1
86'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tomas Soucek. Asystował mu Aaron Cresswell.

West Ham United na prowadzeniu w Liverpoolu. Najwyraźniej taktyka uśpienia przeciwnika okaże się skuteczna. Tomas Soucek przyczaił się w odpowiednim miejscu pola karnego i bez chwili zastanowienia oddał uderzenie z bliska do bramki Jordana Pickforda. Nie było obok Czecha żadnego przeciwnika. To musiało zostać ukarane!

8
2
1
81'

Przewinienie na Richarlisonie blisko narożnika pola karnego West Hamu United. Rzut wolny w tym miejscu boiska wyglądał na dobrą okazję do otwarcia rezultatu. Zagranie stojącej piłki w kierunku Masona Holgate'a nie zostało podsumowane uderzeniem.

77'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Tom Davies za wślizg wyprostowanymi nogami w Michaila Antonio.

75'

Carlo Ancelotti spogląda na boisko z zafrasowaną miną, ale pewnie nie tylko on. Można spodziewać się, że podobny wyraz twarzy mają kibice Evertonu.

71'

Pozostało jeszcze trochę czasu na rozstrzygnięcie rywalizacji. Trudno o przewidywania, co do końcówki spotkania. Na pewno zrobiło się energetyczniej w ostatnich minutach, ale jakości śladowe ilości.

68'

Po zmianach personalnych w obu jedenastkach ataki nabrały dynamiki. Po niebezpiecznym dośrodkowaniu w pole karne Evertonu piłka prześlizgnęła się po głowie Pablo Fornalsa. W odpowiedzi wrzutki w pobliże bramki Darrena Randolpha i musieli popracować kompani Irlandczyka z pola.

1
65'
ZMIANA

Everton. Schodzi: Gylfi Sigurdsson. Wchodzi: Andre Gomes.

63'

Seamus Coleman i ponownie podrasowana została statystyka strzałów celnych. Prawy defensor poczęstował Darrena Randolpha płaskim uderzeniem zza pola karnego. Dubler Łukasza Fabiańskiego nie miał problemu z wykonaniem interwencji.

1
61'

Na zakończenie kwadransów z reguły są najciekawsze sytuacje podbramkowe. Tak było w 30. oraz w 45. minucie. Tym razem West Ham United miał możliwość zagrożenia gospodarzom z rzutu wolnego i ponownie podniosła się temperatura. Aaron Cresswell nie pokonał uderzeniem Jordana Pickforda.

1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Ben Godfrey za przewinienie blisko narożnika własnego pola karnego.

55'

Płaskie wstrzelenie Declana Rice'a w pole bramkowe Evertonu i zapachniało prowadzeniem West Hamu United. Nieznacznie spóźnienie Sebastiena Hallera uratowało gospodarzy. Powinien on pokonać Jordana Pickforda uderzeniem z bliska.

54'

Katastrofalne zagrania blisko pola karnego przeciwnika to również wizytówka zawodników Evertonu w trwającym meczu. Kilka minut temu Bernard przewrócił się na piłce, a przed momentem Gylfi Sigurdsson podał piłkę prosto pod nogi gracza West Hamu United.

2
51'

Richarlison budował atak z Gylfim Sigurdssonem. Futbolówka została przetransportowana w pole karne West Hamu United i interweniowali w ostatnim momencie przed strzałem goście.

2
1
50'

Ponownie akcja Evertonu została poskromiona w bezpiecznej odległości od bramki strzeżonej przez Darrena Randolpha. Drużyna z Londynu zmusza gospodarzy do rozgrywania piłki, a ci nie potrafią poradzić sobie z zadaniem.

1
48'

Angelo Ogbonna wyekspediował piłkę z okolic pola karnego West Hamu United. Blisko znanego z włoskich boisk zawodnika nie było żadnego przeciwnika, dlatego interweniowanie nie było wyzwaniem.

1
46'

W pierwszej połowie tylko jedno uderzenie celne, którym Bernard poczęstował zza pola karnego Darrena Randolpha. Poprzeczka jest nisko zawieszona, więc dużo wskazuje na to, że po przerwie konfrontacja będzie bardziej interesująca.