Uderzał Cavani, piłkę odbił bramkarz. Poprawkę golkiper już złapał.

Końcowe minuty meczu. Akcja za akcję. Tutaj gole jeszcze mogą paść.

2
1
80'

Leeds szuka trzeciego gola. Z pola karnego uderzał Harrison, ale został zablokowany.

6
3
2
2
2
78'

Karnego nie ma. Gramy dalej.

2
1
3
2
2
77'

Dwóch zawodników Leeds leży na murawie. Sędzia nie wskazał na rzut karny. Co na to VAR?

1
2
1
73'

Gol! Strzelił Stuart Dallas. Asystował mu Raphinha. Raphinha przed polem karnym do Dallasa, a ten pięknie uderzył w samo okienko. 6:2!

5
72'

Leeds. Schodzi: Liam Cooper. Wchodzi: Leif Davis.

wchodzi Wchodzi
Leif Davis #24
schodzi Schodzi
Liam Cooper #6
71'

Manchester. Schodzi: Bruno Fernandes. Wchodzi: Edinson Cavani.

70'

Gol! Strzelił Bruno Fernandes. Na cztery tempa Fernandes, bramkarz czekał i... padł na kolana. 6:1!

Manchester United
9
5
1
1
1
69'

Struijk podciął w polu karnym Martiala. Będzie rzut karny!

3
2
66'

Gol! Strzelił Daniel James. Asystował mu Scott McTominay. Kontra Manchesteru. McTominay do Jamesa, ten urwał się obrońcy i w sytuacji sam na sam uderzył między nogami bramkarza. 5:1!

12
6
2
2
3
65'

Mocny strzał sprzed pola karnego Raphinhy, de Gea sparował piłkę na rzut rożny.

4
3
1
1
2
61'

Manchester. Schodzi: Luke Shaw. Wchodzi: Alex Telles.

2
2
5
1
1
58'

Manchester United w wysokim pressingu. To bardzo utrudnia gościom konstruowanie akcji.

3
1
2
55'

Goście zaczynają ryzykować w tyłach. Jednak jeśli zdobędą drugą bramkę to w meczu może być jeszcze ciekawie.

1
1
3
1
1
52'

Żółtą kartkę za grę aktorską otrzymał Daniel James.

1
1
50'

Uderzał Raphina, de Gea zbił piłkę na słupek! Gdyby to wpadło...

3
50'

Leeds stara się atakować gospodarzy już na jego połowie. Jednak bez większego powodzenia.

1
1
3
47'

Mogło być 5:1! Z kilku metrów tuż obok bramki uderzył Martial!

1
2
23
5
46'

Leeds. Schodzi: Kalvin Phillips. Wchodzi: Jamie Shackleton.

Jamie Shackleton #46
Kalvin Phillips #23
2
2
2
1
46'

Leeds. Schodzi: Mateusz Klich. Wchodzi: Pascal Struijk.

Pascal Struijk #21
1
5
6
46'

Gramy po przerwie!

4
1
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
1
45'

A teraz Rashford sprzed pola karnego celnie. Płaski strzał obronił jednak bramkarz.

1
44'

Mocny strzał Rashforda, piłka minęła bramkę Leeds.

2
1
42'

Gol! Strzelił Liam Cooper. Asystował mu Raphinha. Dośrodkowanie z rogu, głową uderzał z pięciu metrów Cooper. 4:1!

Asysta:
8
10
3
6
40'

Na dużym luzie grają gospodarze. Przed momentem kolejna okazja przez nimi, sędzia dostrzegł spalonego i grę przerwał.

2
37'

Gol! Strzelił Victor Lindelof. Asystował mu Anthony Martial. Dogranie z rogu w okolice narożnika pola bramkowego, Martial zgrał piłkę, a Lindelof wpakował ja do bramki. 4:0!

12
3
3
3
6
36'

Problemy miał Klich, Polak jednak szybko doszedł do siebie.

1
3
1
3
34'

Płaski strzał z pola karnego Raphiny odbił bramkarz, później sędzia akcję przerwał dopatrując się spalonego.

33'

Cały czas jesteśmy na połowie miejscowych. Z przewagi Leeds nic jednak nie wynika.

30'

Dwa kwadranse za nami. Wydaje się, że w meczu wszystko już jest jasne.

1
2
27'

Leeds w końcu na dłużej pod bramką gospodarzy. Manchester United spokojnie rozbija próby beniaminka.

2
25'

Dośrodkowanie z prawej strony, Bamford uderzał z pięciu metrów, ale przestrzelił.

1
2
23'

Nic nie klei się gościom. Gospodarze mają potyczkę pod kontrolą.

20'

Gol! Strzelił Bruno Fernandes. Leeds na kolanach. Po szybkiej akcji Martial zatrzymany w polu karnym. Do piłki dopadł Fernandes, który mocnym, płaskim strzałem podwyższyć prowadzenie gospodarzy. 3:0!

14
4
2
2
3
19'

Bamford z pola karnego do siatki, snajper jednak wcześniej był na metrowym spalonym. Wciąż 2:0.

1
2
7
16'

Cały czas gra toczy się na połowie Leeds. Manchester Ubnited spokojnie jednak rozgrywa swoje akcje.

1
3
13'

Gospodarze prowadzą dwoma golami. To ułatwia grę, Leeds musi uporządkować rozegranie, goście mają z tym spory problem.

3
1
1
10'

Z pola karnego uderzał Rashford, został jednak zablokowany.

3
1
1
8'

Pierwsza okazja gości, strzał Bamforda, ale snajper z siedmiu metrów w bramkę nie trafił!

1
1
5'

Jak po tragicznym dla siebie początku zareaguje Leeds? Beniaminek w bardzo trudnej sytuacji.

2
3'

Gol! Strzelił Scott McTominay. Asystował mu Marcus Rashford. Cóż tam się dzieje! Już 2:0! Rashford w pole karne do McTominay'a, a ten w sytuacji sam na sam uderzył obok bramkarza.

15
14
5
5
4
2'

Gol! Strzelił Scott McTominay. Asystował mu Bruno Fernandes. Kontra gospodarzy, Fernandes przed polem karnym do McTominay'a, ten natychmiast uderzył z ok. 17 metrów. Bramkarz bez szans. 1:0!