Chelsea. Schodzi: Christian Pulisić. Wchodzi: Kai Havertz.

82'

Chelsea chce więcej, gospodarze grają już na dużym luzie.

80'

Gol! Strzelił Tammy Abraham. Pulisić z bliska w Fabiańskiego, Polak odbił piłkę, przy okazji został staranowany. Do futbolówki dopadł Abraham i strzałem z ostrego kąta trafił na 3:0.

9
5
3
5
7
78'

Gol! Strzelił Tammy Abraham. Asystował mu Timo Werner. Werner uderzał, ale skiksował. Wyszło z tego podanie do Abrahama, który z pięciu metrów skierował piłkę do siatki. 2:0!

9
3
1
4
5
74'

Niewielkie zamieszanie na przedpolu bramki gospodarzy, jednak Mendy piłkę spokojnie złapał.

1
1
72'

Minuty płyną, West Ham cały czas w ataku, ale wszystko dzieje się w dość wolnym tempie.

69'

Niewiele potrafią zdziałać goście. Chelsea oddała inicjatywę West Hamowi, ale Młoty nie są w stanie tego wykorzystać.

1
1
66'
3
2
2
1
1
66'

Chelsea. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Mateo Kovacić.

1
1
1
2
63'

Z pola karnego uderzał Fornals, piłkę zablokował Cesar Azpilicueta.

1
63'

Mount dośrodkował z rogu, Silva nie zdołał oddać celnego uderzenia.

1
1
1
1
1
60'

Dwa kwadranse do końca. Przeważają Młoty, Chelsea cofnięta, ale potrafi rozbijać ataki gości.

1
1
1
2
57'

Coraz groźniejsze są ataki West Hamu. Cały czas brakuje jednak uderzeń.

2
1
55'

Dziwna sytuacja, Zouma leżał przed własną bramką, ale goście wciąż atakowali. Sędzia gry nie przerwał.

54'

Brakuje po przerwie okazji bramkowych. Otwarte spotkanie, sporo biegania, ale niewiele spięć.

1
51'

Fabiański pozbierał się z murawy i kontynuuje grę.

1
50'

Ucierpiał Polak, Fabiański podkręcił kostkę i jest opatrywany.

1
1
6
4
49'

Abraham dogrywał z prawej strony, do piłki starał się dojść Werner, ale zamiast w futbolówkę wślizgiem wjechał w Fabiańskiego.

1
46'

Wracamy do meczu!

5
2
2
2
2
45'

3
2
2
1
1
43'

Werner sam na sam z Fabiańskim. Snajper chciał uderzyć między nogami bramkarza, ale nie udało mu się to!

14
7
1
1
1
39'

Zbliżamy się do przerwy. Chelsea w końcu wyszła z piłką z własnej połowy, ale gospodarze wyraźnie chcą bez strat dograć do 45. minuty.

1
1
1
1
2
36'

West Ham cały czas na połowie Chelsea. Jednak bez poważniejszego zagrożenia pod bramką miejscowych.

1
1
2
2
1
33'

Wyrównało się spotkanie, Chelsea coraz rzadziej przebywa pod bramką West Hamu.

30'

Piłka po raz drugi w bramce Chelsea. Jednak ponownie gol nie został uznany. Bowen sfaulował Silvę.

2
2
1
1
3
27'

Po nim doszło do zamieszania, uderzał Soucek, ale daleko od bramki.

1
27'

Haller stojąc tyłem do bramki uderzył ponad golkiperem, ale sytuację wyjaśnił obrońca wybijając piłkę na rzut rożny.

1
1
24'

West Ham w końcu na dłużej z piłką na połowie Chelsea. Jednak nie potrafi zagrozić bramce Chelsea.

2
1
21'

W końcu Młoty pod polem karnym gospodarzy. Z piłką przy nodze był Haller, ale pozwolił ją sobie odebrać.

2
2
1
2
1
19'

Chelsea cały czas w ataku, West Ham ma problemy z wyjściem z własnej połowy.

1
1
16'

Abraham do bramki z pięciu metrów. Gola jednak nie ma, wcześniej piłka wyszła poza boisko.

1
2
13'

Chelsea zadała cios i szuka kolejnego trafienia. West Ham mógł prowadzić, tymczasem to gospodarze prawidłowo zdobyli bramkę.

2
1
1
10'

Gol! Strzelił Thiago Silva. Asystował mu Mason Mount. Dośrodkowanie z rzutu rożnego na szósty metr. Do piłki najwyżej wyskoczył Silva i uderzeniem głową pokonał Fabiańskiego. 1:0!

10
5
3
3
8
9'

Chelsea. Schodzi: Ben Chilwell. Wchodzi: Emerson Palmieri.

9'

Ben Chilwell znowu usiadł na murawie. Zawodnik Chelsea raczej do gry nie wróci.

1
2
3
1
7'

Declan Rice z ostrego kąta do bramki. Gola jednak nie ma, autor trafienia wcześniej było na niewielkim spalonym.

5
2
1
1
1
5'

Przerwa w grze. Stopę podkręcił Ben Chilwell. Wygląda to źle.

1
1
5
4'

Akcja gości zatrzymana. Sędzia dopatrzył się spalonego.

2
3'

Pierwszy strzał w meczu. Z dystansu szczęścia poszukał Jorginho. Uderzenie z woleja poszybowała ponad bramką.