4
1
4
88'

Kolejne uderzenia w kierunku bramki Newcastle United. Naprawdę widać po stronie podopiecznych Juergena Kloppa chęć rozstrzygnięcia tej rywalizacji, ale nie widać sposobu na pokonanie Karla Darlowa. Kolejne niebezpieczne uderzenia Roberto Firmino oraz Sadio Mane, ale futbolówka nadal w polu.

1
1
1
1
1
86'
85'

Żółtą kartkę otrzymał Isaac Hayden za ostre przewinienie.

Newcastle United
81'

Futbolówka zatańczyła blisko bramki Newcastle United i ponownie nie ma gola. Piłkarze postanowili podjąć ryzyko i rozstrzygnąć rywalizację w ostatnim fragmencie. Po dośrodkowaniu Trenta Alexandra-Arnolda niepewnie interweniował Karl Darlow i skierował piłkę na udo Sadio Mane. Przypadkowe uderzenie Senegalczyka zostało poskromione przez defensora.

1
2
80'

Matt Ritchie strzelił niebezpiecznie w kierunku narożnika bramki The Reds. Przyjezdni zostali uratowani przez Alissona. Kompani Brazylijczyka z pola dopuścili do uderzenia po wrzutce z rzutu wolnego.

1
78'

Żółtą kartkę otrzymał Nathaniel Phillips za przewinienie na własnej połowie.

78'

Thiago Alcantara próbował zameldować się na boisku uderzeniem zza pola karnego do bramki. Ułożenie ciała przez doświadczonego pomocnika wyglądało obiecująco, jednak defensor Newcastle United zdołał ustawić się w odpowiednim miejscu i popisać się blokiem.

75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu i Liverpool FC miał możliwość sprawienia problemu gospodarzom po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Inna sprawa, że beznadziejne zagranie zatrzymało się na nogach stojącego w murze przeciwnika.

1
73'
72'

Akcja zbudowana w polu karnym przeciwnika przez Roberto Firmino oraz Mohameda Salaha. W ostatnim momencie składającego się do oddania uderzenia reprezentanta Egiptu poskromił wślizgiem Matthew Longstaff.

1
1
1
70'

Zakotłowało się po raz drugi w ostatnich minutach w pobliżu bramki Karla Darlowa. Tym razem nie błysnął golkiper Newcastle United i miał szczęście, że również Roberto Firmino nie popisał się po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Juergen Klopp ma dość zmarnowanych sytuacji podbramkowych. Już trzy stuprocentowe!

2
66'

Mohamed Salah wyrasta na najbardziej nieskutecznego zawodnika meczu. Ponownie wpadł z futbolówką w pole karne przeciwnika i po przedryblowaniu jednego przeciwnika, miał przed oczami wyłącznie Karla Darlowa. Tym razem były zawodnik AS Romy znalazł sposób na ominięcie bramkarza Newcastle United, ale jednocześnie nie przymierzył do sieci.

1
2
65'

Żółtą kartkę otrzymał James Milner za przewinienie na Joelintonie.

Liverpool FC
63'

Rozegranie podopiecznych Jurgena Kloppa na obrzeżach pola karnego przeciwnika. Zostało ono przerwane przez Matthewa Longstaffa, który sfaulował próbującego przyspieszyć w centrum Sadio Mane.

60'

Godzina rywalizacji za drużynami i kwadrans po powrocie ich z szatni na boisko nie przyniósł ani żadnego przełomu, ani diametralnego przyspieszenia. Liverpool FC od czasu do czasu spycha przeciwnika w pobliże bramki Karla Darlowa, ale Newcastle United potrafi za każdym razem zareagować w trudnej dla siebie sytuacji.

1
55'

Sędzia asystent podniósł chorągiewkę i tym samym skłonił Paula Tierneya do przerwania szybkiego ataku Liverpool FC gwizdkiem. W momencie podania Mohameda Salaha był spalony, dlatego tym razem Karl Darlow nie musiał gotować się do interwencji.

53'

Gospodarze starają się przejąć inicjatywę i narzucić swoje warunki rywalizacji przeciwnikom. Piłkarskie przeciąganie liny i zobaczymy, jak potoczy się rywalizacja w dalszej fazie.

51'

Szybka akcja przeprowadzona z wykorzystniem lewego skrzydła, ale było tam za mało przestrzeni na przedostatnie się w pole karne i była jeszcze próba przegrania piłki przez drugą stronę boiska.

49'

Żółtą kartkę otrzymał Fabinho za ostre przewinienie.

49'

Newcastle United wywalczyło rzut wolny kilka metrów od pola karnego przeciwnika. Po długich konsultacjach wykonanie stałego fragmentu gry, ale nie było ono zaskakujące dla pieczołowicie ustawionych przez Alissona defensorów.

1
2
46'

Rywalizacja została wznowiona. Pierwsza połowa z zaledwie przebłyskami interesującego futbolu, a także bezbramkowa. Dlatego piłkarze mają co poprawiać, żeby nie podsumować roku 2020 w Premier League rezultatem 0:0.