Southampton FC
2' Danny Ings 90+3' Ryan Bertrand
Liverpool FC
2' Thiago Alcantara 15' Andrew Robertson 79' Xherdan Shaqiri
1:0
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec. Sensacja! Liverpool przegrał z Southamptonem 1:0!

Dogranie z rogu na głowę Mane, ten jednak przestrzelił z sześciu metrów!

Żółtą kartkę otrzymał Ryan Bertrand.

Kolejny raz bardzo dobrze w defensywie Bednarek. Rzut rożny dla gości, Alisson w polu karnym!

Dogrywał na przedpole Mane, Stephens wybił piłkę. Po chwili dobrze na przedpolu zachował się Forster, który wypiąstkował futbolówkę.

Sędzia doliczył 3 minuty.

To już ostatni dzwonek dla Liverpoolu na uratowanie punktu. Mistrzowie Anglii nie potrafią przedostać się pod bramkę Southamptonu.

Valery uderzył obok między nogami będącego daleko przed polem karnym Alissona. Jednak zbyt lekko i futbolówkę przed linią zatrzymał Henderson.

Southampton FC. Schodzi: Theo Walcott. Wchodzi: Yan Valery.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Xherdan Shaqiri.

Robertson zagrywał z pola karnego, Bednarek wślizgiem zatrzymał podanie.

Southampton FC. Schodzi: Danny Ings. Wchodzi: Dan Nlundulu.

Sprzed pola karnego uderzył Trent Alexander-Arnold, piłka otarła się o Salaha i obok słupka wyszła na aut.

W końcu celny strzał gości. Uderzenie Mane bez większych problemów złapał Fraser Forster.

Do odbitej piłki doszedł Xherdan Shaqiri, strzał był jednak niecelny.

Kolejna próba Firmino, tym razem piłka przeleciała obok bramki.

Firmino na przedpole do Mane, ale szybszy obrońca Świętych.

Anemiczny strzał sprzed pola karnego Dannego Ingsa, piłkę pewnie złapał Alisson.

Atak pozycyjny Liverpoolu. Goście jednak rozgrywają piłkę w okolicach środka pola.

Dogranie Mane, piłka otarła się o Bednarka i obok słupka wyszła na korner.

Przewaga Liverpoolu nie jest już tak wyraźna jak na początku 2. połowy.

Mane uderzał z przedpola bramkowego. Piłkę zablokował Stephens i tym samym uratował zespół przed utratą gola.

Pierwsze wyjście po przerwie gospodarzy. Strzał z ok. 25 metrów Walcotta był wyraźnie niecelny.

Szturm Liverpoolu po przerwie. Gol dla gości wydaje się kwestią czasu.

Georginio Wijnaldum uderzał z pola karnego, strzał ręką zablokował Stephens. Sędzia nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego.

Sprzed pola karnego uderzył Thiago Alcantara, trafił jednak w rywala.

Gramy po przerwie!

Przerwa. Jak na razie mamy niespodziankę. Southampton prowadzi z Liverpoolem 1:0.

Do dogrania doszedł Salah, ale Egipcjanin w bramkę nie trafił, a miał do niej już tylko pięć metrów!

Sędzia doliczył 4 minuty.

Coraz bliżej przerwy. Liverpool przegrywa i niewiele robi, aby swoją sytuację zmienić.

Powinno być 2:0! Tella uderzył z ok. 17 metrów. Piłka przeleciała tuż obok słupka bramki strzeżonej przez Alissona!

Po dośrodkowaniu do piłki doszedł Firmino, strzał był jednak wyraźnie niecelny.

Salah w polu karnym gospodarzy. Dobrze w defensywie zachował się Ryan Bertrand.

W końcu strzał mistrzów Anglii. Próba Mane z ok. 18 metrów poszybowała ponad bramką.

Southampton FC. Schodzi: Moussa Djenepo. Wchodzi: Nathan Tella.

Jednak tak dobrze nie będzie. Djenepo z boiska zejdzie.

Na murawie leży Moussa Djenepo. Zawodnik gospodarzy za moment jednak pozbiera się z murawy.

Ings odegrał przed pole karne do Moussy Djenepo, a ten uderzył dwa metry ponad poprzeczką.

Czujny na przedpolu jest Fraser Forster. Bramkarz przed momentem przerwał akcję Liverpoolu.

Słabszy fragment meczu. Niewiele dzieje się na boisku. Brakuje uderzeń i spięć podbramkowych.

Salah wyszedł sam naprzeciwko bramkarza. Forster nogą odbił piłkę, a sędzia po chwili przerwał grę dopatrując się spalonego.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Andrew Robertson.

Liverpool uzyskał przewagę, gospodarze cofnęli się, ale zamierzają kontrować gości.

Zamieszanie pod bramką gospodarzy. Nikt jednak do piłki nie doszedł.

Zagranie do Armstronga, ten jednak na spalonym.

Liverpool stara się atakować, jednak do bramki Forstera daleko.

Pierwsza próba Liverpoolu. Strzał Firmino przeleciał obok słupka w bezpiecznej odległości.

Gol! Strzelił Danny Ings. Asystował mu James Ward-Prowse. Ależ początek Świętych! Ward-Prowse sprytnie zagrał z rzutu wolnego, do piłki doszed Ings i strzałem obok zaskoczonego Alissona trafił na 1:0!