Benrahma okazji do strzału. Nawet, gdy ją znajduje, na drodze stoi piłkarz Leeds United lub celność tego strzału.

65'

Said Benrahma uderza, ale obok bramki.

1
2
64'

Jest faul w okolicach narożnika pola karnego Leeds. Szansa dla Młotów.

63'

Indywidualnie próbował rozwiązać akcję Said Benrahma zejściem do środka i strzałem, ale celownik rozregulowany u Algierczyka.

61'

Sebastien Haller sprawdzał wytrzymałość koszulki Leeds United. Okazało sie, że rozerwać ją trudno, a sam piłkarz faulował rywala.

1
1
1
1
2
59'

Górną piłką szukali Bamforda koledzy, ale i on jest teraz dobrze pilnowany. A musi też uważać, by nie spalić.

1
57'

Luke Ayling wybija dośrodkowanie adresowane do Soucka. Znów przewaga gości. Przynajmniej optyczna.

1
56'

I znów świetna interwencja Klicha. Bowen by chciał pójść dalej z piłką, ale spotkał Polaka na swojej drodze.

55'

Jeszcze raz zatrudniony bramkarz Leeds. Piąstkuje piłkę w polu bramkowych. Jeszcze szczęście próbował Said Benrahma, ale nad poprzeczką.

2
1
54'

Bowen dośrodkowuje, Ogbonna główkuje-przedłuża, Haller główkuje-strzela i końcówkami palców odbija Meslier.

1
53'

I znów poszukiwania Hallera. Piłka dociera do niego, lecz znów jego strzał został zablokowany.

51'

Declan Rice ruszył z piłką gdzieś w okolicach linii środkowej, a zatrzymał się dopiero na linii pola karnego Leeds. Mało brakowało, a oddałby strzał.

49'

Mamy jeszcze coś takiego.

48'

Groźny strzał Bamforda z linii pola karnego, lecz metr obok słupka bramki Fabiańskiego.

1
1
46'
ZMIANA

Leeds United. Schodzi: Ezǵan Alioski. Wchodzi: Jamie Shackelton.

Jamie Shackelton #46
Ezǵan Alioski #10
46'
ZMIANA

Leeds United. Schodzi: Jack Harrison. Wchodzi: Helder Costa.

Nie
45+2'

Jeszcze jedna interwencja w środku pola Mateusza Klicha.

1
1
1
45+1'

Luke Ayling zamyka dośrodkowanie z narożnika boiska, lecz ponownie broni Fabiański.

1
45'

Co najmniej dwie minuty dłużej potrwa pierwsza część spotkania.

44'

Interwencja Fornalsa i będzie rzut rożny dla Leeds.

1
1
1
43'

Znów Ogbonna musi pilnować Bamforda. Gracz WHU przeciął kolejną piłkę.

1
1
1
42'

Znów poszukiwania Bamforda, tym razem Rodrigo Moreno wrzucał piłkę z lewej strony. Angelo Ogbonna dobrze się zastawił i jeszcze był faulowany przez napastnika beniaminka.

1
40'

Znów pod polem karnym gości gracze Leeds. Dośrodkowanie z lewej strony na 7. metr, gdzie był Bamford, ale to jest kolejne uderzenie w środek bramki, gdzie tylko czeka na piłkę Łukasz Fabiański.

1
2
39'

Faktycznie, oglądaliśmy już 12 strzałów w tym spotkaniu.

1
2
38'

Harrison zobaczył, że nic z tego nie będzie na lewym skrzydle, więc odegrał piłkę Klichowi. Ten chciał ją oddać, ale zrobił to za mocno.

1
37'

Wrzutka z lewej strony w stronę Jacka Harrisona, ale ten nie dość, że na spalonym, to jeszcze faulował.

1
1
1
36'

Alioski faulowany na lewej stronie, będzie rzut wolny.

1
1
1
35'

Stracił piłkę Mateusz Klich pod polem karnym rywala, ale odkupił winy reprezentant Polski dobrym powrotem i odbiorem piłki na własnej połowie.

1
2
1
1
1
34'

Żółtą kartkę otrzymał Ezǵan Alioski.

Leeds United
1
33'

Za daleko odskoczyła piłka Raphinhii po przyjęciu klatką piersiową we własnym polu karnym. Broni Fabiański.

1
32'

Raphinha miał uderzać głową po dośrodkowaniu Rodrigo, ale wyżej wyskoczył Fabian Balbuena.

1
1
31'

Said Benrahma spróbował szczęścia strzałem za pola karnego, lecz po stadionie rozległ się tylko huk odbicia piłki od bandy reklamowej.

30'

Szukali kolejnego rzutu rożnego goście, ale tym razem Michael Oliver nie dał się nabrać.

1
28'

Rodrigo wparował w pole karne, przełożył sobie piłkę na lewą nogę, strzelił w sam środek bramki, a tam był Fabiański. Kolejna interwencja polskiego bramkarza.

1
27'

Said Benrahma szukał wzrokiem Hallera i posłał piłkę tam, gdzie wyobrażał sobie kolegę z zespołu. Problem w tym, że ten kolega był gdzie indziej.

3
1
24'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tomáš Souček. Asystował mu Jarrod Bowen.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego zamyka głową Soucek. Piłka w bramce, choć jeszcze została wybita przez obrońców. Sędziemu zabrzęczał jednak zegarek od goal-line technology i bramka została uznana.

Tomáš Souček #28
2
2
1
4
23'

Said Benrahma ostro pilnowany przez obrońców. Wywalczył aut, ale dużo miejsca z piłką Algierczyk nie ma.

1
1
1
1
22'

Alioski próbuje centrować z lewej strony, ale jest Balbuena tam, gdzie być powinien i wybija piłkę głową.

1
1
2
1
21'

A po drugiej stronie Bowen schodzi do środka z prawej strony, strzela lewą nogą, lecz nad bramką.

1
2
20'

Harrison wprowadził podaniem Alioskiego, lecz strzał gracza Leeds prosto w Fabiańskiego.

1
19'

W posiadaniu piłki 60% dla Leeds, 40% dla West Hamu.

1
18'

Raphinha zszedł na ostry kąt, więc pozostało mu zaryzykować i strzelić po ziemi. Łapie Fabiański.

17'

Rodrigo strzela z pierwszej piłki po zagraniu z lewej strony, ale celownik na razie rozregulowany.

15'

Said Benrahma niby się przedarł przez obronę, ale strzał jakiś taki słaby.

1
13'

Blokowany strzał Bamforda w odpowiedzi drużyny gospodarzy.

1
12'

Znowu Rice do Hallera, ten obraca się z piłką na 9. metrze, ale znów strzela prosto w Mesliera.

1
1
11'

Jeszcze wrzutka Soucka z prawego skrzydła, głową zamyka akcję Haller, lecz strzela prosto w Mesliera.

1
10'

Rice adresatem dośrodkowania z narożnika boiska, ale nie sięgnął jej dobrze.

2
9'

Bowen dostał piłkę na prawej stronie, schodził w stronę pola bramkowego, ale piłka wybita wślizgiem przez obrońcę.

1
2
1
1
8'

I nadal to gospodarze na razie utrzymują się przy piłce. Deliktany pressing Młotów z Londynu.

1
1
6'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Klich!

Tym razem strzał w prawy dolny róg bramki! Rzucił się tam Fabiański, ale nie sięgnął piłki.

20
10
7
8
7
5'

Jeszcze jakieś pretensje Rice'a i Fabiańskiego do Michaela Olivera. Długo trwa ta dyskusja.

5
2
1
2
1
4'

Ale... będzie chyba powtórka jedenastki, bo polski bramkarz oderwał piętę z linii bramkowej, co wykazał VAR.